Крапипопка• 15 июня в 17:13
таблетки від захитування для дітей
планую дорогу 1300 км і через 5 днів назад така ж відстань.
дитині 8 років таблетки від захитування не шкідливі?
виходить, що треба буде дати 4 рази (двічі коли їхати в одну сторону і двічі в іншу)
Летала_НаМетле• 15 июня в 17:49
Вони називаються: таблетки від захитування і нудоти. Користуємося років 10. Я і менша дитина маємо проблеми з цим. Там упаковка зручна, маленька таблетка. Буває за пів години вип´ємо, діють все одно
Крапипопка
• 15 июня в 17:54
Ответ дляЛетала_НаМетле
бачила в продажі авіаморе.
це ж не шкідливо буде 4 рази випити, думаю
Ашотакоя• 15 июня в 17:55
Перевірте дитину на глисти. Сина пролікували, хоча аналізи нічого не показали. Гастроентеролог наполягла. Дитину наче підмінили - забув, що таке захитування.
Летала_НаМетле• 15 июня в 17:57
Ответ дляКрапипопка
бачила в продажі авіаморе.
Даю з 4 років. Зараз 16 )). Не було ніяких казусів. Найдовша поїздка 12 годин - усе добре.
Заставляличка• 15 июня в 18:07
Ответ дляЛетала_НаМетле
Моїм теж ці найкращі.
Старшому радив його лікар з 2 років.
І дозувати зручно - поділка на 4 частини.
Упаковка теж зручна пласка.
Моїм вистачає на день. Якщо постійно в дорозі - на день даю два рази
Старшому радив його лікар з 2 років.
Упаковка теж зручна пласка.
Хочу в БАНю• 15 июня в 18:21
Ответ дляЛетала_НаМетле
Теж доньці купую їх змалечку.