Griana• 18 июня 2025

У дитини температура на морі за пару днів до виїзду додому

Привіт, дівчата.
У дитини піднялася температура вчора ввечері після екскурсії (38,5), каталися на автобусах з відкритими вікнами, дув гарячий вітер (така концепція турист-автобусу, за вікном +33)-але дитина сиділа у проході, куди вітер легенько діставав+ я захищала щоб не продуло). Вранці ходили на пляж, з спфкою в 50 всеодно якось згоріла спинка.

Дитина весь день жвава була, все було добре.

Зараз постає питання-як проводити поточний день. В номері вона рознесе в істерику—дуже активна по життю. Нам за 2 дні виїздити додому, я брала коротку відпустку і ми встигли тільки 2 дні побути на морі. Дитина такі емоції переживала, так раділа морю і тут таке…
От думаю тепер, чи то інфекція, чи може перегрів просто. Місцевий лікар тут є, але не більше ніж температуру поміряти або пластир запропонувати. Ліків понабирала, поки дала тільки Нурофен форте, зараз 36,4

Як ви думаєте, якщо дитині такі дати можливість побути на пляжі під зонтиком та трохи покупатися (вода майже 27 градусів), які є ризики що може стати гірше якщо це перегрів?
Я поїхала на море заради дитини, вона тут така щаслива…Вдома з цими тривогами вона нервує сильно, лякається, привезла на морк за емоціями та щоб відволікти від цих пекельних реалій.Я навіть не знаю як я їй буду казати що сьогодні на море купатися не можна. Просто розридаюся
Love_Love_Love_• 18 июня 2025
Апетит є? Температура після ліків впала? Апетит є?
mari_klim• 18 июня 2025
Ви перший раз на морі з дитиною? Скільки років дитині? Не переймаєтесь, в готелях на все включено з басейнами діти завжди цепляють заразу. Це звичайна віруска. Головне, щоб не ротавірус, бо зі срачкою-ригачкою летіти у літаку складніше з малими. Просто давайте нурофен поки. А чисто по своєму материнському досвіду, якщо хочете, щоб малі діти не хворіли на морях, їздіть в невеличкі бутік-готелі без басейнів або в апартаменти зі своєю кухнею
dem_ira• 18 июня 2025
Якщо дитина дійсно захворіла, то й сама купатися не захоче, буде квола... купатися я б пішла, але повернулася б максимум до 11 години і після 15. А може, навіть, і до 10
Solnceya• 18 июня 2025
У моего ребенка на море было 38 по приезду дня 4. Просто ходили на пляж в тень, гуляли тихонько у бассейна. Была слегка тише и спокойнее, чем обычно. Решили, что это акклиматизация. Сидеть в номере не стали, температура как пришла, так и ушла
Teonaa• 18 июня 2025
Від «продуло» може щось типу соплів бути. А температура - твльки якщо попала інфекція (вірус - це начасіше). Додому два деі їхати???
автор Griana • 18 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
так, температура впала, апетит на вечір був на всяку гадость типу цукерок або донатів)
автор Griana • 18 июня 2025
Ответ дляmari_klim
дитині через місяць 4. Та ми наче обрали готель навпаки з усіма можливостями для дитини в першу чергу—тут все для діток є на випадок особливих побажань або якоїсь ситуації…Але доХтур ні про що
Кухня теж шикарна-все свіженьке і ультраолл-бачили якось як вони утилізують те що залишилось і не поїли гості. Бо є такі готелі, які на наступний день з недоїдків блюда нові роблять
автор Griana • 18 июня 2025
Ответ дляdem_ira
дякую велике. от я теж так хочу спробувати, бо раптом реально просто напрягли всора малу цією екскурсією та теплом…а день просирати в номері не хотілося б
автор Griana • 18 июня 2025
Ответ дляSolnceya
дякую, що поділилися 🫶🏼
автор Griana • 18 июня 2025
Ответ дляTeonaa
додому їхати через Кишинів, 2 дні((
Solnceya• 18 июня 2025
Ответ дляGriana
дякую, що поділилися 🫶🏼
Здоров´я міцного дитині та легкого шляху вам
Letruaa• 18 июня 2025
Навіщо з маленькою дитиною на екскурсію було їхати, якщо везли на мало днів на море?
Teonaa• 18 июня 2025
Ответ дляGriana
додому їхати через Кишинів, 2 дні((
Ну сподіваюся що хоч на авто. Шкода зараз «ближче» особливо нікуди їхати. Може ротавірус ще. Від них тимп. І може ще типу діареї підключитися. Ну але треба перед дорогою огляд🤷‍♀️ нашо ті ризики посеред трас і полів просто
Teonaa• 18 июня 2025
Ну і звичайно в поїздках із дитиною це море і житло. А оці всі «похождєнія» - ій воно не треба ж. А чіпляє все як пилосос, всемж нове довкола
Teonaa• 18 июня 2025
Я як везтиму, то і вилки ложки свої їй братиму. Хтось каже що це кіпіш. Але це ж неважко взяти це, носити. Абсолютно. Бо хотілочя б в рамках оздоровлення по морях їздити все ж.
bespe4na_mavpa• 18 июня 2025
Ответ дляGriana
А что за отель?

По вопросу я б смотрела по ребёнку, нет темпы и сильно охота купаться - разрешала бы, но не так что без конца в воде. Тут 50/50, либо отпустит либо тяжелее примет, с морем или без моря
автор Griana • 18 июня 2025
Ответ дляLetruaa
ну, да, краще сидіти вдома і нікуди не виїздити. щоночі під шахєдами-ракетами, он як раз вчора весь наш бік Жулян розфігачили.
автор Griana • 18 июня 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
А что за отель?

Justiniano Deluxe
Дві хвилинки вже поплавпли, весь ігший час під зонтом в тіні. Дякую Вам також за Вашу думку
Letruaa• 18 июня 2025
Ответ дляGriana
Ні, не розумію тягання дитини в спеку по екскурсіям. Воно їй треба? Краще на морі побути
lnnel• 18 июня 2025
Ответ дляGriana
Ми з дитиною так теж їздили. Пиїхали на 5 днів, а через 2 дні у неї ближче до вечора температура 38,5. Температуру збила, вечір на пляж не ходили, а на ранок знову дала таблетку і пішли на пляж. Знайшли місце у тіньку, подалі від людей. І просто спостерігала, як температура буде себе вести. Нічого, обійшлося.