Проня_Прокоповна• 14 июня в 19:13
Оплата на ФОП
Коли вас просять в призначені платежу написати номер замовлення, ви пишете так як просять чи розписуєте позиції товару в коментарях до платежу?
Всех в сад• 14 июня в 20:17
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
По даному питанню було багато думок і розбирали це з податковою . Висновок в результаті : призначення хто як хоче так і …малює . Це не впливає ні на що , якщо коротко
Это ни на что не влияет, если у вас квед на трусы, заказали трусы и продали вы трусы. Тогда, если дело дойдет до проверки, вы просто покажите заказ, накладную, чек и подтвердите, что человек ошибся.
Но если вы реально продали холодильник, не имея кведа на торговлю бытовой техникой, не ведя торгового учета, то ох как повлияет.
Привіт з ботойбіччя• 14 июня в 20:22
Ответ дляВсех в сад
Ну якщо хтось продає холодильники без відповідних кведів та обліку СТТ то це їх проблеми . А якщо я продам труси і мені напишуть в коментарі холодильник - це проблема холодильника
Нагайна• 19 июня в 16:55
Я пишу конкретно, щоб писали: Оплата товар. Призначення платежу = саме таке, нічого від себе не додавати.
Один з платежів:
Призначення платежу - саме таке
Один з платежів:
Призначення платежу - саме таке