Чаклунка-ведунка• 14 июня в 21:02
Як отримати такий колір?
Маємо десь 7.0 вже пофарбоване. Хочеться як на фото. Є така фарба, але мені здається що буде світліше набагато. Якщо цю фарбу нанести на 7.0 не позеленіє хоч? Або що купити, щоб отримати такий результат хоч приблизно? Це десь 6 рівень чи вже 5?
Чаклунка-ведунка
• 14 июня в 21:10
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Сфотографуйте ваше волосся
Та це не моє, донька хоче. Але не вдома. Тому нажаль((
Золота орда• 14 июня в 21:11
Так на фото 5-й приблизно рівень. А фарба у вас 7-й. Якого ефекту ви хочете з нею досягнути ?
Чаклунка-ведунка
• 14 июня в 21:12
КучМала• 14 июня в 21:12
Яка фарба?я дивлюся на мейкап відгуки своєї фарби, там багато відписуються по кольору з фото до та після
Чаклунка-ведунка
• 14 июня в 21:13
Ответ дляЗолота орда
Та не обов´язково з цією. Я просто думала може її змішати наприклад з 5. Але я так ніколи не робила, не знаю як воно працює, коли різні рівні змішати
Чаклунка-ведунка
• 14 июня в 21:13
Ответ дляКучМала
У мене лонда, але можу купити іншу
Сорока-ворона• 14 июня в 21:14
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Может для первого раза лучше колорист?
Золота орда• 14 июня в 21:16
Змішують зазвичай 2 сусідні рівня. Інакше ніякого ефекту не буде. Візьміть 5-й і плюс якийсь відтінок після крапки. Подивіться палітру. Можна з шостого рівня,якщо боїтеся затемнення.
Особисто я з 7го беру тільки 7.00 і мішаю з відтінками шостого. Не люблю 7-ку, вона реально зелена, особливо,якщо волосся сиве або висвітлене, вигорівше. Тобто жовтий плюс синій ( це попіл 7-ки і виходить зелене болото).
Чаклунка-ведунка
• 14 июня в 21:16
Ответ дляСорока-ворона
Может для первого раза лучше колорист?
Та ні, я вже в такі ігри не граю. Шалені гроші і зовсім не той результат
Пишу вірші, дорого• 14 июня в 21:16
Ответ дляЧаклунка-ведунка
О,це ніхто не знає.Думаю,краще одна,бо то гремуча суміш
Чаклунка-ведунка
• 14 июня в 21:17
Ответ дляКучМала
Така фарба
О, інебрія. Брала таку. А який тон ?
Я матуся, мені можно• 14 июня в 21:17
Спробуйте без аміачну фарбу. І ще, мабуть основне, світлі корені будуть відростати швидко і їх доведеться постійно фартувати
Золота орда• 14 июня в 21:18
Ответ дляКучМала
Така фарба
Як вам шампунь і маска ? Фарбв в мене також така. А шампуні не пробувала їх.
КучМала• 14 июня в 21:18
Ответ дляЧаклунка-ведунка
О, інебрія. Брала таку. А який тон ?
В мене світліший. Але вибирала по відгукам
Золота орда• 14 июня в 21:20
Ответ дляЧаклунка-ведунка
О, інебрія. Брала таку. А який тон ?
Почитайте відгуки на мейкап українському до цієї фарби. Там багато порад, можливо знайдете пораду по формулі для своєї доньки.
Кокосиха• 14 июня в 21:20
На фото желаемый тон не 5, а скорее 6, у меня очень похожий. Крашусь краской Kaaral, 6.18, 6.12 или 6.21.
КучМала• 14 июня в 21:20
Ответ дляЗолота орда
Нормальні, нічого суперового на мої сухе волосся
Чаклунка-ведунка
• 14 июня в 21:21
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Та розумію за корні. Вони взагалі недавно з аір тач вийшла, майже блондинкою була. Я ледь це пережила, і тут ще темніше. Ох вже ці підлітки
Чаклунка-ведунка
• 14 июня в 21:21
Ответ дляКокосиха
Спасибо, гляну. Интересная формула.
Чаклунка-ведунка
• 14 июня в 21:23
Ответ дляКокосиха
Это смесь или какую то одну берете ?
Кокосиха• 14 июня в 21:25
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Это смесь или какую то одну берете ?
Одну, какую найду, они похожи.
Однозначно• 14 июня в 21:26
Ответ дляЧаклунка-ведунка
На фото 6
Ваша краска нет.
бибизяна• 14 июня в 21:26
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Это смесь или какую то одну берете ?
Очень неплохая краска єта . Берите 6.21 - на ее фон будет примерно то , что на картинке. Но холод все равно очень бістро смоется.
Чаклунка-ведунка
• 14 июня в 21:29
Ответ длябибизяна
Спасибо, я всегда верила в силу советчицы. Попробую эту взять
бибизяна• 14 июня в 21:31
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Если дома есть синий или графитовый корректор , т я бы при первой окраске добавила бы сантиметра 4 - для большей холодности . Но и так будет красиво . Окислитель не заюудбте докупить , если нет)
На пів ставки• 14 июня в 21:38
В мене волосся як на фото з посту. Щоб взявся рожевий тільки висвітлювати. Подивіться щє кольорові кондиціонери davines або morocconoil, кольори гарно лягають і легко змити й оновити
А я кумедна• 14 июня в 21:47
Автор, у Вашей дочери свои светлые волосы. Она замахается корни красить. Типа, шатенка, с отросшими светлыми корнями, тот ещё видок.
Малая еще та• 14 июня в 22:11
Ответ дляНа пів ставки
рожевий?? який ще рожевий? 7.61