Домашка• 14 июня в 21:03

Яка ваша думка стосовно патронатної сімʼї?

Зараз скрізь заохочують вступити в ряди таких батьків. В мене є знайома сімʼя яка має троє власних дітей і бере ще патронатство. Як на мене, то це не допомога, а знущання над дітьми. Спочатку їх забирають з поганих умов, показують класне життя, потім забирають назад в ті умови.
Результат:
вже голосів: 34
17 (50%) Позитивно
13 (38.24%) Перший раз чую про таке
4 (11.76%) Негативно
Лапка• 14 июня в 21:06
Там же вроде мужу дают бронь, поэтому все кинулись в патронат.
So_so• 14 июня в 21:07
Это прекрасно, но у меня нет на подобное ресурса.
автор Домашка • 14 июня в 21:07
Ответ дляЛапка
Та це зрозуміло. Але зі сторони держави така послуга чи є етичною до дітей
пані Солоха• 14 июня в 21:07
я працювала з організацією, яка їх започаткувала в Україні. бачила хороші приклади, як це змінювало життя дітей. думаю, колись теж бути патронатною матір´ю, років через 10-15
So_so• 14 июня в 21:07
И им показывают не классную жизнь, а вообще жизнь, реальную, они в интернате не могут этому научиться.
Репетиторша• 14 июня в 21:08
Патронатная семья - это временное устройство. И из патронатной семьи не возвращают назад, а передают в постоянную форму опеки или возвращают назад в биологическую семью (если есть условия)
Отношусь положительно
Репетиторша• 14 июня в 21:09
Ответ дляДомашка
А детский дом - этично по отношению к ребенку?
пані Солоха• 14 июня в 21:09
Ответ дляSo_so
Так это не только для выпускников. Например, матери-одиночке нужно в больницу, а детей оставить не с кем... Или маме нужна помощь, чтобы кто-то научил, как ухаживать за ребенком, потому что она сама, по сути, ребенок
автор Домашка • 14 июня в 21:10
Ответ дляSo_so
А в чому прекрасність? От цій сімʼї дали дитину де мама пішла в запій, умови прожиття погані, забрали в родину, де постійно випічка, затишок, подорожі, веселощі, дитина пробула там 3 місяці і її забирають назад до мами, бо типу вона виправилася. Мама не дозволяє спілкуватися з тією сімʼєю через ревнощі, страждають в цій ситуації всі.
автор Домашка • 14 июня в 21:11
Ответ дляSo_so
Так їм показали і назад відправили туди де вони були. Це не всиновлення, і не опіка.
пані Солоха• 14 июня в 21:11
Ответ дляДомашка
Раніше в дитячих будинках Києва частина дітей їздили в сім´ї закордон. По суті, ті ж самі патронатні сім´ї на літній період. Після цього повертались в заклад. Ті діти, які мали досвід перебування в таких сім´ях, були більш адаптовані та мали кращу поведінку, ніж інші
ЛижТолько• 14 июня в 21:12
Я считаю, что чем больше адекватных взрослых будет в жизни у детей, тем лучше. А патронатные они , воспитатели в детском доме или решили ребенка взять под опеку/ усыновить- это не так уж и важно.
So_so• 14 июня в 21:12
Ответ дляДомашка
В том, что это время ребенок мог бы провести в детском доме, подвергаясь насилию, не получая никакого внимания, одна сплошная травма. Обычно детей не возвращают в семьи из которых изъяли, а находят новые.
пані Солоха• 14 июня в 21:12
Ответ дляДомашка
Якщо у вас є чітка позиція з цього питання, навіщо запитувати інших, хто має протилежну думку?
So_so• 14 июня в 21:12
Ответ дляДомашка
Это шаг на пути к ним.
Патика-мотика• 14 июня в 21:13
У бабусі в селі була така сім´я. Але то здається не патронатна була, а дітей чи под опіку брали, чи всиновлювали. Так тих дітей використовували як робочу силу на хазяйстві і землю обробляти, городину вирощувати і продавати. Так вони тих дітей після 18 років виставляли і забували як звати. А провіряючих торбами задобрювали. Але це давно було...
автор Домашка • 14 июня в 21:13
Ответ дляпані Солоха
Бо мені цікаво почути аргументовану думку
Хитрушка-чекушка• 14 июня в 21:14
Отношения положительное, главное чтобы семья была хорошей, любила детей и относилась к ним, как к своим родным детям.
пані Солоха• 14 июня в 21:15
Ответ дляПатика-мотика
Скоріше за все це був дитячий будинок сімейного типу. Був період, коли такі випадки справді часто траплялись - років двадцять тому, але ситуація в цій сфері значно змінилась.
Копирайторша• 14 июня в 21:15
Я думаю, це набагато краще, ніж дітбудинок. Дитина має можливість отримати тепло, затишок. Боляче думати, що дитину можуть повернути у ці умови, з яких забрали. Тут вже питання до соцслужб, що контролюють. Тим не менш, це буде прикладом для дитини, як має бути. Я вона зможе хоч на щось спиратись у своєму уявлені.
автор Домашка • 14 июня в 21:16
Ответ дляХитрушка-чекушка
Тут не питання яка приймаюча сімʼя, в них є чіткі умови при яких вони можуть бути патронатами, питання в тому, що потім цих дітей віддають назад до їх біологічних батьків, які ведуть поганий спосіб життя.
Трайкун• 14 июня в 21:16
Автор, патронат - альтернатива інтернату. Зараз інтернати закривають, а створюють такі сімʼї щоб дитина забрана з сімʼї зростала в сімейному колі, по друге ця можливість батькам змінити спосіб життя, покращити умови проживання і тд поки дитина в патронаті, батьки можуть бачитися з дітьми в цей час, якщо не вилучені, можливість жити в такій сімʼї з рази краще ніж інтернаті.
пані Солоха• 14 июня в 21:16
Ответ дляДомашка
В ідеалі в ПС мають поміщати дітей, які потребують тимчасової допомоги для вирішення своєї ситуації. В тих випадках, які ви описали, дітям мають пропонувати іншу форму влаштування. ПС існує в першу чергу для того, щоб знизити кількість дітей, які потрапляють до інтернатних закладів.
Репетиторша• 14 июня в 21:17
Ответ дляДомашка
Если биологические родители ведут плохой образ жизни, им этих детей не возвращают
автор Домашка • 14 июня в 21:17
Ответ дляРепетиторша
Повірте, повертають.
Репетиторша• 14 июня в 21:18
Ответ дляДомашка
Повірте, повертають.
Возвращают, если родители изменились, улучшили условия жизни, работают, не пьют
Репетиторша• 14 июня в 21:19
Я и сама задумываюсь над такой возможностью
автор Домашка • 14 июня в 21:20
Ответ дляРепетиторша
Я не знаю, я доросла і мені було б важко морально прожити пару місяців ваууу, а потім як завжди, а тут дитяча психіка. Можливо я перебільшую, навіть не знаю.
Копирайторша• 14 июня в 21:21
Ответ дляДомашка
я це і мала на увазі, що повертають назад до біологічних батьків, які мають виправитися. І це мають контролювати служби, що ситуація в родині дійсно покращалася. Ну уявіть, в родині сварки, драки, дітей не кормлять, знущаються. І приходить сусідка, яка бере до себе дитину на вечір, поки батьки вгомоняться. Невже це погано для дитини? Ви думаєте, що це повернення зламає дитину, а якщо навпаки - вона побачить, що є інший світ, заведе нові знайомства, це буде шанс для неї. Ну і, думаю, якщо дитину забирають і потім повертають, то її психологічно мають супроводжувати. Можливо, десь можуть бути негативні наслідки для психіки, але в середньому, дитині, на мою думку і думку статистичних досліджень, так краще.
Репетиторша• 14 июня в 21:21
Ответ дляДомашка
А с чего вы взяли, что именно вауу
Дети будут жить обычной жизнью, такой же, какой живут миллионы других детей
И за 3 месяца дети вряд ли привыкнут к патронатным воспитателям