Ленивица-красавица• 19 июня в 11:36
Як ви вчите дитину говорити ні одноліткам і не піддаватися тиску?
що працює?
тяжкаялюдина• 19 июня в 11:48
Я навпаки своїх умовляю не ігнорувати оточуючих...у всіх свої проблеми
Твоя подружайка• 19 июня в 12:11
Научится самой не давить на ребёнка и оставлять всегда право выбора. Родители ломают своих детей сами, а потом удивляются.
тяжкаялюдина• 19 июня в 12:17
Ответ дляSo_so
Я думаю тут речь о ’слабо залезть на вагон и прокатиться’ и тому подобное.
Я розумію. Просто у моїх дітей протилежний бзік - ігнорувати всіх людей.