Кукусик• 17 июня в 20:04
Booking чи airbnb
Бачу, що на airbnb дешевше. В чомусь є "подвох"?
Я вся ваша• 17 июня в 20:06
Плюс-мінус те саме буде. Там ще додасться якесь прибирання і то на то й вийде ))
Я_не_аноним_100%• 17 июня в 20:08
На airbnb полно левака, их даже оштрафовали недавно и заставили убрать кучу оферт. На Booking сама лично сталкивалась с враньем, читайте отзывы обязательно.
Кукусик
• 17 июня в 20:09
Ответ дляЯ вся ваша
А я це одразу не бачу?
осень харашо• 17 июня в 20:09
Booking - це коли шукаєте готель. Там більше пропозицій саме по готелям.
airbnb - це більше апартаменти. І дуже багато пропозицій від приватних осіб. Які потім починають вам розповідати, що за чайник чи рушник треба окремо доплачувати.
Кукусик
• 17 июня в 20:10
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
То краще не бронювати квартиру airbnb? Хорватію шукаю
Рекламама• 17 июня в 20:23
Ответ дляКукусик
Много лет пользуюсь букингом. Искала в этом году студию на август. Airbnb мне не удобен с их запросами хозяину, который может рассматривать заявку в течение суток. Сначала показалось, что там дешевле. В итоге,то уборка,то еще что-то. На букинге мне проще и удобнее.
П.с.жилье забронировала все таки на букинг. Мне какая-то скидка в 80 евро прилетела и получилось идеально
Меряю линейкой• 17 июня в 21:23
Ответ дляКукусик
В мене чудовий досвід з Airbnb та з їх підтримкою й не дуже з Booking. Знімайте в Супергосподарів з гарними відгуками й все буде в порядку.
Меряю линейкой• 17 июня в 21:24
Ответ дляРекламама
На Airbnb полно предложений с мгновенный бронированием
Меряю линейкой• 17 июня в 21:27
Авторко , я апартаменти зазвичай бронюю на Airbnb, бо там є можливість сплати частинами. Ось на днях забронювала квартиру на тиждень за 800 євро , то сплатила лише 120, залишок плачу за пару тижнів до поїздки. Всі додаткові платежі ви завжди бачите при бронюванні, як і кінцеву суму
Кукусик
• 17 июня в 21:28
Ответ дляМеряю линейкой
дякую. а там дійсно можуть відмінити без повернення грошей і з пошуком альтенатив?
Меряю линейкой• 17 июня в 21:31
Ответ дляКукусик
Звісно , що ні. Умови повернення коштів там прописані в кожному оголошенні. Я сама декілька разів відміняла через зміну обставин, гроші поверталися майже миттєво. Господарі ніколи не відміняли, але впевнена , що гроші б повернулися , бо вони ж до господаря не потрапляють , поки ви не заїдете
Файно Замало• 17 июня в 22:47
Ответ дляЯ вся ваша
Эйрбнб уже включает все в цену. Новинка
Я вся ваша• 18 июня в 00:53
Ответ дляФайно Замало
Эйрбнб уже включает все в цену. Новинка
А, да... только что запустила - появилось сообщение. В апреле бронировали - не было ))
Я_не_аноним_100%• 18 июня в 17:57
Ответ дляКукусик
Лучше не надо