Ло Шарик• 16 июня 2025

І знову підлітки

Дівчина 16 років. Де тільки можна намагається уникати допомоги батьків. З одного боку, це добре - самостійна людина росте. З іншого, бувають ситуації, де це просто смішно.
Наприклад, у мене є безліч перевірених рецептів тортів. Вона демонстративно ігнорує і ці рецепти, і мої пропозиції допомоги. Відшукує в інтернеті щось незрозуміле і врешті-решт її вироби їмо ми з чоловіком, хвалимо, щоб не відбити охоту пекти. Але, якщо чесно, їмо через силу, тому що воно хтозна що виходить у неї. Сама вона свої вироби зазвичай не їсть. На днях йде до подружки на день
народження, буде пекти торт. Я запропонувала їй простий і смачний рецепт. Не хоче. Знову щось накалапуцяє, що його ніхто не їстиме. Тільки ж там будуть сторонні люди, не батьки.
Або. Закінчила школу. Купила собі сукню на вручення атестатів - вечірню сукню червоного кольору, досить відкриту. В таких сукнях не ходять пішки через усе місто, а їздять на таксі або на власному авто. Переконати, що на вручення атестатів не приходять у таких нарядах не хоче чути.
Я вже до всього цього ставлюся майже спокійно. Не давлю, не змушую.
Але мене дивує ось це абсолютне і беззаперечне розірвання зв´язків зі мною, з її батьком. Вона настільки остервеніло сепарувалася (і продовжує,), що я до неї ставлюся майже як до сторонньої людини, на яку я чомусь маю витрачати гроші.
Мене цікавить - це тільки мені так пощастило, чи ще в когось так?
Полтавська галушка• 16 июня 2025
Отвезите на такси, а к тортам не лезьть, идите к психологу, у вас нормальная дочь, а вам надо лечиться
Ms. Android• 16 июня 2025
Ви для неї не авторитети, на жаль
автор Ло Шарик • 16 июня 2025
Ответ дляMs. Android
Ви для неї не авторитети, на жаль
Зазвичай для підлітків батьки не авторитети. Але щоб настільки рвати зв´язки ...
Ms. Android• 16 июня 2025
І ще, авторе, батько рідний?
автор Ло Шарик • 16 июня 2025
Ответ дляMs. Android
І ще, авторе, батько рідний?
Так, рідний.
Педиатор_я• 16 июня 2025
Зачем ей ваши рецепты? И почему нельзя съездить на такси?
Незламна• 16 июня 2025
Наверное она так остервенело сепарировалась, потому что раньше вы её просто душили своей опекой и советами. По поводу тортов: мой муж всегда говорит- зачем хвалить то, что откровенно невкусно, можно тактично сказать, что невкусно и не нравится. Ведь она не делает выводов и продолжает готовить и переводить продукты. Говорите правду как есть: доча, вкус не очень, можно попробовать другой рецепт
Кракадэ• 16 июня 2025
В чем проблема с платьем? у нас половина пришла в вечерних платьях, часть в вышиванках, часть просто в платьях. Ее выпускной, не ваш
автор Ло Шарик • 16 июня 2025
Ответ дляПедиатор_я
Тому що те, що знаходить вона, можуть з´їсти тільки батьки, і то - із ввічливості.
Кицюююня• 16 июня 2025
Главное, чтобы она это делала за свой счет.
Остальное-не ваши проблемы.
Горня капучіно• 16 июня 2025
Вообще не понимаю ситуацию с тортами ,то есть вас не понимаю . Ребенок хочет попробовать что то свое-пусть пробует . Будут ошибки -но без них никак
На счет платья ,не хочет ,чтоб вы подвозили -пусть идет пешком . Разве это проблема ?
Нічна ненажера• 16 июня 2025
Навіщо ви лицемірите і хвалите? Дайте їй спокій. Якщо хоче, то нехай вчиться на своїх помилках
автор Ло Шарик • 16 июня 2025
Ответ дляКракадэ
Ми не вдома. Не в Україні.
З бісиками• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
а кому ще давали спробувати?
Незламна• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Зачем вы едите из вежливости? Даже шеф повара прорабатывают рецепты миллионы раз, прежде чем дойдут до вкуса. Говорите честно, но без обид и оскорблений
З бісиками• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Ми не вдома. Не в Україні.
ну хто б сумнівався
Шмоточницаца• 16 июня 2025
Ну, як я вчилась готувати, то теж половина страв виходило якесь чорті що. А з сукнею - може дочці хочеться самій уже вибирати в чому йти, тому подумайте - може їй раніше купувалось щось з одягу, що їй не подобалось і їй не давали вибору з якоїсь причини купити те що хочеться (можливо був момент коли були гроші на щось зручне, а на красиве в розумінні дочки не вистачило)
Педиатор_я• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Это ваш выбор. Не ешьте и она не будет вам печь. Найдется потом кто-то другой, кто будет есть.
автор Ло Шарик • 16 июня 2025
Ответ дляКракадэ
Це не випускний. Це вручення атестатів. На випускний у неї інша вечірня сукня.
Горня капучіно• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Ну испечет она другим людям ,если им не понравится-они скажут ( раз родители не могут это сделать),она сделает выводы .
Анонім Завгосп• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Ну скажите ей правду значит, не надо есть из вежливости. Если она уже не первый раз переводит продукты. И не вижу ничего страшного в том, что вы пишете, обычный подросток. И это ее дело в чем ей идти на вручение аттестатов
автор Ло Шарик • 16 июня 2025
Ответ дляНічна ненажера
Саме так я і зробила.
Горня капучіно• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Ми не вдома. Не в Україні.
Там нельзя в вечерних платьях ходить по улицам ?
автор Ло Шарик • 16 июня 2025
Ответ дляЗ бісиками
ну хто б сумнівався
А це тут до чого?
Незламна• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
А це тут до чого?
Как раз зарубежом вообще по барабану кто в каком платье куда и когда идет. Но довезти на такси можно везде, в чем проблема? Или довезите сама на своем авто, если есть
Сіточка• 16 июня 2025
Вы ведёте себя странно и правильно советовали психолога, хоть почитайте статьи на тему.
Вы сейчас лезете с непрошенными советами.
Насчёт платья, а кто его должен выбирать? Мама?
Естественно что на такси поедет, в вечернем платье девочка 16 лет, у вас нет 100 грн на такси?
Мне 40, сама выбирала платье и торты пекла какие хотела.
Допоможіть знайти• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Ми не вдома. Не в Україні.
Тем более! Я в прошлом году видела как вся семья включая жениха с невестой ехали на свадьбу на автобусе.
Педиатор_я• 16 июня 2025
Ответ дляГорня капучіно
За границей тем более всем пофиг, кто что наденет.
автор Ло Шарик • 16 июня 2025
Ответ дляШмоточницаца
Останні чотири роки вона купує собі те, що їй подобається. І сукню на випускний, і на вручення атестатів вона купувала абсолютно самостійно.
Незламна• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Это нормально