Все до блиску• 15 июня в 16:43
Дівчата, ви видаляєте волосся на руках?
Чи ходите так
Все до блиску
• 15 июня в 16:45
Ответ дляКривая спроса
В мене світле.
Не видаляю
А сама ви темненька? Волосся маю на увазі
Люблю порядок• 15 июня в 16:46
Мені не заважає.
Руки помірно волохаті, це помітно.
Але не такі, як у чоловіків, тому не переймаюся.
Руки помірно волохаті, це помітно.
Ширли-Мырли• 15 июня в 16:46
Не видаляла ніколи. В молодості були руки волохаті, а зараз воно десь ділось. Не має волосся :)
Замріяна• 15 июня в 16:46
не видаляю. хоть и темное.однажды с дуру депилятором прошлась-ежик отрастает..и после воска таакже...немно над плитой выпаливаю
Кривая спроса• 15 июня в 16:48
Ответ дляВсе до блиску
Русява
Люблю порядок• 15 июня в 16:48
Ответ дляШирли-Мырли
Аж цікаво. У мене не щезає волосся. А я вже не дівчинка.
Мрії у вирії• 15 июня в 16:48
Хоч і я темна, але в мене даже майже пушку немає на руках. В мене і ногі з мінімальною рослинностю.
Miss Faina• 15 июня в 16:49
світло руде волосся видаляю особливо в теплий період. або теплий віск в салоні або крем для депіляції вдома
Колдунья-вещунья• 15 июня в 16:49
Возможно если б были чёрные, то задумалась, а так и без рук есть, где удалять)
Бабка_в_кедах• 15 июня в 16:49
Лазер зробила. Залишки - поодинокі волосинки бритвою можу прибрати або епілятором. Але після епілятора вростає, тому частіше просто бритвою.
Ширли-Мырли• 15 июня в 16:49
Ответ дляЛюблю порядок
Мені 45 років. Вже пару років як кудись ділось. Пам´ятаю, як підлітком страждала, бо руки були волохаті, а я чорнява.
Я тут с краю постою• 15 июня в 16:50
Лазер всей бабушки сделала. У меня спкя и проще сказать где не было волос, чем где были)
Все до блиску
• 15 июня в 16:51
Ответ дляКолдунья-вещунья
Бачу, що багато хто лишає на руках, при цьому скрізь видаляє
Я не Тролль• 15 июня в 16:51
Звичайно видаляємо.Будь яка волосся на тілі жінки,то страшенний зашквар.Самці гидують і не звертають уваги.Потрібна виключно гладенька шкіра як в порноактрис ,щоб догодити і отримати лояльне ставлення.
Да, я блондинка!• 15 июня в 16:52
Ответ дляЯ не Тролль
Ой, актрисы разные бывают
Я не Тролль• 15 июня в 16:53
Ответ дляДа, я блондинка!
Ой, актрисы разные бывают
Так,для збоченців теж є свої зірки.
Ответ дляЯ не Тролль
И котлеты есть нельзя. Это мужская еда, не женственно
Все до блиску
• 15 июня в 16:54
Ответ дляГимли
Пукать теж, хіба тихенько 🤭
Да, я блондинка!• 15 июня в 16:54
Ответ дляГимли
О да, а на пиво смотреть даже нельзя и отворачиваться в магазине
Я не Тролль• 15 июня в 16:54
Ответ дляГимли
М´ясо взагалі жінкам не личить.Фрукти овочі і тренажери.Крапка.
Колдунья-вещунья• 15 июня в 16:55
Ответ дляВсе до блиску
У меня на руках имеются, но они светлые...хотя в остальных местах черные))))