Кошка Мурка• 17 июня в 01:02

Діти що за кордоном вже отримали атестати про закінчення 11 класу?

Цікавить питання, бо нам ще не видали, спілкувалася з мамою нашого однокласника теж нічого не скинули. Хоча випуск вже був.
Удачная• 17 июня в 07:44
Ответ дляКошка Мурка
В телеграм я так розумію. Як і попередні скидали.
Які попередні? Попередній лише один і він в школі.
Удачная• 17 июня в 07:45
Ответ дляКошка Мурка
При чому тут прикалуєтесь. Зрозуміло що заберемо. Але ж навіть не повідомили, що є, і так, фото завжди скидали.
То у цікавлюся чи це нашому класу тільки так повезло, що досі табелів немає.
Ви питали про атестат, а про тепер про табель, визначтеся
Удачная• 17 июня в 07:46
Ответ дляПрагматик флегма
У дочки дия уже подтянула
С видзнакою
За 11? Круто, як швидко
Смурфик• 17 июня в 08:02
Ви плануєте повертатися в Україну і поступати тут? Навряд. То не морочіть Кл. керівнику голову. Там стільки писанини в 11 класі з оцінками, а тут ви.
В нашій школі свідоцтва в 11 видають 20 червня.
tereska• 17 июня в 09:07
Ответ дляКошка Мурка
А що кажуть? Коли мають видавати?
Може тому наша класна мовчить, хоча б щось написала
Ми теж чекаємо на свідоцтво, адміністратор відповіла, що числа 23 будуть вже готові (дистанційна школа).
Неновая почта• 17 июня в 09:08
Якщо у вас екстернатна форма навчання, то класний керівник до вас немає жодного відношення.
Хи хи, ну ну• 17 июня в 09:50
Ви хоч місто напишіть чи що. Не всі школи видали. Невже нема контакту жодного однокоасника?
автор Кошка Мурка • 17 июня в 10:34
Ответ дляШанельКуКу
Налетели коршуны в группу 😅
9й точно в пятницу давали. У 11х выпускной в 20х числах. Может и свидетельство тогда давать будут?
Прочитайте ще другу сторінку
Будемо дізнаватися.
автор Кошка Мурка • 17 июня в 10:35
Ответ дляtereska
Дякую)
Комиссия50%• 17 июня в 11:27
Отримали діти в чт, Харків. Нам вже відправили.
автор Кошка Мурка • 17 июня в 12:39
Ответ дляКомиссия50%
Дякую)
Знаю бакси• 17 июня в 13:37
Ответ дляКошка Мурка
Спитайте будь ласка)
В четверг, 19 июня
автор Кошка Мурка • 17 июня в 14:12
Ответ дляЗнаю бакси
В четверг, 19 июня
Дякую)