Ананомчикус• 18 июня 2025

Запит до чату GPT про майбутнє України

Запит був на астрологію, нумерологію і Таро. Розклад Таро від GPT під питання "чи буде мир" видав, що мир буде, але через жертви, терпіння, прийняття, духовність, зміну влади. Теперішня влада блокує мир, бо не хоче втратити позиції. Ось така відповідь
Колгоспниця• 18 июня 2025
Ответ дляАнаномчикус
Правда, незрозуміло, про яку саме владу мова
Запит повністю покажіть, бо ви тут зараз розкажете
Seehund• 18 июня 2025
Ответ дляМайор Медуза
Удалено администрацией...
Ну что не хуже остальных тарологов.
Ms. При теле• 18 июня 2025
Ответ дляАнаномчикус
Мені зрозуміло
Хочу в БАНю• 18 июня 2025
Ответ дляАнаномчикус
Про російську звичайно
БезникаяЯ• 18 июня 2025
Ой, тоже по приколу что-то спросила. Я-то немного понимаю в таро, говорю, ну как это вы так эту карту трактуете, это ж вы додумали лишнее! Ну да, говорит, додумал) Ну вот вам и жепете
Поторописька• 18 июня 2025
Ебааа….
Мама Никитки-2• 18 июня 2025
Ответ дляДеловитая
Сколько вам лет? в 1991 году день независимости был 16 июля. Праздник и выходной день. Позже сместили. Кто бы что не говорил, но для астрологических расчетов брать эту дату не лучшее решение.
Нічого не змістили. Не видумуйте. 16 липня 90 р була проголошена декларація про суверенітет, а 24 серпня 91 року акт про незалежність України. З 91 року день незалежності святкують 24 серпня
tala-li• 18 июня 2025
Ответ дляСлобожаночка
Скоро вибори Петро Олексійович?
никаких выборов
с Зе до конца!
тогдалия• 18 июня 2025
Ответ дляМетелик
шизанулись уже со своим жпт
Я эту тему посмотрела и пошла делать расклад Таро через gpt
Всё так совпадает) теперь понятно как работают тарологи
Метелик• 18 июня 2025
Ответ длятогдалия
Думаю, есть и нормальные тарологи, но большинство явно через всякие там чаты и т.д делают расклады
Деловитая• 18 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Мне жаль, что у вас память плохая. Сочувствую.
Файна цьоця• 18 июня 2025
Дівча, ви чого, зовсім вже
А я з косою• 18 июня 2025
Ответ дляАнаномчикус
Та певно, що не пуйло винне, а влада
12 галюцинаций• 19 июня 2025
От що буває, коли до ллмок лізуть з запитами люди, які геть не розуміють, які ті ллмки працюють та на яких даних навчаються
Чупа-чупс• 19 июня 2025
Ответ дляСлобожаночка
Скоро вибори Петро Олексійович?
#затопосмеёмся ещё готовы за боневтика голосовать?
Мама Никитки-2• 19 июня 2025
Ответ дляДеловитая
Ну мабуть не така і гарна, як ви всім розказуєте. Сайт рада вам в допомогу. Ідіть першоджерела вивчайте.
Деловитая• 19 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
’Первоисточники’ это для таких как вы. Там еще много чего накрутят-перекрутят.
тогдалия• 20 июня 2025
Ответ дляМетелик
Возможно)