Да, я блондинка!• 18 июня в 10:17

Хто переїхав у Чернівці за час війни?

Цікавить, хто з дітьми-школярами. Розкажіть, як вам місто, як школи, які і де є позашкільні заняття для дітей? Планую з 10-річним сином переїзд. Продивляюсь школи. Страшно, чи впораюсь сама...
Платье Длинное бальное• 18 июня в 11:05
Ответ дляЯ тут с краю постою
Власником мережі фітнес-клубів Sport Life є Дмитро Єкімов. Він є засновником групи компаній Sport Life.
Дмитро Єкімов також відомий як бізнесмен російського походження
И эта сеть все еще в Украине, как и многие другие сети, максимум сменили название. Ничего личного, только бизнес. И диванные борцы ничего с этим поделать не могут, кроме как исходить желчью и доставать окружающих.
Я тут с краю постою• 18 июня в 11:06
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Удалено администрацией...
Пожарник• 18 июня в 11:10
Ответ дляЯ тут с краю постою
Немає в Черемоші плавають
Там річка Прут), холодна)
Астановитесь• 18 июня в 11:12
Ответ дляДа, я блондинка!
Що я не так запитала???
Я сама з сином хочу виїхати з Сум через безпекову ситуацію. Питаю саме за Чернівці, бо там є хоть хтось!! Дай боже щоб ви ніколи не були в такій ситуації!!
То ви хочете дитину рятувати чи плавати?якщо питання про видивання, то їдьте, навіщо якісь умови? Всюди люди жтвуть і в Чернівцях не самі недоучки. Гарне , затишне місце.
Ля-ля-ля• 18 июня в 11:12
Ответ дляДа, я блондинка!
Дистанційно працюю. І тому хочу щоб поряд була і школа і щось малому щоб не витрачати купу часу на відвести-привести. Треба бути за компом.
Якщо вас не лякає вартість оренди, то пробуйте. Кожному своє. Комусь Київ/Харків/Полтава підходять, комусь ні
автор Да, я блондинка! • 18 июня в 11:15
Ответ дляАстановитесь
В кожному місті є райони комфортні і некомфортні/неблагополучні навіть. Є школиикращі/гірші, так само з кружками. Можу розказати про своє місто де що краще, де гірше і чому самк так. Я не розуміб що складного в моєму питанні. Питання в нормальному повноцінному житті. Дивне уявлення у регіонів, далеких від війни про потреби людей, що переїздять.
Астановитесь• 18 июня в 11:18
Ответ дляДа, я блондинка!
Я не зЧернівців, з Черкас. Можете до нас переїхати. Гуртки є, 2 басейна спортлайф, робота є, школи в навності.оренда від 7 000. В Чернівцях була , сподобалось, доволі велике місто і звичано безпечне.
Астановитесь• 18 июня в 11:19
Ответ дляДа, я блондинка!
Суми це не Чернівці - це геніальний умовивід. Марс не Венера. Кава не лимонад. Ще які у вас висновки по життю є?) Житлю шукатиму в районі, де ’всунусь’ в школу.
Звами приємно вести дискусію.
Пожарник• 18 июня в 11:20
Автор, зайдите в черновицкие группы в ФБ, там будут и местные и ВПО, ответят вам на все вопросы.Тут злой стеб стало привычным делом, не обращайте внимание, люди разные и разных социальныъ слоев, не все культурные и воспитаные.
Пишущаяся• 18 июня в 11:27
Автор,продукти ( овочі фрукти) є на оптовому зеленому ринку.
Постійно там затарююсь на заготовки.
Дешевше щось можна в на Калинці подивитись з речей.
Раніше вся Україна там тарилась.
Дуже зручно в Румунії,місцеві їздять на закупи,бо близько,та і аеропорт в Сучаві.
Клімат чудовий,гори недалеко,курорт Мигово.
Дуже дуже вумна• 18 июня в 11:27
Ответ дляДа, я блондинка!
Дуже сумно. А спортлайф є у них, чи там немає для дітей занять в басейні?
Не слухайте, в 1 ліцей в 9 клас поступила дитина, впо Херсон, одночасно в її клас дівчина з Маріуполя поступила. Так 1 ліцей рекомендую.
Пишущаяся• 18 июня в 11:32
Ответ дляХочу на Балі
Автор. Розгляньте Коломию. Декілька басейнів з демократичними цінами, нормальні школи. Доступна оренда житла. Транспорт в Чернівці регулярно. Єдиний мінус невеликі зарплати
Але місто можна сказати створене для дітей
Дякую за відгук!
Я з Коломиї
автор Да, я блондинка! • 18 июня в 11:38
Ответ дляДуже дуже вумна
Дякую!!
Дама_с_караваем• 18 июня в 11:38
Ответ дляДа, я блондинка!
Я зараз у них і живу, але в області. Планую переїзд в місто і школу в місті. Ті, що в Чернівцях -без дітей і самі на оренді
В минулому році їздили на 5 днів до Чернівців. Їхали з метою трохи перепочити від вибухів, з дитиною. Але паралельно придивлялася, як було б там жити. І от особисто мені для життя воно здалося якось не дуже. Місто дуже занедбане. З їх потенціалом (розташування, архітектура) можна було б цукерку зробити. Але все сипеться, валиться. ’Історичні’ під´їзди реально історичні, ремонту не робили з часів побудови. Води періодично не було. Сміттєві баки повні і воняють. На вихідних половина магазинів зачинені. Ми знімали житло в центрі, можливо, околиця буде кращою, там нові райони будують.
Щодо людей - не сподобалося. Половина міста - цигани. Дуже багато маргіналів під церквами кучкуються і на центральних вуличках. До туристів ставлення, ніби ми до них додому приперлися. Хоча за рахунок туристів багато хто живе. Супермаркет адекватний дуже довго шукали. Бо в місцевих продуктових магазинах ціни кусаються.
З позитивного - тихо, гори видно, природа красива, архітектура, місцева кухня (ресорація Файно - просто ван лав). Загалом, якщо брати як пріоритет ’тихо’, то жити можна. Але, як на мене, не найкращий варіант. Хоча якщо у вас там родичі, то може легше влаштуватися буде. Все ж місцеві мають знати ’секрети’, які полегшують життя)))
автор Да, я блондинка! • 18 июня в 11:39
Ответ дляАстановитесь
Дякую. Думала і за Черкаси. Але тут хоч хтось є поруч.
Аль де Барановна• 18 июня в 11:39
Ответ дляДа, я блондинка!
А конкретніше? В Чернівцях і області у мене є родичі, які хоч при форсмажорах підстрахують. А в Києві самі зовсім. Та і з Сум в Київ - не бачу сенсу
Звас сміються, бо в Чернівцях тихо але роботу фіг знайдеш і на 10 тис, а в Києві хоч і гучно проте оренда кімнати з комунальними 7 тис, а зарплату легко знайти від 20
При цьому ’гучні’ місця в Києві ті самі, а можна жити і в тих локаціях, де все ок
So_so• 18 июня в 11:40
Ответ дляДа, я блондинка!
Не нужно Вам в Киев, выбирайте так, чтобы тревога раз в месяц, миг где-то взлетел и ребенок жил спокойно.
Аль де Барановна• 18 июня в 11:41
Ответ дляДа, я блондинка!
Якщо так, то пробуйте. В Чернівцях дійсно тихо
Але зважайте, що навідувати чоловік вас там не зможе, краще ви до нього, бо таких притрушених тцк, як там немає ніде по країні
автор Да, я блондинка! • 18 июня в 11:42
Ответ дляАль де Барановна
Так я за роботу взагалі не питала. Я працюю віддалено
автор Да, я блондинка! • 18 июня в 11:43
Ответ дляАль де Барановна
Я не маю чоловіка. Стартпост - сама з сином
Найщасливіша• 18 июня в 12:01
Ответ дляТигрЛьвович
Мы переехали из Харькова
Живём с начала войны.
Да мне не хватает того что было в Харькове...
Тут не так много мест где можно сходить и погулять. Детских площадок толком нет.
Но здесь тихо, не стреляют
Ребенок пошел в школу, ходит на футбол.
автор заметьте нормально отвечают только переселенцы. а местные не познали войны
Баба_Воля• 18 июня в 12:01
Ответ дляДа, я блондинка!
???
Ви ще не переїхали, а все все хочите на блюдечку. Звичайно, що все є, при потребі знайдете, але кожен бачить своїми очимаю. А хто переїхав - то все їм не так. От як можна писати, що немає басейнів, чи погані школи? все індивідуально.
Покращена• 18 июня в 12:16
Ответ дляПожарник
Можете поделиться ссылками местных групп?
Покращена• 18 июня в 12:20
Ответ дляДама_с_караваем
Нажаль, місцеві ці ´´ секркти´´ тримать при собі. Перевірено особисто(
Дама_с_караваем• 18 июня в 12:23
Ответ дляПокращена
Н у автора родичі місцеві. Може вже поділяться.
А так згодна з вами. Ми з дитиною в Чернівцях шукали базарчик якийсь, щоб овочі свіжі купити. Жоден місцевий не поділився інформацією. Хоча їм же вигідно продати, заробити. Але ні. І я щиро не розумію, чому таке ставлення.
Муууумие• 18 июня в 12:31
Автор, понаписували тут вам. Ну яких циганів пів міста, що за байки? Буваю тут часто, бо вся родина чоловіка тут живе і чоловік жив. Школи, ліцеї все є, є вузи непогані. І гуртки, секції знайдете за бажанням. Є великі супермаркети- Метро, АТБ, Сільпо, торгові і розважальні центри. Тут справді дуже тихо і спокійно, напевно разом з Ужгородом найтихіші міста. До Румунії близько, до аеропортів з яких літають лоукости. Лиш от на рахунок транспортного сполучення, Чернівці ніби збоку, там всього кілька потягів наприклад їздить. У всіх смаки і вподобання різні, комусь Чернівці заходять, комусь ні, поки самі не спробуєте то не покладайтесь на чиюсь сторонню думку.
Да_Я_ТакаЯ_• 18 июня в 12:33
Ответ дляДа, я блондинка!
Доя начала Вы бы поехали в Черновцы просто посмотреть по городу побродить. Тогда будет понятней. Но однозначно если Вы в сумской области или Сумах ребёнка лучше увозить.
автор Да, я блондинка! • 18 июня в 12:47
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я бачила місто. От ще в неділю поїду погуляти. Але гуляти і жити - враження різні. Моя потреба - знайти все поряд, в пішій доступності: житло-школа-спорт-художка-можливість скуплятися
Да_Я_ТакаЯ_• 18 июня в 12:52
Ответ дляДа, я блондинка!
Ну так прогуливаясь городом Вы и смотрите, что где. Чат городской поищите, группу в ФБ города , там про кружки можно узнать. А как с работой Вы нашли в Черновцах работу?
автор Да, я блондинка! • 18 июня в 12:56
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Онлайн працюю. Тому мені треба все поруч щоб швиденько малого відводити на щаняття і повертатись за комп