LudaSHS• Изменено 18 июня в 09:01

Куди переїхати з фронтових. Мамам з дітками до уваги.

💁‍♀️🏠 Аби зберегти школу в селі Ладижинські Хутори Гайсинського району Вінницької області – запрошуються сім’ї з дітьми. Їм безкоштовно нададуть житло.

Запрошуємо родини з дітками шкільного віку, які переселилися з окупованих територій, втратили житло чи просто родини з дітками, які опинилися у складній ситуації та готові на переїзд.

В селі є вільні будинки (з пічним опаленням,ваша оплата за світло)які ми готові безкоштовно надати у користування переселенцям з правом викупу при бажанні.

🎓 В Лад. Хуторах є типова двоповерхова школа з великим спортзалом та світлими класами.

В школі є укриття, працює офлайн. Для дітей облаштовані всі умови, часто проводяться змагання, є спортивні гуртки з настільного тенісу, волейболу, футболу, цікаве дозвілля.

В селі працює Укрпошта, два магазини, ФАП, Будинок Культури, бібліотека,
та дошкільна установа.

🏟️ На території дитячого садочку є новий дитячий майданчик. Біля Будинку культури встановлюється ще один дитячий майданчик.

🛜 У селі проведений високошвидкісний інтернет (оптоволокно) інтернет-провайдера STS.

Є можливість влаштуватися на роботу, що важливо для переїзду. Підприємство МХП бере на роботу та забезпечую розвозкою.

До центру громади – 20 км, дорога з асфальтовим покриттям. Є автобусне сполучення.

🌳 Село знаходиться в екологічно чистому і привабливому місці з чудовими краєвидами, не далеко від села протікає річка Південний Буг, за селом є ставок, ліс.

До нас вже переїхали сім’ї з різних куточків України. Попри те, що переїзд був вимушений, Лад. Хутори стали для них другою домівкою.

Звертатися за номером телефону на скані
🙏 Будемо дуже вдячні за репости.
svecola• 18 июня в 09:18
молодцы
Solnceya• 18 июня в 09:18
Боже мой, наконец-то и в Украине кто-то помогает переселенцам!!! И восстанавливает села
svecola• 18 июня в 09:19
Ответ дляSolnceya
сайт прихисток олх фб и раньше работали.куча вариантов и бесплатного жилья
Solnceya• 18 июня в 09:19
Ответ дляsvecola
Это прекрасно. А то все время вижу подобное только по Европе
dogfriend• 18 июня в 09:22
Ответ дляsvecola
молодцы
Ви щиро вважаєте молодці?
Ви уявляєте стільки треба сили і грошей, щоб підтримувати стан старенької хати? Щоб за нею доглядати, особливо, якщо не має поруч чоловіка?
Прання руками, з водою питання, туалет на подвір´ї і так далі?
Не просто так люди поїхали з села.
Все гарно розписано, проте не головне, що очікує ту маму. Праця 24/7.
А ще купити дрова для тієї хати
Наодинцi• 18 июня в 09:25
Уже лучше. Хоть какая-то помощь переселенцам
parele• 18 июня в 09:26
Ответ дляdogfriend
Ви щиро вважаєте молодці?
Не просто так люди поїхали з села.
А ще купити дрова для тієї хати
Краще на вулиці? Не всі мають змогу орендувати житло.
автор LudaSHS • 18 июня в 09:27
Ответ дляdogfriend
Ви щиро вважаєте молодці?
Не просто так люди поїхали з села.
А ще купити дрова для тієї хати
В кого не має дома, хто не тягне аренду, хто в кредитах, хто в розпачі. і кого фронт близько і є загроза життю, дітки налякані, хто не знає куди податися, хто в розгублені, може тимчасово то варіант. Тим паче там громада допомогає, головне є вибір.
А ньюанси можна по телефону зʼясувати.
І так, життя в селі не легке
dogfriend• 18 июня в 09:28
Ответ дляparele
Можна знімати, не працюючи 24/7. Краще мати працю 12 годин і сплачувати житло, чим то криша протікпє, то вікна відпадають. Ви уявляєте в якому стані стара хата, де довго не жили? Ви уявляєте, скільки коштують зараз строй матеріали? На тобі боже, що мені не гоже((
Ніяка аренда не йде в порівняння з сумою, яку потрібно вкладати вкладати у відновлення такого житла
І сама подача: нам треба врятувати школу, щось раніше ніхто не писав, в поки самим потрібно не стало(((
автор LudaSHS • 18 июня в 09:39
Ответ дляdogfriend
Це пост вчительки школи- волонтера. Чому претензії до змісту, до допомоги? Ну не підходить, справа вибору.
І багато хто перепостив в групи інші , і в коментах відгукуються люди, різні, питають умови , є вчителі з фронтової - теж питають чи є робота, багато шкіл же зруйновано.
Кому треба, той відгукнеться на інформацію. Зараз літо, можна родинам з лініі фронту щось вирішити, телефон є, вона просить в лічку писати, вишле подробиці, фото.
Тож чого хейтити цих вчителів за ініціативу? Чому завжди перекрутять, кому воно не треба, не підходить- ті просто пройдуть мимо
Contento• 18 июня в 09:40
Ответ дляdogfriend
Ви щиро вважаєте молодці?
Не просто так люди поїхали з села.
А ще купити дрова для тієї хати
А что, лучше для ВПО, которые всё потеряли , жить на съёме в коммуналке или комнате , потому что у них нет денег на нормальное жильё ? Для тех , у кого ничего нет - это хороший вариант.
dogfriend• 18 июня в 09:43
Ответ дляLudaSHS
Це не хейт, це реальний стан речей. Не пишуть ми готові прийняти бабусь, дідусів, будь кого. А саме орієнтир на матусь. Якась допомога не для всіх.
І людина перед вибором, що буває складно оцінити в емоційному стані, повинна мати всю інформацію, що її очікує.
автор LudaSHS • 18 июня в 09:43
Там майже 500 жителів було в тому селі, може повиїзжали і тому школа незаповнена.
Це велике село, розвинене

Я завжди за місцеве самоврядування і громади, бо зверху рішати то завжди єрунда... як завжди, , люди на місцях, педагоги і селищний голова здатні багато зробити , ніж якісь чиновники і депутати
Тож, якщо якимсь сімʼям буде прихисток, школа, робота ( рн центр 19 км всього) і далі від фронту , в таких місцевостях навіть не бахає...як великі міста - Дніпро, Київ, Львів, ...то добре. Хай люди живуть, а далі кожен вже зробить вибір
dogfriend• 18 июня в 09:46
Ответ дляContento
Так, як ВПО який все втратила, як людина, яка мала справу з такою хатиною. Краще працювати і знімати. В мене родичка у Вінниці знімає з двома дітками.
В Одесі за 5тис можно вийняти житло
автор LudaSHS • 18 июня в 09:47
Ответ дляdogfriend
Ви вимагаєте від педагогічного колективу, щоб вони власними засобами брали функції чиновників про розміщенню незахищених? Вони роблять що можуть і в їх реаліях, а сімʼя з дітками може перевести і бабусю і тварин і т д
Якщо їм загрожує небезпека.
Тож критукуючи - пропонуйте, ви ж напевно теж десь щось бабусям дідусям пропонуєте, тому вас образило егоїстичне десь це, таке повідомлення педагогів,?
Але навіщо спорити.
Є інформація, хай вона комусь допоможе.
автор LudaSHS • 18 июня в 09:50
Ще доповню, багато хто з сел на фронтовій мають тварин. Тому знімати квартири не підходить
І так, треба виясняти умови, дивитися чи підходить.
Tatyana_1975• 18 июня в 09:52
Ответ дляLudaSHS
Якщо їм загрожує небезпека.
Але навіщо спорити.
Є інформація, хай вона комусь допоможе.
І навіть таку тему тут закидали лайном...
Viktoria_St• 18 июня в 09:58
Ответ дляdogfriend
Ви щиро вважаєте молодці?
Не просто так люди поїхали з села.
А ще купити дрова для тієї хати
Так пусть едут в город- там комфорт, работать не надо и все бесплатно
dogfriend• 18 июня в 09:58
Ответ дляLudaSHS
Якщо їм загрожує небезпека.
Але навіщо спорити.
Є інформація, хай вона комусь допоможе.
Я не вимагаю від них нічого, я стаю на місце тієї мами, яка зустрінеться з реальністю, і мені її шкода, реально шкода. І я впевнена, що з реальністю вона зустрінеться одна, як ви каже, пед колектив та чиновники роблять, що можуть.
-sofi-• 18 июня в 09:58
Если в хате долго не жили, то печь зажигать - лучше не трогать.
Это сначала печника найди приведи. А там уже по проблеме. Часто нужно ее перекладывать. Не все так классно.
Знаю что говорю. И воду в колодязях возможно надо чистить.
Хаты где никто не жил это лотерея.
Как дача летом да, а зимой ..
автор LudaSHS • 18 июня в 09:59
Ответ дляdogfriend
У мами буде вибір. В когось його вже не має. Бо на фронтовій небезпечно, а діток треба вивозити
-sofi-• 18 июня в 09:59
Ответ дляTatyana_1975
Не закидали, есть свои минусы. Вы ж не хотите чтоб мама с детьми угорели в той хате
Вряд-ли голова села будет лично всё проверять и помогать. Ага
-sofi-• 18 июня в 10:01
Ответ дляLudaSHS
У кого нету,лучше заграницу ехать
-sofi-• 18 июня в 10:03
Лучше б они переселенцев пожилых пустили. Сколько людей с того же Волчанска не могут найти дома. И они прожили всю жизнь на земле, в своей хате. Знают что к чему
parele• 18 июня в 10:04
Ответ дляdogfriend
По-перше, Ви (і я також) ще не бачили ті хати. Можливо, там нормальні будинки, в яких просто ніхто не живе.
Кожен буде вирішувати для себе сам.
Ініціатива гарна, чому б ні?
автор LudaSHS • 18 июня в 10:06
Ответ для-sofi-
У кого нету,лучше заграницу ехать
деякі не можуть, батьки, інваліди, тварини. Мрже морально не готові. Різні ситуації.
Але потрібні безпечні місця

До речі в вінницьких новинах дуже жваво обговорюють і є дійсно люди зацікавлені.
dogfriend• 18 июня в 10:08
Ответ дляparele
Кожен буде вирішувати для себе сам.
Ініціатива гарна, чому б ні?
Хата, в якій не жили, дуже швидко стає занедбаною. На жаль, це факт. Я щиро вірю, щоб громада з радістю допомогла б відновити, але їм просто не має чим.
автор LudaSHS • 18 июня в 10:10
Бачу активно діляться, люди реально питають і шукають такі варіанти
Може нашим кідстафовським родинам буде цікаво
-sofi-• 18 июня в 10:14
Ответ дляLudaSHS
Але потрібні безпечні місця

И один комментарий - приезжают много , а потом им говорят - или купуйте или идите нах.
С такой политикой они далеко не уедут. Пусть сами в своих хатах живут и смотрят на краевыды.
автор LudaSHS • 18 июня в 10:16
Ответ для-sofi-
Саме в цьому випадку ніхто не знає що буде далі, і реально якщо є вибір і можливість то це добре.
А так про педагогів я б не писала. Ініціатива хороша.