Вітаю, дитину дуже нудить навіть в машині, в автобусі починається рвота.
Хтось пробував на далеку відстань їздити з таким браслетом, допомагає?
(про пігулки з літаком знаю, мене цікавить щось немедикаментозне)
ПесиКот• 15 мая в 11:28
Подивіться відео, де пластирем заклеюють пупок.
Моїх не захитує, я не знаю методів, а ось у знайомої обох дітей штормить, їм допомогає, але я не розумію як
Спробуйте, можливо воно дійсно працює.
Ответ дляПесиКот
Спробуйте, можливо воно дійсно працює.
так, пупок теж у листі на спробу ) але ще тут на форумі вичитала ці браслети.