Замороженная селедка• 08 мая в 16:27
Де навчається, або планує навчатися ваша дитина після 9го класу?
Наша школа відмінила 10-11 клас, тож почала шукати інформацію про вступ після 9го. Дивлюся, що більшість приймає на основі після 11 класу.
Підкажіть, де навчається ваша дитина після 9го класу, або куди збирається вступати? Київ
Щира українка• 08 мая в 16:35
Син подруги збирається до коледжу залізничного транспорту. Хоче стати машиністом.
Печенюшка• 08 мая в 16:39
В 10 класі ліцея , де і навчався.
Зараз вони проводять набір додаткового 10-го класу
Шиворот Навыворот• 08 мая в 16:56
Наша школа продлилась до 10-11 класса. Я лихорадочно шерстила программы киевских колледжей по 120м специальностям, в поисках куда пойти после 9го . Они ужасны. Отзывы родителей, учеников плохие. Остались в школе, сестра тоже своих двоих оставила. Старший уже поступил на 1 курс вуза в Одессе, а мы поступаем в этом году в Киеве. Не жалею, ребенок подтянул школьную программу, походил на дни открытых дверей с классом, определился с вузами.
Замороженная селедка
• 08 мая в 17:01
Ответ дляШиворот Навыворот
Класно, що на дні відкритих дверей возять зі школи,молодці.
Я ось дивлюсь щось з дизайну інтер´єру. Подивилась який екзамен - малюнок. Скачала файл , що за малюнок, а там капець...І правила форми і світлотінь тощо...Блін, він не художник, навіщо ці малюнки? Дизайн інтер´єру робиться в програмах...
Можливо хтось знає куди можна поступити на дизайн? Інтер´єру, або інший?
Редиска Я• 08 мая в 17:10
Ответ дляЗамороженная селедка
Ви неправі, це все творчі спеціальності, і інтер,´єр і архітектура тільки за творчим конкурсом з малюнка.
Лише в універах вступ після 11 класів, в коледжах навпаки дуже мало програм для 11 класів і нескінченно багато для 9х.
Щира українка• 08 мая в 17:17
Ответ дляЗамороженная селедка
Подивіться коледж артдизайну. На ювеліра-модельєра не хоче піти?
Стетоскопуло• 08 мая в 17:30
Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу
На повара
Замороженная селедка
• 08 мая в 17:36
Ответ дляЩира українка
На ювеліра ні
Наивная Хо• 08 мая в 18:03
Ответ дляЗамороженная селедка
обов´язково потрібно мати базову художню освіту або хоча б курси
Анонім Секретар• 08 мая в 18:11
На крайний случай в любую дистанционную школу на экстернат можно на два года пойти. Потом написать НМТ и выбрать действительно нормальную специальность, то что ближе ребенку.
Замороженная селедка
• 08 мая в 18:43
Ответ дляГолубец
Тікаємо з ліцею до оптіми))
Але паралельно вчиться за кордоном
А скільки зараз коштує на місяць Оптіма?
Голубец• 08 мая в 18:44
Ответ дляЗамороженная селедка
У них на сайті є. Але ми обрали екстернат за рік 10 і 11
Замороженная селедка
• 08 мая в 18:46
Ответ дляГолубец
Я так чогось боюсь цих екстернатів...чи потягне він..
Голубец• 08 мая в 18:55
Ответ дляЗамороженная селедка
Після нашого ліцею+ повноцвнного навчання за кордоном, моя дитина мріє про оптіму))) але йому тільки свідоцтво треба,бо вже обрав напрямок і на ньому вчиться