Біле пальто• 16 июня в 16:34
Гроші які збирала дитина.
Син певний час збирав гроші. І ось коли в нього було 8 тис він сказав, що як дозбирає до 10, то купить мені новий телефон. Я думала, що то він так ляпнув. А це вже назбирав і каже давай тобі тел. купимо, бо твій старенький. І я не знаю як правильно вчинити, і хочеться, і колеться. Ніби це його гроші і хай би на себе витратив, а з іншої сторони не хочу відбивати бажання робити подарунки.
Моєму трохи більше трьох років, підвисає.
Як правильно?
Метелик• 16 июня в 16:37
Правильно так, как хочет сын. Хотел бы он спустить их на игру, на планшет, одежду или вас, это его решение и с ним нужно считаться
очки_ннадо• 16 июня в 16:37
Я бы не приняла такой дорогой подарок от ребенка, который еще не зарабатывает. Сказала бы, что с удовольствием приму такой подарок с его первой зарплаты. Подарки надо делать по средствам.
Сама собі лікар• 16 июня в 16:41
Ответ дляБіле пальто
Дозвольте сину порадувати вас чимось менш вартісним.
Істеріомама• 16 июня в 16:41
Ответ дляБіле пальто
Выбирайте вместе с сыном и покупайте, обязательно, не отказывайтесь
Домашня Зюзя• 16 июня в 16:42
Ответ дляЧучало яблуні
я бы не взяла
навязала бы ему какой то подарок
Для чого? Я би прийняла, але постаралася б що він пошвидше відновив свій запас.
120-120-120 (не худею)• 16 июня в 16:42
Ні, автор.
Це буде нечесно.
Я роблю дорогі подарунки батькам.
Але стала це робити в 20+ років, коли кошти були зароблені особисто мною.
Якщо вибір вам чи йому, то звісно йому.
Бо він дитина і це для нього більш важливо.
В мене батько всю зп ЗСУ вгатив в подарунки моїй сестрі: айфон, макбук, поїздка в Лондон на стажування.
Сестрі 14 років було, як почав робити такі подарунки.
Вона любима і балувана дитина.
І я,думаю,що це вірно.
Хай вам батько дитини робить такі подарунки або сама, бо нечесно виходить, що дитина жертвує собою
Це буде нечесно.
Я роблю дорогі подарунки батькам.
Якщо вибір вам чи йому, то звісно йому.
Вона любима і балувана дитина.
І я,думаю,що це вірно.
Сама собі лікар• 16 июня в 16:44
Ответ дляДомашня Зюзя
Який сенс? Тоді можна просто купити собі новий телефон.
Чучало яблуні• 16 июня в 16:44
Ответ дляДомашня Зюзя
так у нас деньги есть или нет?
если есть - я сама себе телефон куплю
если нет - с чего пополнять ему обратно
если есть - я сама себе телефон куплю
если нет - с чего пополнять ему обратно
Біле пальто
• 16 июня в 16:44
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ні, автор.
Це буде нечесно.
Я роблю дорогі подарунки батькам.
Якщо вибір вам чи йому, то звісно йому.
Вона любима і балувана дитина.
І я,думаю,що це вірно.
Це буде нечесно.
Я роблю дорогі подарунки батькам.
Якщо вибір вам чи йому, то звісно йому.
Вона любима і балувана дитина.
І я,думаю,що це вірно.
У нього новий телефон. Вибір йому чи мені не стоїть.
Редиска Я• 16 июня в 16:44
Я б не взяла. Это его деньги и он еще ребенок. Телефон взрослые люди должны сами себе покупать
Покращена• 16 июня в 16:44
Ответ дляШумелка Мышь
Такі діти зараз є?
Ага. Наш пропонував мамі купити щось із золота. Мама не захотіла.
Але коли купляти квартиру, а потім машину, то він віддавав все,що в нього було.
На той час йому було 10-11
Мию вікна у мороз• 16 июня в 16:44
сину вас дуже дорослий і дуже добрий) але прийміть частину суми, додайте свої, щоб йому щось лишилося. І обов´язково оберіть з ним той телефон. Або продайте старий, і гроші йому віддайте з нього
Тишком нишком• 16 июня в 16:45
я би прийняла тільки в тому випадку, якщо б змогла зробити йому аналогічний подарунок. Оплатити подорож, купити щось коштовне що він хоче.
Опля Картопля• 16 июня в 16:47
Ответ дляочки_ннадо
Ідеальна відповідь! З першої ЗП
Не заздріть тьоті• 16 июня в 16:48
Если хочет я бы приняла, но в скором времени купила бы ему то, что хочет он ноут, комп, самокат, велосипед. Оплатила бы поездку куда то
Я инженер, меряю от 1• 16 июня в 16:48
думаю, син хоче вчинити, як чоловік
я б підтримала, враховуючи, що в нього з його власним телефоном все добре
Идууу--уууу блин• 16 июня в 16:50
Ответ дляШумелка Мышь
Такі діти зараз є?
раз автор пише то є, мої так не збирали, але на др ніколи не вичавиш з них що хочуть, відповідь - у мене все є, доводиться вигадувати
Самая СоветЧиваЯ• 16 июня в 16:55
Ответ дляБіле пальто
Без разницы какой у него телефон. Важно что это деньги на его подарок. И то что он хочет потратить их на мамочку, означает, что он видит что мамочка в чем-то не вывозит, и всеми силами мамочку спасает. Не делайте из ребенка спасателя, а из себя маленькую девочку. Он ваш сын, а не ваш мужчина.
Весняний Марафон• 16 июня в 16:58
Ответ дляБіле пальто
Кто ему купил новый телефон?
90x60x90• 16 июня в 17:02
Ответ дляБіле пальто
Я бы купила себе телефон и взяла у сына 2 тысячи
Чебураха з перцем• 16 июня в 17:07
Скільки дорослих але не зрілих людей.... Як почитати
Автор, ви поважаєте сина? Якщо так, то дозвольте йому зробити вам подарунок. Повірте, не тільки приємно коли отримуєш, часто ще приємніше, коли даруєш.
Не знецінюйте його благородні пориви.
Я не чарівниця вам• 16 июня в 17:09
Я бы приняла подарок, но взамен купила бы ребенку его хотелку (телефон, планшет, велосипед и т.д.), если есть такая возможность, конечно.