Сиджу в готелі і ридаю.Номер в готелі брудний, сніданок не смачний, одні булки з сиром або с ковбасою. Кава не смачна взагалі, в коштує біля 200 грн. Спочатку захворіла дитина, бігала тут по аптекам за ліками і по маркетам приготувати корисну і теплу їжу, бо їжа на фудкорті і в ресторанах просто не їстивна.Потім захворіла сама, лежу ридаю і рахую дні до від´їзду.Ось така подорож на літніх канікулах((((
2410diana2410• 18 июня в 22:00
Ответ дляYeva-c21c
Чехія
Зачем вы туда отдыхать поехали с ребенком?
77 года рождения• 18 июня в 22:01
Шкода, що так у вас відпустка пропала.
Яка ціна на скількі днів?
77 года рождения• 18 июня в 22:04
Ответ дляЧерный Ловелас
Вывод - дом, ставок, парк
Я сьогодні з колегою зустрічалася. Він на каву запросив, підписати документи, бо у відпустці.
Взяли каву з собою, під липами сіли, краса, а аромат неймовірний, як вітер повіє
77 года рождения• 18 июня в 22:06
Ответ дляYeva-c21c
50 тис 8 днів
Головне, одужуйте.
І повертайтеся, поки у нас липи цвітуть
Ответ дляIren55
Вы прям описали мой отдых в мистрал маре, крит, только еще хозяин псих пришибленный, у которого жена россиянка и всех туристов за деньги везли туда. Но я хоть успела оттуда уехать, проведя всего пару ночей, свят-свят.
Хорошо, что только пару ночей!Вот поездки для меня это всегда лотерея как повезет
Ответ дляYeva-c21c
Дівчата, будь яке село в Закарпатті, де є готелі це люксус у порівнянні з цим антісервісом:(((
Закарпаття - прекрасне. Ми також відкрили його буквально минулого місяця, перший раз поїхали за порадою однієї дуже приємної дівчини тут, на форумі.
Якшо буде нагода нам ще кудись виїхати - тільки Закарпаття. Особисто нам дуже зайшло.
По темі - автор, бережіть себе. Швидкого одужання. Таке може трапитися з будь-ким, на жаль. Дуже прикро, що цей раз не задався у вас:( 🙏🏻
Ответ дляIren55
О, бачила сьогодні в пропозиціях. Але на Крит не хочу.
Шкода, що Вам так не пощастило
Ответ дляLonda___
Дякую Вам за підтримку і за добрі побажання!Так, ми теж дуже любимо Закарпаття, дуже часто там буваємо, розбалували нас там, то подумали що всюди так гостинно і привітно.