Бідося• 14 июня в 21:16
Які шанси зустріти чоловіка в 50+?
Розкажіть реальні щасливі історії.
В мене загинув чоловік. Я у розпачі, що я до кінця життя вже залишуся самотньою
Бідося
• 14 июня в 21:27
Ответ для100pudov
А вам дуже нового хочеться? В 50? В мене з чоловіком відносини напружені, але здається,що якщо б розлучились,я іншого не шукала. Хіба що саме собою б склалося.
В мене були не напружені відносини, навпаки,як нова хвиля була, було стільки планів на майбутнє разом, хотіли почати більше часу один одному приділяти, з´явився якийсь спокій, більше довіри і любові. І ось цього вже ніколи не буде(
Помилуйте мадам• 14 июня в 21:27
Ответ длякороткопамятна
У моей знакомой в 60 два ухажора
И это прекрасно. Если люди хотят романтики, то возраст не помеха
100pudov• 14 июня в 21:27
Ответ дляПрилипало
Я розлучилася і мені не потрібно.Питання з цим закрито,мені добре самій,а дехто хоче.
Ну може у людини гарний досвід. Я більше туди не хочу. Мій рідна людина,я до нього звикла. Але на нового енергії і бажання вже немає. Краще одній. Максимум-каву попити і поспілкуватись.
Пустощі-веселощі• 14 июня в 21:28
Шо за малохольне ставит смайлы, как будто тут все в курсе этой дамы со своей историей.
Прилипало• 14 июня в 21:28
Ответ для100pudov
Ну чому ви так? На мене в 49 70-річний запав.
Ну капець,хоче молодшу на 20+
Благоуханочка• 14 июня в 21:28
Ответ дляТоска в носках
Удалено администрацией...
Какие вы скверные,противные бабы ,вы не знаете ,сто творится у нее в душе,зачем осуждать
Читали вчера,что написал всеми любимы здесь на совет,арестович,ща нашу нацию и ща наших людей,много гадости и не лестных слов,но это все правда ,мы такое заслуживаем
Бідося
• 14 июня в 21:28
Ответ дляУх яка ж Я
Так, нема. А в чому страх жити самій?
Я емоційно і фізично потребую любові та тепла. Не знаю як пояснити. Я не відчуваю себе і близько на свій вік
Замороженная селедка• 14 июня в 21:28
Ответ дляТоска в носках
Удалено администрацией...
Ага,есть такие,конченные
100pudov• 14 июня в 21:29
Ответ дляБідося
Співчуваю. Бажаю вам знайти нове кохання. Якщо у вас такий позитивний досвід, то я вас розумію. Вік ще не пенсійний ,все можливо.
Благоуханочка• 14 июня в 21:29
Ответ дляБезВзяток
Кодло змей собралось
Ох и кодло,злые стервы
Прилипало• 14 июня в 21:29
Ответ для100pudov
Я вже не готова,багато складностей,в кожного свої діти.А так сама робота-відпочинок,свої справи
Бабуся мороз• 14 июня в 21:30
Ответ дляБідося
Нема різниці. Шукаю хоч якусь гілочку за що зачепитися, щоб було бажання жити, бо доживати я не хочу
а кому захочеться бути гілкою?
100pudov• 14 июня в 21:31
Ответ дляПрилипало
Ну капець,хоче молодшу на 20+
От і я в шоці. В нашому спільному оточенні є багато його ровесниць ( хоч би мам моїх подруг взяти). Але вони йому нецікаві взагалі. А він мені по цій же причині :)) але не поясниш . Те,що я заміжня його також не хвилює.
Мама фіфті цента• 14 июня в 21:31
Ответ дляПрилипало
Є гроші, вміння - може і не треба. Інтроверт.
А часом, раптом впадеш, вдома, і помогти немає кому, та й різні побутові речі...
Прилипало• 14 июня в 21:32
Ответ для100pudov
То вони вже слабі,спина,ноги,тиск і не перерахувати.Дід хоче молодшу.
Бідося
• 14 июня в 21:34
Ответ дляGive us victory
за сочувствием и поговорить явно не сюда
Це лише підсвітлює сутність самих людей. Мене це не чіпляє, їм жити з темрямою всередині, не мені. Я намагаюся зберегти себе, вірніше кращу версію себе,а не піти за темрявою
100pudov• 14 июня в 21:34
Ответ дляПрилипало
Хай собі хоче:)) хотіти нікому не завадить.
Мама фіфті цента• 14 июня в 21:35
Ответ дляНоворічна пальма
Повно одиноких чоловіків 50+, які також готові до нових стосунків. Друга справа, які у Вас вимоги до майбутнього партнера. В такому віці претензій більше, ніж в 20+, а виправляти свої недоліки ніхто вже не буде.
Не обов´язково, що ці недоліки є.
Знаю чоловіка - класний, живе поряд, ми спілкувались, але в його минулому, не чути, щось незрозумілого)
Прилипало• 14 июня в 21:36
Ответ дляМама фіфті цента
Добре,як допомога,а не навпаки
.Щось зараз з цим складно
Пасти Ла• 14 июня в 21:36
Мої бабусі в 50+ знайшли собі других чоловіків. Мама-ні. Як складеться.
Мама фіфті цента• 14 июня в 21:37
Ответ для100pudov
Гормони впали((
Бабуся мороз• 14 июня в 21:39
Ответ дляБідося
и вашу тоже , потому ищете не отношений, а спасателя и ресурс, причем в одну сторону ,белое пальто света в июне -не ваше
вы даже себя реальную не любите, а по версиям каким-то
100pudov• 14 июня в 21:40
Ви мене наштовхнули на філософські роздуми.
В вашому віці ще все можливо.
А от в 70? З мого досвіду дідам в цьому віці подобаються молоді-вони веселі, легкі в спілкуванні ну і ще здорові, гарні. Діди звісно молодим не подобаються, хіба що їх статки, якщо вони є. То виходить ,що в такому віці нові відносини неможливі?
В вашому віці ще все можливо.
Жена_КотораяСтена• 14 июня в 21:41
Мне 49 зарегилась на двух знаменитых сайтах знакомств.
Пишут кому за 60 конченые старики и хотят секса. Либо малолетки озабоченые.
Норм мужики не попадались.
Шанс есть найти наверно через знакомых.
Норм мужики не попадались.
Шанс есть найти наверно через знакомых.
Мама фіфті цента• 14 июня в 21:41
Ответ дляБідося
Є якісь тести, в інеті описані. Не відчуваєте на свій вік...
Я не вірю, але цікаво, а може вам не стільки, як по паспорту - тому і є бажання не вмирати, а продовжувати жити, незважаючи на всі незгоди!
100pudov• 14 июня в 21:42
Ответ дляМама фіфті цента
Гормони впали((
Все ви знаєте:)) так, є таке.
Новорічна пальма• 14 июня в 21:42
Ответ дляМама фіфті цента
Не обов´язково, що ці недоліки є.
Кожна людина має свої недоліки. Особливо проявляються в спільному побуті. Просто для одних це недоліки, а для інших норма.