Сонячний зайчик• 19 июня 2025
Чоловік мовчить після сварки тижнями
У мого чоловіка така звичка,що після конфлікту між нами,починає мовчати.Я звертаюсь до нього,але він робить вигляд,що мене не існує.Вчора йшла із знайомою ,а він іде в наш бік.Поздоровкався з нею,а мене не помітив.Вона нічого не зрозуміла,а мені так ніяково стало.
Я взагалі вважаю,що він не правий .Але посварилися,то й помиритися можна одразу.Це мовчання ще гірше скандалу,як себе краще поводити?
сладкий_ноябрь• 20 июня 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Вы прикидываетесь или правда не понимаете разницу между стрессом и якобы отхождением от него и осознанными манипуляциями и абьюзом?
Особенно показательны ситуации с игнорированием на улице при посторонних и дома при ребенке, это классическое нарцисическое расстройство личности
Ні, не розумію.
Тому що мені це більше схоже на післястрес. Людина максимально себе обмежує від іншої людини.