Тролю як можу• 08 июня 2025
Як навчити дитину відстоювати власні кордони?
Поділіться, як ви навчаєте дитину говорити ні, відстоювати свої інтереси та почуття, не піддаватись тиску. Які методи чи приклади працюють у вашій сімї?
Первая ласточка инфляции• 08 июня 2025
Только отношение родителей к ребенку формирует это. Если родители очерчивают границы и уважают ребенка, он не допустит, чтоб другие не уважали его. Это если в двух словах.
Директриссимо• 08 июня 2025
Прежде всего он должен научиться говорить нет вам. Тогда и другим сможет. Вы к этому готовы? Тогда не воспитывайте его удобным для себя)
Мона Лиза• 08 июня 2025
Пістолета купіть
’Добрым словом и пистолетом ,можно добиться гораздо большего, чем просто добрым словом’ (с)
Love_Love_Love_• 08 июня 2025
Все починається з сімʼї:
Поважайте її - ні
Поважайте і приймайте вибір, хоче йти в шортах в сніг в школу. Нехай йде. Не хоче ділитись іграшкою- нехай не ділиться і тл
Поважайте її - ні
младокошкина• 08 июня 2025
Найперше-це берегти ці самі кордони у родині. А не ломитися у кімнату без стуку, брати дитячі речі без дозволу, не давати дитині вибору, а потім дивуватися, що ж воно таке бесхребетне
празники не помню• 08 июня 2025
Послухала...
Ось в мене донька. Її кордони всі поважають вдома. А вона така, не знаю як сказати, всім поступиться, всі на ній їздять і використовують. Їй всіх шкода, всі хороші навкруги, просто так обставини склалися. Нічого не можу з нею зробити. І пояснюю, і розказую, і скільки разів вже плакала вона від тої несправедливості. І нічого її життя не навчає. Точніше потроху навчає, але ми дуже маленькими кроками рухаємось. Кожну ситуацію розбираємо, проговорюємо. Вже звісно краще, але все одно(( боремося по-тихеньку.
Причому є старший син і у того з народження з власними кордонами все дуже добре. А меншу вчити і вчити ще