Та_шо_ж_таке• 14 июня в 19:12
А в Греції багато росіян?
Особливо на Криті цікавить, скоріше туди поїдемо.
Пожмаковна• 14 июня в 19:16
Ответ длякнопкодав
А где іх нема? Звісно багато
Смотря с чем сравнить
Если с Египтом или Турцией, тут их нет
Сунуся в чужі справи• 14 июня в 19:19
Ответ длякнопкодав
А где іх нема? Звісно багато
В Хорватії одиниці
МУСЯкомарова• 14 июня в 19:26
Всюди багато. Що робити будете? Принциповою хочете бути і дома сидіти, або відпочивати хочеться?😏
Та_шо_ж_таке
• 14 июня в 19:29
Ответ дляМУСЯкомарова
Ну я б не сказала що скрізь багато.
Із останнього де була - в Чехії багато, але там вони тихіше води і нижче трави, в Польщі - майже немає.
Та_шо_ж_таке
• 14 июня в 19:30
Ответ дляПожмаковна
Нет, никого не встретила за 10 дней
Вы на Крите?
МУСЯкомарова• 14 июня в 19:31
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ну я б не сказала що скрізь багато.
Звідки такі висновки?🤣 Варшава-ТЦ, там поляка знай важко, дуууже багато, 40% їхніх, 50% наших, 10-поляків.
Та_шо_ж_таке
• 14 июня в 19:32
Ответ дляМУСЯкомарова
Я жила тиждень у Варшаві, раз тільки бачила їх. Ходила і по ТЦ, і скрізь.
МУСЯкомарова• 14 июня в 19:35
Ответ дляТа_шо_ж_таке
🤷🏻♀️ у нас різний досвід. Цікава ви. Обирати відпочинок, виходячи із тз де є певна нація. У Греції їх дуууже багато. Це одна европ країн , яка лояльна до них. Але я впевнена, що ви поїдете. Тож не створюйте ботських дешевих тем.
Та_шо_ж_таке
• 14 июня в 19:39
Ответ дляМУСЯкомарова
Чого ботських?
Я ще не обрала країну, в процесі.
БезПаспортаНеПродаю• 14 июня в 19:40
Ответ дляМУСЯкомарова
А как это определить внешне ?
Приму в дар• 14 июня в 19:40
2 роки на Криті бачила лише 4 москалів: одна компанія років 50+.
І то тихо сиділи.
Все.
І то тихо сиділи.
Все.
Приму в дар• 14 июня в 19:41
Ответ дляМУСЯкомарова
Повна брехня.
Бронетапці• 14 июня в 19:43
Ответ дляПриму в дар
Повна брехня.
Погоджуюсь
Немає майже в Варшаві русні
Та_шо_ж_таке
• 14 июня в 19:46
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А как это определить внешне ?
У меня с этим нет проблем. Я знаю русский не хуже украинского и отличаю русский наш от русского россиян.
Хитрушка-чекушка• 14 июня в 19:59
Ответ дляБронетапці
Погоджуюсь
Немає майже в Варшаві русні
Как могут быть кацапы в Варшаве если поташа ещё в 2022 году полностью запретила им въезд?🤦🏼♀️
Рожайтретьего• 14 июня в 20:03
Автор, тут писали, що в Болгарії кишить росіянами- минулого року жодного не зустріли. А українців в нашому готелі було десь 80 %
Приму в дар• 14 июня в 20:12
Ответ дляРожайтретьего
Я, як зайшла в лідл на Сонячному березі, почулась ,як вдома .
От тут майже 80% українці
Рожайтретьего• 14 июня в 20:13
Ответ дляПриму в дар
От тут майже 80% українці
Ще тут писали, що українці за кордоном розмовляють російською- в Болгарії солов´їною всі!
Та_шо_ж_таке
• 14 июня в 20:23
Ответ дляПриму в дар
От тут майже 80% українці
Найближче до України мирне море)