svecola• 16 июня в 06:26

В Білорусь пуйло завозить масово ракети і авіабомби. Куди напад?

Передає білорус опозиція.По карті це прямо на кордон з ...дивіться самі по карті....((🔷 МАСКАВІЦКІЯ АВІЯБОМБЫ І РАКЕТЫ ВЯЗУЦЬ У ЛІДУ І ПРУДОК

У Беларусь вязуць маскавіцкія авіябомбы і ракеты. Да канца чэрвеня 2025 г. у нашую краіну прыбудуць 2 эшалоны цягнікоў з рознымі відамі маскавіцкага ўзбраення.https://t.me/ploshcha_live Расстояние от Лиды до границы с Литвой — 35 км
ok1904• 16 июня в 07:57
Ответ дляsvecola
СБУ викрило що угорщина здає пво і знімки наших військових частин зброї на Закарпатті
Ви про завербованих сбушників?
Olvia1987• 16 июня в 07:58
Ответ дляol_kin
Хто такі ’’за себе’’? Вот в чому головне питання для них.Люди в Європі не готові воювати абсолютно, вони як ліниві ситі домашні коти, звикли до спокою і стабільності. Проводять зараз часто опитування серед людей, воювати готові 20% всі інші обіцяють виїхати в теплі краї, якось так. І тут, до речі, це викликає велике занепокоєння у влади.
20 відсотків це мало?А в Україні скільки воює?
ok1904• 16 июня в 07:59
Ответ дляOlvia1987
Для Європи це достатньо
lammama• 16 июня в 07:59
Кто там верил в окончание войны в 2025 году?
Len_to4ka• 16 июня в 08:04
Ответ дляsvecola
лукашенко як дурний катається до хадзяїна Сі.білоруси опозиц пище шо підганяє закони до мобілізації.не зря тяо притащили йому
Лукашенко робив і зробив все що міг аби його безпосередньо не втягнули у війну. Чому ви думаєте що тепер він змінить свою думку? Заради чого?
автор svecola • 16 июня в 08:07
Ответ дляLen_to4ka
как это он не втянут.с его страны заходили танки летели ракеты.в его стране полигоны обучения кацапов и больнички.в его стране прошлый год воен учения и сейчас запад 2025 и скорее всего ВОЙНА СТРАШНАЯ И ДОЛГАЯ
Len_to4ka• 16 июня в 08:11
Ответ дляsvecola
Ви прикидаєтесь? Я вам конкретно написала « безпосередньо». Ви пишете про мобілізаційні закони, отже мова про людський ресурс.
max2013• 16 июня в 08:11
Ответ дляsvecola
І? Я про чекають до себе запитую
Olvia1987• 16 июня в 08:23
А откуда у пуйла ракеты и бомбы для массового завоза в Беларусь?Мы ж им всё это разбили операцией Паутина.
max2013• 16 июня в 08:23
Ответ дляsvecola
В його країні не вбивають людей,в його країні не ведуться бойові дії - от вам що значить не втягнути у війну.
ok1904• 16 июня в 08:33
Ответ дляOlvia1987
Ви щось плутаєте. Ніде не вказано тип ракет і бомб, бомби запускають не з стратегів, іскандери, що запускаються наземними теж ракети
Аюшка• 16 июня в 08:43
Ответ дляsvecola
Нападение России на Литву возможно уже этой осенью. Об этом военный эксперт, историк, профессор из Потсдамского университета Зенке Найтцель рассказал в интервью немецкому изданию BILD.

Свои опасения он объяснил тем, что ’ситуация в сфере безопасности в мире изменилась’ из-за российского диктатора Владимира Путина, а также из-за политики президента США Дональда Трампа.
’Мы видим, что Россия анонсировала масштабные учения в Беларуси. Мы видим сильный страх в странах Балтии, что во время этих учений российские войска могут пересечь границу. И мы видим, что, возможно, пятая статья НАТО, по крайней мере для США, может перестать действовать. Сдерживание ослабевает’, - отметил историк.
Ой, да пусть уже та рашка оставит нас в покое и пойдет другие страны освобождать!
Аюшка• 16 июня в 08:43
Ответ дляol_kin
Буде напад на Литву, в Німеччині вже відкрито про це говорять чиновники, після України 22 року ні в кого сумнівів немає. Кажуть, що в вересні, також чекають ударів ракетами і дровами по військовим базим в Німеччині. Тут дрони так часто висять над об´єктами військовими і довгий час на це не звертали увагу, як з´ясувалося, а зараз вже забили тривогу. Багато було диверсій на базах НАТО, таких як отруєння персоналу їжею, якісь локальні пошкодження інфраструктури і т.д. і певний час усі були в рожевих окуляр і не розуміли що відбувається, списували на нещасні випадки. Випадки все частіше і накінецьто почали вже аналізувати. Я читаю німецьку прессу, інформація звідти.
Да пусть
автор svecola • 16 июня в 09:04
Сценарій цих навчань фактично повторює той, під прикриттям якого росія взимку 2022 року накопичувала війська і техніку поблизу українського кордону, після чого відбулось повномасштабне вторгнення.
На скільки я не вірила в 2022 році, тепер я вірю, що таки можуть
il-mari• 16 июня в 09:26
Ответ дляLen_to4ka
та не думку змінить, а пуло знайде ще якісь важилі на нього...хз..
Ardell• 16 июня в 09:30
Ответ дляOlvia1987
Ваш сарказм здесь вообще не в тему
Клементина• 16 июня в 09:30
Не знаю чи нападуть… але так!
Думка така по ЗМІ гуляє.
Зараз, коли при владі Трамп, самий найкращий момент випробувати НАТО на міцність. Більше такого шансу у пуйла може на бути.
Провокації можуть бути запросто. Сувалки, або Нарва , де повно русні. Чому б там не захистити узкоязичних?
Еленнн• 16 июня в 09:34
Ответ дляol_kin
та ні,то явно тоді дурні німці самі будуть собі ті об’єкти підривати.
( як тут у нас люблять розповідать.що попередник наші склади сам попідривав).
Antoninaya1• 16 июня в 09:34
Ответ дляsvecola
ВОЙНА СТРАШНАЯ И ДОЛГАЯ

Капсом- це щоб рівень нагнітання вище був?
SantaMonika• 16 июня в 09:43
Нічого тому НАТО не буде, поки з Україною не закінчать
А закінчувати з Україною ще будуть довго
Можете скриніть
SantaMonika• 16 июня в 09:45
А те, що завозить в РБ на зберігання то його стратегія на зберігання
Ми там ніяких операцій не проводимо в РБ і нічого не знищуємо
І не будемо . Все буде лежати в спокої
Еленнн• 16 июня в 09:46
Ответ дляsvecola
треба ще дивитись по польовим шпиталям.як будут розгортати і скільки.при бойових діях кількість більша ніж при учєніях.так писав раніше гаюн,який на жаль лукашенко закрив і людей посадив у тюрми
тю. нашим сильно допомогло оте ’дивитись’?
Графиня Шезвездицкая• 16 июня в 09:47
Можно писать, что угодно про путина,но он нагнул НАТО по полной.
НАТО и не пошевелится ..
автор svecola • 16 июня в 09:55
А теперь, нато прекратило свое существование. До вторжения в Литву остались считанные месяцы. Возможно,кацапы с северокорейцами заедуют туда вообще на автобусах
Очень жаль, что мир так и не понял, раковую опухоль не вылечить заговорами- переговорами. Результат всегда один - смерть. И теперь смерть неизбежна.
tanysha777• 16 июня в 09:56
Мадре міа, знову руське іпсо і паніка
Атставіть
Шашликам на день незалежності - бути
автор svecola • 16 июня в 09:56
вчера начальник немецкой разведки заявил опять что будет война в европе
автор svecola • 16 июня в 09:58
Нападение России на Литву возможно уже осенью. И это может быть наше последнее мирное лето.
Военный историк, профессор Потсдамского университета Зёнке Найтцель дал шеф-репортёру BILD довольно любопытное интервью:
📍Эксперт полагает, что война в Европе очень даже вероятна — из-за Путина и из-за Трампа ситуация в сфере безопасности в мире сильно изменилась.
📍Кроме того, Россия анонсировала масштабные учения в Беларуси — и в странах Балтии есть сильный страх, что путинские войска могут пересечь границу.
📍Вывод из последних трёх лет может быть только один: We have to be capable — мы должны быть готовы.
tanysha777• 16 июня в 09:59
Ответ дляКлементина
Не знаю чи нападуть… але так!
Думка така по ЗМІ гуляє.
Ой, і не кажіть
От при байдені путін не захватив жодного міліметра української землі
Була б зараз камала- порвала б путіна як тузік грєлку
Не то шо це падло, Трамп
автор svecola • 16 июня в 10:00
Пока есть соссия войны в мире не закончатся.пуйло клепает оружие,ракеты,дроны круглосуточно.В той Литве два с половиной солдата..за день орки пройдут по стране
автор svecola • 16 июня в 10:01
После того как нацистский выродок кремлёвского рейха напал на Украину , стало возможным всё.даже если сейчас прибалтам ядерку дать-у путина ж ее в разы больше.чего ему боятся той европы?