А_мій_самий_самий• 17 июня в 17:06
Кіста яєчника
Які були болі? Як зрозуміли що у вас кіста?
Буду обстежуватися коли пройдуть критичні, але при закінченні минулих місячних почав не сильно та періодично боліти правий бік.
Думала вже і на апендикс, але ж він би себе вже проявив би, бо боліло і внизу і в районі самого апендециту. Почались критичні на 5 днів раніше, то перші два дні боліло ще більше а от сьогодні вже майже не болить, єдине при сильному навантажені то дуже боліло.
Кажуть що це може бути кіста, але не знаю
Такий періодичний дискомфорт та легка біль була від початку кінця місячних і вже до початку цих
Аноним_1857• 17 июня в 17:18
При кистах часто ничего не болит, диагностика - при осмотре на кресле, у вас больше на воспаление похоже
Захекалася читать• 17 июня в 17:20
Тільки на узд дізналася. Ніяк не проявляла себе, нічого не турбувало