Кошкина мать• 17 июня в 10:00

Ненавиджу росію і все, що з нею зв´язане

Чоловік та дружина чекають поки знайдуть сина під завалами. А Трамп ніяк не може ввести санкції, бо путін хоче миру, світ зійшов з розуму. Думаю, що Європі теж потрібно готуватися, дід відчув смак крові.
автор Кошкина мать • 17 июня в 12:53
Ответ дляVivat Academia
Мені байдуже на військових, я цивільна людина
Цивільна людина збирай свої манатки і їдь в росію. Як може бути пофіг на тих, хто прикриває твою дупу своїм життям.
автор Кошкина мать • 17 июня в 12:53
Ответ дляОдуванчик number one
Я вам про одне, ви мені про інше, чи ви проплачений бот нашої влади?
Да, проплачений бот, який не хоче, щоб прийшла москальня і вирізала всю сім´ю. Так ок?
Vivat Academia• 17 июня в 12:54
Ответ для Кошкина мать
Яка росія, якщо я залишаюсь в Україні в хочу тут жити?? Навіщо мені думати про військових?
ona3233• 17 июня в 12:54
Ответ дляVivat Academia
Брєд
Яка сила? Він зітре тут усе от тоді й побачите силу
Именно это он и планирует делать дальше.
Так с кем и о чем вы хотите договариваться, если тот, кого вы хотите умиротворить, хочет вас убить?
Vivat Academia• 17 июня в 12:55
Ответ дляSvit_from_It
так путин не хочет мира, или вы про путина?
Зеля хай їде і шкує шляхи домовитись
автор Кошкина мать • 17 июня в 12:55
Ответ дляVivat Academia
Бо якщо не буде військових, то Україна автоматично стане росією, чи ви це не можете усвідомити?
Vivat Academia• 17 июня в 12:56
Ответ дляona3233
А,ну то стогніть далі
Вихід є і перемовини мали давно відбутися
ona3233• 17 июня в 12:56
Ответ дляVivat Academia
В нас нема чим і ким битися. Залишається змиритися. Все
Ми боримося вже четвертий рік.
І будемо боротися далі.
Бо путін не запитує хочему ми миру чи ні.
Vivat Academia• 17 июня в 12:56
Ответ для Кошкина мать
Мир будь-якою ціною.
Vivat Academia• 17 июня в 12:56
Ответ дляona3233
Ми боримося вже четвертий рік.
І будемо боротися далі.
Америка не дає вже зброю, пакет закінчився
Ну ви серйозно? Якщо сторона програла,то вона перша йде на поступки
ona3233• 17 июня в 12:57
Ответ дляVivat Academia
А,ну то стогніть далі
Перемовин було вже багато. Ви в комі?
автор Кошкина мать • 17 июня в 12:57
Ответ дляVivat Academia
Мир будь-якою ціною.
Піди на Солом´янку і подивися якою ціною буде мир.
Vivat Academia• 17 июня в 12:58
Ответ дляona3233
Перемовин було вже багато. Ви в комі?
Їх зривали , там обидві сторони не йдуть на компроміс
автор Кошкина мать • 17 июня в 12:58
Ответ дляVivat Academia
На який компроміс має піти Україна?
Vivat Academia• 17 июня в 12:58
Ответ для Кошкина мать
Я недалеко
Повинен бути сир, а не шахеди на голову
Vivat Academia• 17 июня в 12:58
Ответ для Кошкина мать
На який компроміс має піти Україна?
Поступки територіальні, це найперше
автор Кошкина мать • 17 июня в 12:59
Ответ дляVivat Academia
Я недалеко
Повинен бути сир, а не шахеди на голову
Сир в мишоловці
ona3233• 17 июня в 12:59
Ответ дляVivat Academia
Ми користуємося зброєю, яку нам дав Байден.
Пакет розрахован до кінця року. Потім будемо купляти, Європа дає гроші.
Ви ніяк не зрозумієте, що ми всі хочемо мира, прагнемо його. Але росії мир не потрібний.
автор Кошкина мать • 17 июня в 12:59
Ответ дляVivat Academia
Поступки територіальні, це найперше
Пропоную тобі першій віддати квартиру москалям заради миру
Vivat Academia• 17 июня в 13:00
Ответ дляona3233
До якого року? Вже літом кінець
Трамп не продасть,бо він націлений на мир
В Європи самої нема і вона не завжди дає
Ви в світі рожевих пон? Ви не прагнете миру, якщо говорите про зброю, війну і її продовження
Vivat Academia• 17 июня в 13:00
Ответ для Кошкина мать
Ок, ви думаєте люди вже не доведені до подібного стану?
ona3233• 17 июня в 13:02
Ответ дляVivat Academia
Хто їх зривав?
Всі приїзджали, сиділи, домовлялися, Україна постійно каже, ми згодні говорити, давайте перемір´я. Давайте обміни всіх на всіх.
І що рашковани? Гоаорять ні. Перемир´я не буде, миру тим більше.
Ми знову їх садимо, вже з Трампом давимо на те, щоб говорити за столом, а не стріляти. І що? А нічого. Бо терористична держава не хоче ні миру, ні перемирій. Їй це не потрібно.
автор Кошкина мать • 17 июня в 13:03
Ответ дляVivat Academia
Де тоді плануєте жити? Який це такий подібний стан?
Vivat Academia• 17 июня в 13:03
Ответ дляona3233
Хто їх зривав?
Волати Крим наш це бажання миру? Хазяйни зелі йому допомагають зривати перемовини
Треба йти на поступки і проводити вибори після війни, так не може тривати вічно
Спочатку домовленості , а потім перемир´я. Там було завжди
ona3233• 17 июня в 13:05
Ответ дляVivat Academia
До якого року? Вже літом кінець
До кінця цього року ми забезпечені Ьайденівською зброєю.
Так то це ви в світі рожевих поні и просите миру у вбивці, який вже ріже вам шію. ))
Я ж як раз вам говорю бийте вбивцю палицею, бо переріже ж!
Vivat Academia• 17 июня в 13:06
Ответ дляona3233
А,ну так, навіть вчорашнє повідомлення, що Трамп не дасть зброю вас не наштовхнуло, що це вже кінець пакету байдена))
автор Кошкина мать • 17 июня в 13:07
Ответ дляVivat Academia
Ідете ви по вулиці на вас нападає гвалтівник, він сильніший за вас. Ви просите його не гвалтувати, а він каже: спочатку давай домовимося, а потім я перестану тебе гвалтувати. От він вас б´є, знущається, гвалтує, а ви тим часом домовляєтеся, щоб він вас не гвалтував, ну тобто ідете на поступки, давай ти мене будеш бити, але тільки не по носі. Так?
ona3233• 17 июня в 13:07
Ответ дляVivat Academia
Так забрали б Крим і спали спокійно.
Шось не задовольнилися їм?
А потім Донбасс.
А потім на всю Україну пішли.
Бо Крим з Донбасом йому не потрібні. Путіну потрібна вся Україна. Тому ніякого миру він не передбачає і ніяких компромисів не дає. Або все, або нічого.
Зеленський же прийшов з гаслом - подивимося в глаза Путіну. Віддав йому Золоте, це місцевість така на лінії фронту. Він теж гадав, що вбивця зупиниться. Ага.. деж там.
ona3233• 17 июня в 13:09
Ответ дляVivat Academia
Звичайно кінець.
Але кінець буде в кінці року. ))
А потім Європа сказала, що буде купувати і передавати нам зброю.
Я третій раз вам одне і те саме пишу, ви з першого не розумієте? ))
ona3233• 17 июня в 13:14
Ответ для Кошкина мать
То якийсь бот нудний попався з трьохденною регістрацією.
Халтурить.
Новенький мабуть. 🤣🤣