Кошка Мурка• 17 июня в 01:02
Діти що за кордоном вже отримали атестати про закінчення 11 класу?
Цікавить питання, бо нам ще не видали, спілкувалася з мамою нашого однокласника теж нічого не скинули. Хоча випуск вже був.
Кошка Мурка
• 17 июня в 01:04
Ответ дляТоска в носках
Куди вам мали скинути?
В телеграм я так розумію. Як і попередні скидали.
Тишком_нишком• 17 июня в 01:13
Вы про украинскую школу? Одноклассники сына в прошлом году школу закончили дома, а моему ещё год учиться.
Щепотка_совести• 17 июня в 01:14
Ответ дляКошка Мурка
Прикалуєтесь? За 9й і за 11й це лише паперовий варіант, його треба забрати. А фото так, думаю на прохання можуть вам зробити
Кошка Мурка
• 17 июня в 01:16
Ответ дляЩепотка_совести
При чому тут прикалуєтесь. Зрозуміло що заберемо. Але ж навіть не повідомили, що є, і так, фото завжди скидали.
То у цікавлюся чи це нашому класу тільки так повезло, що досі табелів немає.
Кошка Мурка
• 17 июня в 01:16
Ответ дляТишком_нишком
Про українську
Щепотка_совести• 17 июня в 01:19
Ответ дляКошка Мурка
А чому повинні повідомляти? Свідоцтво потрібно вам? Бо школі вже ні. В чому проблема просто написати вчителю, щоб повідомили, коли будуть готові документи, коли можна забрати і чи можливо зробити фото
Губи до вух• 17 июня в 01:19
Ответ дляКошка Мурка
Табелей и не будет, будет свидоцтво
Кошка Мурка
• 17 июня в 01:20
Ответ дляЩепотка_совести
Дійсно, нащо взагалі з дітьми спілкуватися і з батьками. Головне що гроші на подарунок школи здали....
Кошка Мурка
• 17 июня в 01:21
Ответ дляГуби до вух
Табелей и не будет, будет свидоцтво
А дітям вже давали свідоцтва?
Губи до вух• 17 июня в 01:21
Ответ дляКошка Мурка
А дітям вже давали свідоцтва?
За 9 давали, про 11 не в курсе
Кошка Мурка
• 17 июня в 01:22
Ответ дляГуби до вух
За 9 давали, про 11 не в курсе
Дякую, нам потрібно за 11
Щепотка_совести• 17 июня в 01:23
Ответ дляКошка Мурка
Це лірика. Ви навмисно чекаєте особистого запрошення? По факту - документ потрібен вам, то чому самій не написати
Кошка Мурка
• 17 июня в 01:23
Ответ дляЩепотка_совести
Вже писали... Тиша
По суті є що сказати?
Щепотка_совести• 17 июня в 01:26
Ответ дляКошка Мурка
Вже писали... Тиша
По суті є що сказати?
Ви дивна. Ваша агресія мені байдужа. По факту сказала ще в першому повідомленні. Варіанти виходу з ситуації лише два - писати самій стільки раз, скільки знадобиться або чекати далі з моря погоди. Третього не дано.
Кошка Мурка
• 17 июня в 01:29
Ответ дляЩепотка_совести
А що не так? Спілкуюсь у вашому тоні.
Не пишіть мені більше.
Мені не потрібні ваші поради, мені потрібна інформація чи видали дітям атестати, свідоцтва.
Не пишіть мені більше.
Кошка Мурка
• 17 июня в 01:30
Ответ дляПрагматик флегма
У дочки дия уже подтянула
С видзнакою
А коли підтягнулась? В дитини дії немає.
Кошка Мурка
• 17 июня в 01:31
Ответ дляПрагматик флегма
Дня 4 назад увидели
Дякую) значить вже повинні бути.
Знаю бакси• 17 июня в 01:42
Ответ дляКошка Мурка
А учитель что говорит?
Прагматик флегма• 17 июня в 01:49
Ответ дляКошка Мурка
В дие есть и за 9 и за 11. Мы тоже только увидели.
Кошка Мурка
• 17 июня в 01:50
Ответ дляЗнаю бакси
А учитель что говорит?
Просто не прочитане повідомлення.
Знаю бакси• 17 июня в 01:54
Ответ дляКошка Мурка
Просто не прочитане повідомлення.
Нашим еще не выдавали
Только 9 классу выдали 14 июня
Кошка Мурка
• 17 июня в 02:01
Ответ дляЗнаю бакси
Нашим еще не выдавали
Только 9 классу выдали 14 июня
А що кажуть? Коли мають видавати?
Може тому наша класна мовчить, хоча б щось написала
Знаю бакси• 17 июня в 02:14
Ответ дляКошка Мурка
А що кажуть? Коли мають видавати?
У меня 9-классник, у соседки-подружки 11-классник. Мы вчера встречались, она сказала, что им еще не выдали
Завтра могу спросить, когда вручение
Кошка Мурка
• 17 июня в 02:40
Ответ дляЗнаю бакси
Завтра могу спросить, когда вручение
Спитайте будь ласка)
Капитошечка• 17 июня в 04:03
Ответ дляКошка Мурка
Вже писали... Тиша
По суті є що сказати?
Пишіть адміністрації школи, раз класний керівник не відповідає. Спитайте батьків в класі. Мій 9й закінчив. Свідоцтва видають тільки батькам, або за довіреністю.
ШанельКуКу• 17 июня в 07:32
Налетели коршуны в группу 😅
9й точно в пятницу давали. У 11х выпускной в 20х числах. Может и свидетельство тогда давать будут?