Эт вернячОк• 18 июня в 11:40
Комунальні послуги - вода
Вітаю! В нас не стоять лічильники на воду, думаю чи варто їх ставити? Поділіться, скільки ви платите в місяць за воду по лічильниках, якщо активно користуєтесь водою на 3 людини без економії?
Враховуючи ванни на 3 чоловіка щодня, душ, стірка 2 рази в день, посудомийна машина + додаткове використання. В нас ще 5 поверх і часто потрібно довго чекати поки стече вода, щоб була гаряча
Я на хвилинку• 18 июня в 11:43
В вашому випадку ні. Бо як ще стікатиме - то це невигідно дуже. В мене приписана одна людина. Живе 4 особи. Стікає буває від 15 хв до 1 години. Щоб була гаряча вода. Які лічильники? Звичайно, вони мені невигідні.
Файна_зупка• 18 июня в 11:44
Незнаю скільки по лічильнику. Ми за 3х платимо 500 гривень вода / каналізація.
Використовуємо в необмеженій кількість, так як приватний будинок.
Газон, город, подвір´я маємо, в басейні великому постійно змінюю воду. По лічильнику так би не вийшло
Эт вернячОк
• 18 июня в 11:44
Ответ дляЯ на хвилинку
Дуже довго треба чекати і проблеми з тиском води, часто взагалі зникає напор
Замороженная селедка• 18 июня в 11:46
Завжди є втрати води по багатокварирному будинку, особливо якщо будинок старий. Якщо у вашіх сусідів в основному стоять лічільники, то виходить так, що ці втрати розкидають по тих у кого лічільника немає, тому ставити вигідніше ніж не ставити
Я на хвилинку• 18 июня в 11:47
Ответ дляЭт вернячОк
В мене те саме. 1 година стікає щоб помитися. Без лічильників
Эт вернячОк
• 18 июня в 11:47
Ответ дляСірничок
сколько сейчас платите?
Орієнтовно 1200-1300
Эт вернячОк
• 18 июня в 11:48
Ответ дляЯ на хвилинку
І ще вночі так можу і не дочекатися теплої, приходиться купатися в ледь теплій)
Сірничок• 18 июня в 11:49
Ответ дляЭт вернячОк
Орієнтовно 1200-1300
ого
спасибо
а что вы стираете каждый день по два раза?
спасибо
Я на хвилинку• 18 июня в 11:50
Ответ дляЭт вернячОк
В мене знайомі поставили звичайні укр.лічильники і магніти на них. Платять лиш за холодну. На гарячій стоїть магніт і не крутить. Вже так років 6 чи 7 назад я вперше в них побачила то, коли в гості прийшла. Лічильники проходять повірку і не один раз і все ок. Їх у квартирі 5 осіб.
Сірничок• 18 июня в 11:51
Ответ дляЯ на хвилинку
бойлер есть?
Эт вернячОк
• 18 июня в 11:52
Ответ дляСірничок
ого
спасибо
Все як і всі, постіль, рушники, одяг. Дитина маленька, постійно переодягаю, текстиль, взуття і т.д
Эт вернячОк
• 18 июня в 11:52
Ответ дляЯ на хвилинку
Ну таке собі, звичайно
Я на хвилинку• 18 июня в 11:53
Ответ дляСірничок
бойлер есть?
Не знаю))) здається нема. Якось не звертала уваги. А навіщо їм він, як є гаряча вода.?
Сірничок• 18 июня в 11:53
Ответ дляЭт вернячОк
для меня это круто
нас 4 - стираю как правило раз в неделю по три стирки всего, примерно
Сірничок• 18 июня в 11:53
Ответ дляЯ на хвилинку
просто странно что за 6 лет никто не спросил у них почему горячая вода по 0
Эт вернячОк
• 18 июня в 11:54
Ответ дляПоросенка
10-12 кубів
Нам гарячої рахують 15, але ми по факту то з дитиною живемо вдвох, чоловік в зсу
Я на хвилинку• 18 июня в 11:54
Ответ дляЭт вернячОк
Ну таке собі, звичайно
Таке не таке. Але платять лиш за холодну воду. а всі 5 осіб миються у гарячій воді і не платять за то.
Эт вернячОк
• 18 июня в 11:55
Ответ дляЯ на хвилинку
Це не зовсім нормально, потім цей перерозхід дописують таким як я
Поросенка• 18 июня в 11:56
Ответ дляЭт вернячОк
В нас тільки холодна (10-12 кубів), гріємо своїм котлом, тобто зливу в каналізацію (поки стече) практично нема.
Эт вернячОк
• 18 июня в 11:56
Ответ дляПоросенка
Холодна не пам´ятаю скільки кубів
Я на хвилинку• 18 июня в 11:56
Ответ дляСірничок
Ви дуже наївна. Хто буде питати??? В мене сусід 5 років не платить комуналку взагалі. За електрику теж. Київ. Ніхто не відрізає. Ніхто не питає. Шалені борги і всім пофіг.
Эт вернячОк
• 18 июня в 11:57
Ответ дляЯ на хвилинку
Дуже зручно)
Сірничок• 18 июня в 11:57
Ответ дляЯ на хвилинку
мне каждый месяц звонит тетенька по показаниям, иногда приходит посмотреть лично на счетчик
свет на 3 мес вырубают только так
Эт вернячОк
• 18 июня в 11:57
Ответ дляЯ на хвилинку
Ще трошки почекає і заберуть житло за борги
Я на хвилинку• 18 июня в 11:58
Ответ дляЭт вернячОк
Дуже зручно)
Так отож. В нього 3 кімн.квартира. борги вже величезні і ніхто нічого не відрізає. Тупо не платить і все. Я ж бачу платіжки, які він навіть не забирає. І до суду ніхто не подає.
Сірничок• 18 июня в 11:58
Ответ дляЭт вернячОк
а сколько у вас за свет в месяц?