Ананомчикус• 18 июня 2025
Запит до чату GPT про майбутнє України
Запит був на астрологію, нумерологію і Таро. Розклад Таро від GPT під питання "чи буде мир" видав, що мир буде, але через жертви, терпіння, прийняття, духовність, зміну влади. Теперішня влада блокує мир, бо не хоче втратити позиції. Ось така відповідь
Швендяю містами• 18 июня 2025
Ответ дляАнаномчикус
Правда, незрозуміло, про яку саме владу мова
Уточніть)
ГейТуда• 18 июня 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Вы абстрактно спросили, он абстрактно ответил, пообщались))
я конкретно спросила - сегодня чат настроен более оптимистично:
🔹 Висновок
Найбільш реалістичними на цей момент виглядають сценарії №1 (повільне, але стійке просування України до перемоги) або №2 (тимчасова заморозка з продовженням боротьби в інших формах).
🔹 Висновок
Оскорбляю всячески• 18 июня 2025
Ответ дляАнаномчикус
фото
воно задачу по фізиці за 7 клас вирішити не зразу може, а ви таро і Україну йому пхаєте
Первая ласточка инфляции• 18 июня 2025
Я не здивована. З війною, карантинами та іншими життєвими негараздами ми всі трішки їб*нулись
Швендяю містами• 18 июня 2025
Ответ дляСлобожаночка
Скоро вибори Петро Олексійович?
Я не Петро, але по тому, що бачу - то піар підготовка йде повним ходом на всіх рівнях
Оскорбляю всячески• 18 июня 2025
Ответ дляСлобожаночка
Скоро вибори Петро Олексійович?
дай би Боже, аби Петро Олексійович, а не Володимир...
Оскорбляю всячески• 18 июня 2025
Ответ дляШвендяю містами
ага, он як Манька паше)))
Швендяю містами• 18 июня 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Побійтеся Бога таке писати......
Оскорбляю всячески• 18 июня 2025
Ответ дляШвендяю містами
Побійтеся Бога таке писати......
у кожного своя правда
Швендяю містами• 18 июня 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
ага, он як Манька паше)))
Я не про форум пишу
Ананомчикус
• 18 июня 2025
Ответ дляШвендяю містами
І що з тієї підготовки? Виборів все одно не буде. Дурні витрати
Первая ласточка инфляции• 18 июня 2025
Ответ дляГейТуда
🔹 Висновок
А де сценарій #3, де всі «партнери» самоусуваються і росія ще більше самостверджується у своїй агресії і продовжує окуповувати Україну?
Оскорбляю всячески• 18 июня 2025
Ответ дляШвендяю містами
Я не про форум пишу
ну воно якщо тлізе - то з усіх щелей. Тут манька, на великій арені - обкакалоло кандидатів.. так і живемо
3@йk@• 18 июня 2025
Ответ дляСлобожаночка
Скоро вибори Петро Олексійович?
Скоро, Юля Влодымыривна
Ананомчикус
• 18 июня 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Це наше теперішнє(
ГейТуда• 18 июня 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
только такой вариант
🔹 4. Ескалація до ширшого конфлікту
Обґрунтування:
РФ може піти на нові мобілізаційні хвилі чи спроби ескалації за межами України (в Балтії, Молдові тощо).
Захід відповідає жорсткіше — і конфлікт виходить на новий рівень (не обов’язково ядерний, але регіональний або глобальний).
Мінуси: це найнебезпечніший сценарій. Його ймовірність низька, але він присутній у довгостроковому розкладі.
🔹 4. Ескалація до ширшого конфлікту
Обґрунтування:
Не їм після шостої• 18 июня 2025
Ответ дляГейТуда
🔹 Висновок
меня интересует только когда именно конец єтого пиз..ца .как уже давно нас...ть только бы прекратили насильную могилизацию и открыли границы и ракеты на голову не летели
Карапулька• 18 июня 2025
Ответ дляАnnеt
авторка, вот вам ответ того же чата, наслаждайтесь:
Какой двуличный гад
Бабка-байкерша• 18 июня 2025
Какой жпт?Это усовершенствованный поисковик,интеллекта там нет.Он просто ищет инфу по заданной теме и выдает вам.Ничего общего с интеллектом там нет.Уже много раз доказано на Ютубе,как его завести в тупик.Или как получить ложный ответ.Если задать ему вопрос о вещах,которых нет в интернете,он заходит в тупик,и начинает сыпать общими фразами,или просить корректнее задать вопрос.Если занести в интернет заведомо ложную инфу в разные источники,и затем через какое то время спросить его,то именно эту инфу он и выдаст.
То есть он выдает именно то,что люди выложили в интернет,а не что то там сам анализирует.