Леплю из пластилина• 16 июня в 23:52
У доньки (15 років) гемоглобін 109, феритин 11,1. Це низькі показники рахуються?
Сьогодні здали аналізи: гемоглобін 109, середній вміст гемоглобіну в еритроциті 25,1, феритин 11,1. Підкажіть, це низькі показники, чи потрібні препарати заліза в такому випадку? Здавали аналізи для себе, доньку в принципі нічого не турбує, але в травні двічі жалілась, що кружиться голова. До сімейного лікаря на днях сходимо. Вітамін Д 21, 9.
короткопамятна• 16 июня в 23:55
Да, очень низкие. Д тоже низкий. На диете? Говядину, субпродукты ест часто?
Леплю из пластилина
• 16 июня в 23:58
Ответ дляЗадолбулька
А что говорит врач ?
Сьогодні тільки здали аналізи і ввечері отримали результати. На днях до сімейного лікаря сходимо. Аналізи здавали більше для себе, так як потрібно оформити мед. довідку для школи.
Святатабожа• 16 июня в 23:59
Так, при таких аналізах ще дообстежувалися і врешті приймаємо залізо курсами. Але дівчата, зараз це часто в кого такі проблеми, не розумію чи це м´ясо таке, що не засвоюється, чи що відбувається?
Задолбулька• 16 июня в 23:59
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну вот поговорите с врачем и узнайте
Надо назначать или нет.
Задолбулька• 17 июня в 00:00
Ответ дляСвятатабожа
Питание плохое, нужно говядину чаще кушать, а не курицу
Леплю из пластилина
• 17 июня в 00:01
Ответ длякороткопамятна
Не на дієті, вага норм. І мені здавалось, що їсть нормально. Молодша донька більш перебірлива в харчуванні, але в неї і в мене гемоглобін в нормі. З мʼяса більше любить зараз курятину, субпродукти взагалі не їсть категорично.
Святатабожа• 17 июня в 00:03
Ответ дляЗадолбулька
Ми курицю взагалі не їмо, в основному свинину. Але я на свинині виросла, сестра моя також, ніколи не було проблем з гемоглобіном.
Леплю из пластилина
• 17 июня в 00:03
Ответ дляСвятатабожа
Дякую.
Леплю из пластилина
• 17 июня в 00:08
Ответ дляСвятатабожа
Я теж виросла на свинині+курятина і завжди все ок було. Але в нас були домашні продукти.
Я погнала• 17 июня в 00:09
Ответ длякороткопамятна
Моя донька в такому ж віці. Не їсть нічого з цих продуктів. Але в неї нормальні ці показники. Це не зовсім залежить від їжі.
Святатабожа• 17 июня в 00:10
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну от я і думаю, зараз всих тварин непонятно на чому вирощують там вже мабуть з корисного тільки ситість надає. Бо дочкі вже більше року купую говдину, але уартина не міняється, феритин падає досить швидко.
Леплю из пластилина
• 17 июня в 00:11
Ответ дляЯ погнала
Так я й пишу, що харчування більш-менш у всіх однакове. У молодшої гемоглобін в нормі, хоча вона більш перебірливо в їжі.
Леплю из пластилина
• 17 июня в 00:12
Ответ дляСвятатабожа
З цим я погоджуюсь, зараз не зрозуміло, як їх вирощують і чим кормлять.
Я погнала• 17 июня в 00:14
Ответ дляЛеплю из пластилина
З лікарем поспілкуєтесь, щось порадить. Вона не хворіла останнім часом? Нам вулиці буває часто? Стрес може.
Парасюха• 17 июня в 00:14
Ответ дляЛеплю из пластилина
Возможно у дочки месячные обильные. В таком случае будет пониженный гемоглобин и стоит конечно посетить гинеколога.
У меня был два месяца назад 80, плохо себя чувствовала. Сразу направили к гинекологу, к сожалению есть проблемы по женски + месячные обильные. Пью железо, сейчас чуть лучше стало
Я погнала• 17 июня в 00:16
Ответ дляПарасюха
Тоже недавно слушала гінеколога, говорила,что у женщин это может быть первая причина. Плюс ЖКТ проверить.
Парасюха• 17 июня в 00:18
Ответ дляЯ погнала
Все верно. Я тоже гастроскопию делала. Но у меня именно с месячными беда(( Вообщем от туда проблемы
Леплю из пластилина
• 17 июня в 00:19
Ответ дляПарасюха
Дякую. Місячні якраз нещодавно були, десь в пʼятницю закінчились. Але мені не жалілась, що були більш «обильные». Якби щось не так, то точно би мені сказала. Трішки ще соплі були на минулому тижні. Може це трохи вплинуло.
Забрызжу ядом• 17 июня в 00:19
Ответ дляПарасюха
У моей дочки ферритин 13, постоянно падает. Поставили спкя((( не знаю, от этого ли, назначили железо пить
Парасюха• 17 июня в 00:22
Ответ дляЛеплю из пластилина
Анализы сдавали в месячные или сразу после них?
Это очень влияет на результат!!
После окончания нужно хотя бы дней 10 подождать, иначе конечно будет пониженный гемоглобин.
Это очень влияет на результат!!
Леплю из пластилина
• 17 июня в 00:22
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я взагалі їй здавала аналізи, бо планували зробити щеплення. А сімейний лікар мені каже: нащо здавати аналіз крові, ну що він там покаже? Можна і так спокійно робити щеплення… Соплі трохи? Теж нічого страшного на її думку.
Леплю из пластилина
• 17 июня в 00:27
Ответ дляПарасюха
Это очень влияет на результат!!
Теж про це думаю. Ще раз уточнила у доньки, сказала що закінчились у четвер. Я чесно кажучи і не знала, що потрібно було почекати 10 днів з моменту закінчення КД.
Леплю из пластилина
• 17 июня в 00:29
Ответ дляЗабрызжу ядом
А яке саме залізо вам назначили? Допомагає?
Парасюха• 17 июня в 00:29
Ответ дляЛеплю из пластилина
Перездайте чуть позже. Организм должен успеть восстановиться. Скорее всего будет анализ гораздо лучше. Не волнуйтесь, наверное анализ сдали не вовремя.
Леплю из пластилина
• 17 июня в 00:30
Ответ дляПарасюха
Так, вже зрозуміла свою помилку, обовʼязково перездамо. Дякую Вам!
короткопамятна• 17 июня в 07:20
Ответ дляЛеплю из пластилина
Восполнять нужно через питание. Постоянно пить железо не вариант. Готовьте блины с печенью, котлеты говяжьи или хотябы говядина+индюшина, чтоб ела каждый день. Девочка с месячными должна питаться говядиной и субпродуктами, иначе одно за другое и кроме анемии разовьётся гипофункция щитовидки, а с ней лишний вес, отечность, высокий холестерин, депрессивные состояния, низкая работоспособность. Оно ей надо?!
короткопамятна• 17 июня в 07:25
Ответ дляСвятатабожа
Для усвоения нужны медь и Вит А, которые в печенке содержаться. А если у вашей дочери уже снижена выработка гормонов щитовидки, то и кислотность желудка уже снижена и не усваивается должным образом железо и В12.
Йод и селен нужны обязательно в таком случае
короткопамятна• 17 июня в 07:28
Ответ дляЗабрызжу ядом
Общий белок проверьте, должен быть ок 80. При низком железо принимать нельзя, т.к. тогда оно токсично. Сначала поднять белок питанием, а потом добавлять железо
короткопамятна• 17 июня в 07:29
Ответ дляПарасюха
Это очень влияет на результат!!
На столько пониженный не будет если не заливает