Alpha Centauri• 15 июня в 15:18

CBD Life — желейні ведмедики з канабісом

У когось був досвід прийому? Чи воно варте своїх грошей? Дуже багато переживань останній місяць, лікар порекомендував придбати, щоб не пити заспокійливі.
Що думаєте?
Та прям багіня• 15 июня в 15:20
склад?
автор Alpha Centauri • 15 июня в 15:21
Ответ дляТа прям багіня
склад?
Вода, цукор, желатин, глюкозний сироп з кукурудзи, лимонна кислота (регулятор кислотності), CBD (ізолят канабідіолу 1000 мг (mg)), натуральні ароматизатори, екстракт паприки, екстракт сафлору, екстракт аґрусу, екстракт спіруліни, екстракт чорної моркви, екстракт чорної смородини, екстракт гібіскусу, кукурудзяний крохмаль, цукрова пудра.
1 желейний ведмедик містить приблизно 25 мг (mg) CBD. Вміст CBD в кожному жувальному ведмедику може незначно відрізнятися.
ВерСаСе• 15 июня в 15:24
ого ціна
автор Alpha Centauri • 15 июня в 15:24
Ответ дляВерСаСе
ого ціна
А я ж про що))) Ще відгуки неоднозначні. 50/50. У когось життя покращилось, а хтось взагалі не відчув заспокоєння
Пушка заряджена• 15 июня в 15:25
Ответ для Alpha Centauri
Ви очікуєте покращення життя від желатинових ведмедиків? Серйозно?
постою_послушаю• 15 июня в 15:25
У нас такие в номере гости оставили, а горничная протупила, и ребёнку своему отдала. Из школы в скорую забрали с рвотой и болью в животе.
Та прям багіня• 15 июня в 15:25
життя точно не покращиться від них)
цукерки просто, не треба воно вам
автор Alpha Centauri • 15 июня в 15:25
Ответ дляПушка заряджена
Це художнє перебільшення)
Я мала на увазі, чи комусь це допомагає у випадку з тривожністю та стресом
ВерСаСе• 15 июня в 15:26
Ответ для Alpha Centauri
я хз, може натур продукт дунути, або гриби мікродозінг
Та прям багіня• 15 июня в 15:26
Ответ для Alpha Centauri
Це художнє перебільшення)
сон, медитації, режим дня, вода- це все є у вас?
Пушка заряджена• 15 июня в 15:27
Ответ для Alpha Centauri
Це художнє перебільшення)
Тоді моя відповідь теж була художнім перебільшенням.
Люди пʼють антидепресанти, які не завжди допомагають, а ви про звичайні аля цукерки. Тут або робота з головою, або препарати. А не желатинові ведмедики.
ВерСаСе• 15 июня в 15:27
Ответ дляпостою_послушаю
вона не вміє читати
А ось і я• 15 июня в 15:28
Ну точно не в такому вигляді.
Має бути чистий склад олії і бажано закордонного виробника)
І все індивідуально, як і у всьому іншому)
автор Alpha Centauri • 15 июня в 15:28
Ответ дляТа прям багіня
Так, сплю 8-9 годин, пʼю води завжди багато, режим дня в мене чіткий, спортом займаюся.
Переживаю через смерть близької людини.
постою_послушаю• 15 июня в 15:28
Ответ дляПушка заряджена
Эффект схожий с курением каннабиса, в принципе способ действенный, но лично я бы так не лечилась, уж лучше лекарства как по мне
постою_послушаю• 15 июня в 15:28
Ответ дляВерСаСе
Это тоже натур продукт
автор Alpha Centauri • 15 июня в 15:30
Ответ дляпостою_послушаю
Дякую) теж думаю що не варто брати.
постою_послушаю• 15 июня в 15:31
Ответ дляВерСаСе
вона не вміє читати
Там и читать не нужно, значок с листьями каннабиса есть на каждой такой упаковке. Она просто до этого случая вообще не знала, что такое бывает, вот и не искала подвоха
Кров з молоком• 15 июня в 16:30
Ответ для Alpha Centauri
Там столько химии, что лучше просто по старинке, косячком затянуться.
Файна пані• 15 июня в 18:23
Ответ дляКров з молоком
да. через вапорайзер только