Ло Шарик• 16 июня 2025
І знову підлітки
Дівчина 16 років. Де тільки можна намагається уникати допомоги батьків. З одного боку, це добре - самостійна людина росте. З іншого, бувають ситуації, де це просто смішно.
Наприклад, у мене є безліч перевірених рецептів тортів. Вона демонстративно ігнорує і ці рецепти, і мої пропозиції допомоги. Відшукує в інтернеті щось незрозуміле і врешті-решт її вироби їмо ми з чоловіком, хвалимо, щоб не відбити охоту пекти. Але, якщо чесно, їмо через силу, тому що воно хтозна що виходить у неї. Сама вона свої вироби зазвичай не їсть. На днях йде до подружки на день
народження, буде пекти торт. Я запропонувала їй простий і смачний рецепт. Не хоче. Знову щось накалапуцяє, що його ніхто не їстиме. Тільки ж там будуть сторонні люди, не батьки.
Або. Закінчила школу. Купила собі сукню на вручення атестатів - вечірню сукню червоного кольору, досить відкриту. В таких сукнях не ходять пішки через усе місто, а їздять на таксі або на власному авто. Переконати, що на вручення атестатів не приходять у таких нарядах не хоче чути.
Я вже до всього цього ставлюся майже спокійно. Не давлю, не змушую.
Але мене дивує ось це абсолютне і беззаперечне розірвання зв´язків зі мною, з її батьком. Вона настільки остервеніло сепарувалася (і продовжує,), що я до неї ставлюся майже як до сторонньої людини, на яку я чомусь маю витрачати гроші.
Мене цікавить - це тільки мені так пощастило, чи ще в когось так?
Ло Шарик
• 16 июня 2025
Ответ дляНезламна
А это потому, что не оправдала ваших ожиданий… странно, что вы не понимаете, что она и не оправдает их никогда, она не будет вами, вашим мужем и еще кем-то, она будет собой
Це абсолютно зрозуміло. Але невже для цього треба настільки відштовхувати батьків, що майже розвивати стосунки?
Ло Шарик
• 16 июня 2025
Ответ дляНезламна
В чем? В том что мама не может довезти на такси? Вы из принципа так себя ведете?
Перечитайте старпост.
Рожайтретьего• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Тому що те, що знаходить вона, можуть з´їсти тільки батьки, і то - із ввічливості.
А що буде, к ви їй прямо скажете, що це не смачно? Ну і запросіть її до столу також з’їсти її витвір мистецтва
Незламна• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Это результат чего-то, это уже итог от того, что вы делали раньше, или не делали
Педиатор_я• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Перечитайте старпост.
Короче, эта плохая дочь. Заводите новую, хорошую.
Ло Шарик
• 16 июня 2025
Ответ дляРожайтретьего
От, напевно, з усієї цієї розмови це варте уваги. Не треба хвалити те, що несмачне.
Ло Шарик
• 16 июня 2025
Ответ длябарабанщица
У нас теж таке починається, хлопчик 13 р. дуже дуже нам співчуваю
У нас в період з 11 до 15 був просто жах. Тортики і сукні - то вже таке, я можу про це спокійно говорити.
Тракторні війська• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
З Вашого посту не видно ніякого відштовхування. Дитина сама вчиться готувати що хоче і обрала собі сукню. Ви нормальний підлітковий процес пошуку свого я і сепарацію від батьків сприймаєте настільки негативно, що називаєте це розривом стосунків. Або Вона слухає Ваші поради (робить так як Ви хочете), або вона Вам чужа людина. Якщо вона буде робити по-своєму, мати власну думку, власний стиль і тд, Ви її сприймати і любити не будете
Как нефиг делать• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Я це розумію, тому й відпустила її. Нехай робить що хоче. Але вона мені стає, як стороння людина.
Є дослідження, що чим далі донька від матері, тим успішнішою вона стане. ( бути далі, це не означає, що вона не буде вас любити). Але вона повинна прожити своє життя. А не ваше.
Прийміть це. В цьому винна не вона.
І радійте, що вона така. Бо буде як тут половина тем - то дитину не народжую, бо мама. То мама там щось про зятя , то ще щось.
У мене у самої два підлітка і я розумію про що ви. Але таке життя!
Прийміть це. В цьому винна не вона.
Ло Шарик
• 16 июня 2025
Ответ дляСонечко
Примите тот факт, что дочь отдельная личность и не обязана вам угождать
До чого тут - догождати?
Ло Шарик
• 16 июня 2025
Ответ дляТракторні війська
Можна якось все ж прислухатися до того, що говорять батьки. Не слухатися,а саме брати до уваги. Вона ще жодне серйозне питання не взмозі самостійно вирішити. Це не про тортики і сукні.
Ло Шарик
• 16 июня 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Прийміть це. В цьому винна не вона.
Я вже чекаю, коли вона нарешті поїде кудись вчитися.
Тракторні війська• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Насправді, мені - баба з возу. Нехай робить, як хоче. Але ж питання було в іншому.
А в чому? «Вона демонстративно ігнорує і ці рецепти, і мої пропозиції допомоги»
«Я запропонувала їй простий і смачний рецепт. Не хоче»
«Переконати, що на вручення атестатів не приходять у таких нарядах не хоче чути.»
Ви серйозно думаєте, що це все такі надзвичайні страшні речі, які слід трактувати як «беззаперечне розірвання зв´язків зі мною»?
Не тисніть на неї. Людина, за якою ніхто не женеться, не буде тікати. Людина, якій не навʼязують настирливо своє бачення, не буде «остервеніло» відстоювати своє
Ло Шарик
• 16 июня 2025
Ответ дляТракторні війська
У всіх ваших цитуваннях мого тексту відсутнє саме моє питання. Чому?
З бісиками• 16 июня 2025
Ответ длябарабанщица
співчуваю вашому хлопчику
Тракторні війська• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Як Ви собі бачите це «прислухатися»? Ну от в ситуації з тортом. Якщо її зацікавив рецепт з інтернету і вона вирішила його приготувати, як виглядає «прислухатися». Відмовитися від свого бажання і рішення і готувати не те, що ти хочеш, а те, що сказала мама?
Ло Шарик
• 16 июня 2025
Ответ дляТракторні війська
Хіба справа тільки у тортиках? Це так, маленькі бризки.
Ло Шарик
• 16 июня 2025
Ответ дляsvetolino
То може натякнути тактовно, .Життя навчить!
Думаю, що так. Життя навчить)))
Педиатор_я• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Ну так напишите про большие.
Ло Шарик
• 16 июня 2025
Ответ дляПедиатор_я
Ну так напишите про большие.
Удалено администрацией...
Тракторні війська• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Тому що Ваше питання маніпулятивне і містить в собі вже готовий висновок, з яким більшість дописувачів тут не згодні. А Ваше «пощастило» це звичайна підліткова поведінка, яка загострюється саме через Вашу реакцію
Ло Шарик
• 16 июня 2025
Ответ дляПедиатор_я
Удалено администрацией...
Я вас не запрошувала в свою тему і абсолютно не затримую.
Ло Шарик
• 16 июня 2025
Ответ дляТракторні війська
А що ж там такого загострюється?
Педиатор_я• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Она тоже ждет, не сомневайтесь )
АфродитаПетровна• 16 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Можна, звичайно. Підмете півміста своєю сукнею, здивує перехожих і батьків з вчителями. А так, нічого.
#ашолюдыскажуть