Аль де Барановна• 14 июня в 16:18
Нарцис, Істероїд, Шизоїд...
Чи знаєте ви свій тип особистості і його особливості?
Чи знаєте як вирулювати свої мінуси?
Я лиш недавно зрозуміла, що в мене нарцистичні властивості переважають. До цього вважала себе шизоїдним типом
Питання до нарцисів. Чи розумієте ви свої комплекси і невпевненність?
Чи знаєте як вирулювати свої мінуси?
Ухахайкина• 14 июня в 16:19
Нарц не лечится, это навсегда. Черты нарцисса есть у каждого практически, это совсем другое
Аль де Барановна
• 14 июня в 16:20
Ответ дляУхахайкина
шо другое
так не треба нічого лікувати. треба розуміти свої сильні і слабкі сторони. Це ж не хвороба, щоб лікувати
Тоскующая• 14 июня в 16:20
Я нарцисс, у меня нет ни недостатков ни комплексов, с комплексами это к психологу
66сезон666серия• 14 июня в 16:22
Я по правде говоря даже не знаю, кто я из перечисленного в психологии.
Как это возможно определить, поделитесь секретом.
Ухахайкина• 14 июня в 16:22
Ответ дляАль де Барановна
шо другое
Нуну))
Аль де Барановна
• 14 июня в 16:22
Ответ для66сезон666серия
погугліть тести
Ну і саморефлексія
Ухахайкина• 14 июня в 16:22
Ответ дляТоскующая
О. Точно нарц. Идеальный
Аль де Барановна
• 14 июня в 16:23
Ответ дляУхахайкина
Нуну))
якщо ви не можете оформити свої думки в зрозумілий текст з якимось смислом, то навіщо взагалі вставляти свої ’нуну’
Ухахайкина• 14 июня в 16:24
Ответ дляАль де Барановна
Я более чем ок все вам сказала. Лечите кашу в голове)
Аль де Барановна
• 14 июня в 16:25
Ответ дляУхахайкина
О. Точно нарц. Идеальный
як на мене, параноїк ідеальніший. Як мінімум, стабільніший
66сезон666серия• 14 июня в 16:27
Ответ дляАль де Барановна
погугліть тести
Ну і саморефлексія
Спасибо большое, сейчас ищу эти тесты.
Ластоноша• 14 июня в 16:27
Я застрягла ще десь на холериках, емпатах, інтровертах. А виявляється є ще й така класифікація. Як вона правильно називається?
Тоскующая• 14 июня в 16:31
Ответ дляАль де Барановна
Не надо свою биполярку нарциссам приписывать, вы точно не он)
Аль де Барановна
• 14 июня в 16:32
Ответ дляЛастоноша
психотип (Нэнси Мак Вильямс)
самий популярний це нарцистичний. Бо всім здається, що вони ідеальні.
Файна_зупка• 14 июня в 16:33
Ответ дляЛастоноша
Ищите в классификациях по расстройствам личности.
Но этим занимаются психоаналитики и психиатры, а не авторица потестила и просветилась, что она - нарцисска, а теперь всем приклеит ярлыки, будучи в теме полной профанкой.
Кстати, это её не первая тема кажется. Месяца 1,5 назад тоже была попытка подобной темы, но заглохла.
Аль де Барановна
• 14 июня в 16:33
Ответ дляТоскующая
=)) яку ще біполярку? і чому ж я не нарцис?
Тоскующая• 14 июня в 16:34
Ответ дляАль де Барановна
Вы слепая? Я написала, что у нарциссов нет комплекс и недостатков. И тем более не стабильного настроения
Аль де Барановна
• 14 июня в 16:36
Ответ дляТоскующая
не хочу вдарятися в таке ж хамство як і ви. Тому з вами мені немає про що говорити. можете бути вільні
Аль де Барановна
• 14 июня в 16:38
Ответ дляВесотехник
Емпат
чи можете ви себе вести холоднокровно і жорстоко ?
Тоскующая• 14 июня в 16:39
Ответ дляАль де Барановна
Я высказала мнение большинства, посмотрите на реакции. Тупость не надо писать, чтобы потом на хамство не жаловаться
Ластоноша• 14 июня в 16:42
Ответ дляАль де Барановна
психотип (Нэнси Мак Вильямс)
Це набагато складніше простого тесту на 10 питань. До такої правди про себе я не готова. Вистачить з мене тесту по кольорам)
Аль де Барановна
• 14 июня в 16:43
Ответ дляЛастоноша
Ну там не 10 питань
І це лиш один із варіантів прототипування. Але зараз найбільш популярний
Весотехник• 14 июня в 16:48
Ответ дляАль де Барановна
З якою метою?
Аль де Барановна
• 14 июня в 16:49
Ответ дляВесотехник
З якою метою?
питання чи є у вас можливість бути холоднокровною і жорсткою при емпатії
Весотехник• 14 июня в 16:49
Ответ дляАль де Барановна
Якщо немає такої необхідності, тоді навіщо
Аль де Барановна
• 14 июня в 16:51
Ответ дляВесотехник
питання про те, якщо є така необхідність
От не кожна людина може причинити шкоду тварині. чи вистрілити в когось. Питання чи може емпат це зробити
Аль де Барановна
• 14 июня в 16:57
От це варіант психотипів. тут взагалі немає нарцисів
епілептоід - любов до порядку, організованість, енергетизм і агресивність;
истероид - тотальна демонстративність і егоїзм;
гіпертензія - підвищений настрій, жага діяльності, неорганізованість;
шизоид - интровертированность, інтенсивна робота думки, схильність до теоретизування;
псіхастеноід - невпевненість і нерішучість;
сензітів - підвищена чутивість, тривожність і недовірливість;
гипот - слабка енергійність і постійно знижений фон настрою;
конформний - залежність від оточення;
циклоїд - зміна двох протилежних станів - гипертимного і гипотимного.
по цьому типування в мене гіпертензія
конформний - залежність від оточення;
по цьому типування в мене гіпертензія