Почемучка• Изменено 14 июня 2025
Дитина приїхала з табору та каже краще б вона поїхала на море
13 років вже
Програма в буковелі не змінюється. Ходили туди куди і минулого року
порахувала що на трансфер та табір витратили разом із страховкую 35000 грн
А на море на одного виходить 48000 грн з перельотом в Туреччину
Каже краще море
Инфотуфелька• 14 июня 2025
Ответ дляЗалатавая
Навчіть її не думати «краще Б». А максимально брати від того, що є. Табір в Буковелі - теж прекрасно. Далеко не всім доступно.
Я думаю тут смысл в том, что на одну и ту же сумму можно поярче выбрать отдых
Не їм після шостої• 14 июня 2025
Ответ дляПочемучка
Не дописала
Розрахунок на 9 ночей
А лагерь тоже на 9 ночей был?
Мама Никитки-2• 14 июня 2025
Ответ дляПочемучка
А яому так погано годують в таборах за такі гроші?
А шо не так з їжею? Шведська лінія. Там явно не 2 види сніданків.
Це ваша тема була про цей табір пару тижнів тому?
Тоді обісрати не вдалось, ви другу серію розпочали?
Мама Никитки-2• 14 июня 2025
Ответ дляЗадолбулька
Розклад нормальний, нічого поганого не бачу. На їжу дивитися страшно)
Шо страшного в їжі? Нарізка, сирники, гарячі бутерброди. Впевнена ще е якісь сухі сніданки і шось накшталт яешні чи омлету.
Задолбулька• 14 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Сирники найліпше на тих фото, все інше не їла б і свиня.
Даха-сваха• 14 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Та там всё есть, и даже больше
Она нарочно выставила пару типа «нікчемних» фото - манипулирует сознанием советчиц
Аноним ФЕЯ• 14 июня 2025
Зачем было ехать в тот же лагерь? Раз поехала, значит в том году понравилось. Но было странно рассчитывать, что в этом году будет другая программа. И при чем тут фото еды к тому, что ребенку не понравилась та же программа, что и в прошлом году?
ЗдесяЯ• 14 июня 2025
Ответ дляПочемучка
Просто я до того, що ці табори не варті тих грошей, краще сім’єю поїхати на море
Ось розклад табору і їжа яку вони на сніданок їли
День 2: Пригоди в горах!
🕗 08:00 — Підйом
🤸 08:05 — Руханка
🍽 09:00 — Сніданок
📣 09:25 — Збірка
🚌 09:30–12:40 — Прогулянка по БУКОВЕЛІ.
Озеро МОЛОДОСТІ.
Гуцул Ленд.
🍛 13:30 — Обід
😴 14:00 — Денна тиша
🍪 15:30 — Підвечірок
🚠 16:00 — Оглядовий витяг
🎢 17:30 — Родельбан
🧹 18:30 — Прибирання в кімнатах
🥘 19:00 — Вечеря
🎬 19:30 — Перегляд фільму
🔥 21:10 — Вогники
🚿 22:30 — Купання та підготовка до сну
🌙 23:00 — Нічна тиша
День 2: Пригоди в горах!
🕗 08:00 — Підйом
🤸 08:05 — Руханка
🍽 09:00 — Сніданок
📣 09:25 — Збірка
🚌 09:30–12:40 — Прогулянка по БУКОВЕЛІ.
Озеро МОЛОДОСТІ.
Гуцул Ленд.
🍛 13:30 — Обід
😴 14:00 — Денна тиша
🍪 15:30 — Підвечірок
🚠 16:00 — Оглядовий витяг
🎢 17:30 — Родельбан
🧹 18:30 — Прибирання в кімнатах
🥘 19:00 — Вечеря
🎬 19:30 — Перегляд фільму
🔥 21:10 — Вогники
🚿 22:30 — Купання та підготовка до сну
🌙 23:00 — Нічна тиша
Питание конечно не очень. Сын бесплатно был,то ладно, а за 35т -ну его
Мама Никитки-2• 14 июня 2025
Ответ дляЗадолбулька
Да ви шо, шо страшного в нарізці?
Чи ви віртуоз з карвінгу?
Сапай вазони• 14 июня 2025
Так в тому Буковелі і піти більш нема куди. До Гуцулленда мимо озера потрібно йти. Це все за пів дня обходиться. Більше там не має місць, куди піти.
Задолбулька• 14 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Да ви шо, шо страшного в нарізці?
Чи ви віртуоз з карвінгу?
Нащо дітям нарізати копчену ковбасу? Це отрута взагалі. А бутерброд Ви бачили? Нє, ну якщо ви так їсте, питань нема, але для табору за 35 тисяч це дніще.
Астоновитесь!• 14 июня 2025
Ответ дляПочемучка
День 2: Пригоди в горах!
🕗 08:00 — Підйом
🤸 08:05 — Руханка
🍽 09:00 — Сніданок
📣 09:25 — Збірка
🚌 09:30–12:40 — Прогулянка по БУКОВЕЛІ.
Озеро МОЛОДОСТІ.
Гуцул Ленд.
🍛 13:30 — Обід
😴 14:00 — Денна тиша
🍪 15:30 — Підвечірок
🚠 16:00 — Оглядовий витяг
🎢 17:30 — Родельбан
🧹 18:30 — Прибирання в кімнатах
🥘 19:00 — Вечеря
🎬 19:30 — Перегляд фільму
🔥 21:10 — Вогники
🚿 22:30 — Купання та підготовка до сну
🌙 23:00 — Нічна тиша
День 2: Пригоди в горах!
🕗 08:00 — Підйом
🤸 08:05 — Руханка
🍽 09:00 — Сніданок
📣 09:25 — Збірка
🚌 09:30–12:40 — Прогулянка по БУКОВЕЛІ.
Озеро МОЛОДОСТІ.
Гуцул Ленд.
🍛 13:30 — Обід
😴 14:00 — Денна тиша
🍪 15:30 — Підвечірок
🚠 16:00 — Оглядовий витяг
🎢 17:30 — Родельбан
🧹 18:30 — Прибирання в кімнатах
🥘 19:00 — Вечеря
🎬 19:30 — Перегляд фільму
🔥 21:10 — Вогники
🚿 22:30 — Купання та підготовка до сну
🌙 23:00 — Нічна тиша
Українсьеі табори так, не варто. В Болгарії дешевше і море. Ми заплатили 520 евро за 9 ночей в Мандарин.
Столічна штучка• 14 июня 2025
Ответ дляПочемучка
Мені найбільше шкода часу
Можна було в той період махнути на море
Ще все літо попереду
ЗдесяЯ• 14 июня 2025
Ответ дляЗадолбулька
Ребёнок говорил, что сыр и колбаса какие-то дешманские, хуже, чем в отелях египта
Мама Никитки-2• 14 июня 2025
Ответ дляЗадолбулька
На парному мʼясі корів вільного вигуку новозеландських рівнин табір би коштував тис 150. Попустіться трохи. Хай ваше чадо їсть шось інше а не ковбасу з бутербродом,
Столічна штучка• 14 июня 2025
Ответ дляЗадолбулька
То не їжте 😁
Зубожиння• 14 июня 2025
не розумію НАВІЩО дітям підліткам примусова тиха година (точніше аж півтори)...В мене дитина ненавиділа ці тихі години - бо і поспати неможливо, і душно в кімнаті, і скучно... ще й за такі гроші...
Лялькодзьоб• 14 июня 2025
Ответ дляЗадолбулька
Хоспаде, а что вы едите? Омары с креветками?
Мама Никитки-2• 14 июня 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Прикольно, а сайти пише іншу інформацію)
Допоможіть знайти• 14 июня 2025
Ну ок. вам краще море. Мені краще табір, щоб дитина могла розвіятися десь на природі в цікавій компанії, а не сидіти 2 тижні безвилазно за компом
Я всі 3 місяці не можу присвятити дитині і морю, на жаль.
Але можу тиждень провести з дитиною. і ще на місяць відправити в різні табори
Задолбулька• 14 июня 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Звичайну нормальну їжу. Омлет можна було зробити, бутерброди якось ліпше, ну овочі нормальні, нехай.
Столічна штучка• 14 июня 2025
Табори в Буковели дуже переоцінені. Буковель і дешево в одному реченні не сумісні. Є варіанти значно дешевші і в Карпатах, і не в Карпатах
Але ж автор, пишете що програма одна й та сама, значить дитина була вже не вперше, значить сподобалося. Ви знали умови, ціну. Прорахунком слід було зайнятися до того, а не вже після.
Мама Никитки-2• 14 июня 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Буковель вже років 20 не просто дорого, а ДУЖЕ дорого. Ви чи авторка вчора в Україну приїхали і ніц нічого не знаєте?
Столічна штучка• 14 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Шта? З чого ви такий геніальний висновок зробили?
Лялькодзьоб• 14 июня 2025
Ответ дляЗадолбулька
Может там и омлет был, кто-то тот омлет например не ест, я не перевариваю его , а у моего ребёнка аллергия вообще на белок куриного яйца. То лучше ту колбасу съесть
Мама Никитки-2• 14 июня 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Не зрозуміли прочитане. Спробуйте ще раз. Я в вас вірю
Мама Никитки-2• 14 июня 2025
Не хочу гуглити, автор, а страховка скільки коштувала? Чи напишіть реальну вартість путівки.
Столічна штучка• 14 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Тільки після того як поясните свої логічний ланцюжок.
Хоча... мама нікітки😁 .... можете не пояснювати, з вами давно все зрозуміло