Купи слона• Изменено 16 мая в 00:46

Муж доводит до слез

Постоянно меня винит во всех ссорах, говорить не хочет никогда со мной. Я плачу, прошу объяснить в чем причина. Он может проявить агрессию, Или просто не разговаривать. Я очень устала морально от таких отношений. Сегодня он вообще сказал «надоело», «гавкаешь», перед сном отвернулся и даже не пожелал спокойной ночи. Вот как так? Я засыпаю в слезах в очередной раз
Люблю порядок• 16 мая в 00:47
Так вы засыпаете или в телефоне на Советчице?
Мурзилка• 16 мая в 00:47
Рожайте третьего
Люблю порядок• 16 мая в 00:47
Ответ дляМурзилка
Рожайте третьего
Тогда муж точно сбежит в Польшу на клубнику
Дюагональ• 16 мая в 00:49
Якась жінка на стороні приглянулася, тоді таке відбувається. В нього фантазії, а рідна жінка заважає думати, обдумувати, фантазувати
автор Купи слона • 16 мая в 00:52
Ответ дляДюагональ
Чому ви так вирішили?
Кубик Рубика• 16 мая в 00:52
И? Терпим дальше? Или что?
автор Купи слона • 16 мая в 00:52
Ответ дляКубик Рубика
И? Терпим дальше? Или что?
Не знаю, что дальше делать. Мне плохо
Техпаспорт на медузу• 16 мая в 00:54
Ответ дляКупи слона
Не знаю, что дальше делать. Мне плохо
Розлучатися, наприклад. Для чого жити з тим, з ким погано?
Така ідея вам не приходила?
автор Купи слона • 16 мая в 00:55
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Така ідея вам не приходила?
Приходила, але нас повʼязує багато спільного + дитина 7 місяців
Дюагональ• 16 мая в 00:56
Ответ дляКупи слона
Чому ви так вирішили?
Бо я вже бачила таке неодноразово. Жінка думає, що зі мною не так, і так йому догоджує, і так... Навіть зовнішність змінюють. А воно далі агресивне, жінку не хоче бачити.
І якщо ви почнете з´ясовувати, чи немає іншої, то він скаже, що ви психічнохвора, ну і ще може побити. Гади деякі чоловіки.
Техпаспорт на медузу• 16 мая в 00:56
Ответ дляКупи слона
Ну тоді мучтеся далі. До чого тут дитина? Батьком він є і буде завжди
Кубик Рубика• 16 мая в 00:57
Ответ дляКупи слона
Не знаю, что дальше делать. Мне плохо
Когда вас перестанут оскорблять- вам станет легче. Уходите. Этих отношений уже нет.
автор Купи слона • 16 мая в 00:58
Ответ дляДюагональ
Я питала в нього, відповідав, що немає і що тільки я потрібна
И_В_офигительных_штанах• 16 мая в 01:01
Слухайте, ви самі собі здаєтесь цікавою? Ви самі собі подобаєтесь в дзеркалі? Вам подобається ваше життя? Якщо відповіді: ні/ не знаю/ не впевнена - то беріться за себе: самореалізація, спорт, хобі, час на подружок і т.д. А як це все зробите, то подумаєте чи потрібен вам цей чоловік поряд. Яке «спокойной ночі», якщо ви завжди невдоволена і плачете… перестаньте маніпулювати, візьміть себе в руки і займіться собою
автор Купи слона • 16 мая в 01:04
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Я тренуюсь через день, мама допомагає з дитиною поки я на тренуванні. Чоловік приходить з роботи і якось на душі вже не те мені… дивлюся на нього і бачу, що він мені не радий, то якісь образи, невдоволення… я себе відчуваю морально виснаженою і як наче мене взагалі не жаліють, не бережуть і не люблять
Дюагональ• 16 мая в 01:08
Ответ дляКупи слона
Я не підтримую пораду розлучатися. Навпаки потрібно його задіяти в сімейні справи, щоб не мав часу ні на що інше, крім роботи.
Агресію можуть викликати і наркотики, я ж не знаю взагалі що це за один.
Точно сказати не можна так, лише припускати...
У вас є дитина, зараз звичайно більше часу проводите ви з нею, бо вона ще надто маленька, але незабаром вона почне ходити, говорити, може ви з чоловіком і дитиною будете більше часу проводити разом, гуляючи з дитиною і він переключиться.
И_В_офигительных_штанах• 16 мая в 01:09
Ответ дляКупи слона
Дуже прекрасно, що ви тренуєтесь і є допомога. Чого ви від нього хочете? І чому він мусить вас жаліти? Це було перше, що ви написали. І чим він не задоволений з порогу?
автор Купи слона • 16 мая в 01:14
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ну я дивлюся на нього і бачу, що він не такий, як раніше, на початку відносин. Каже, що втомлюється. Постійно в роботі, ми майже не спілкуємося, навіть ні про що поговорити. Додому приходить якийсь не дуже щасливий і змучений. Мені дуже важко так жити
Дюагональ• 16 мая в 01:18
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Дурниці це все. Нічого авторці не потрібно доказувати! Беріться за себе, самореалізація... Дитині 7 місяців! Вона зайнята дуже, мама це важка праця. Інакше б тоді краще пішла на звичайну роботу. І вже факт, що вона народила дитину говорить про її велику реалізацію.
автор Купи слона • 16 мая в 01:20
Ответ дляДюагональ
Я дуже мрію знову повернутися до роботи і своїх цілей
Mira-a102• 16 мая в 01:28
Пройдите тест на IQ, и его попросите. Если результат ниже 90, разводитесь, детей не рожайте, не надо вам это все
А ось і я• 16 мая в 01:30
Ответ дляКупи слона
Автор, так а вы гавкаете? Без обид. Вы же что-то пытаетесь обсуждать или выяснять. Он косячит? Что не так? Ссоры же не на ровном месте
И_В_офигительных_штанах• 16 мая в 01:31
Ответ дляКупи слона
А ви не припускаєте, що дійсно втомлюється. Наприклад, в мого чоловіка останні 2 роки нова робота, то він дійсно втомлюється. І я його жалію, один вихідний - його, я з дітьми на весь день кудись йду, їду, даю йому час відпочити, виспатись, поговорити по телефону, подивитись фільм тощо, що йому хочеться. Але! Обовʼязково раз на тиждень у нас побачення з ним без дітей, щоб поспілкуватись. Інтимні стосунки обовʼязково, це обом нам потрібно. Ну от щоб плакати і щоб мені хотілось, щоб він мене жалів щодня… я навіть уявити такі ситуації не можу. Вам треба самій з собою розібратись по-перше. Чому так, навіщо вам це, що не так? Може вам не вистачає спілкування, мала дитина, ви більшість часу вдома. У вас є бабуся, ви можете ще чомусь для себе приділити час, поки мала дитина спить, ви можете ще чимось цікавим для себе займатись, на прогулянках з дитиною знайомитись з іншими мамочками, разом гуляти і спілкуватись. Особисто мене бісить тема плакання і маніпуляції жалістю, звісно, якщо це не горе у людини, звісно тоді співчуваю і підтримую скільки потрібно. На чоловікові не концентруйте все своє життя. Ну я вас не знаю, якщо ви реалізовані, є спілкування, коло друзів, подруг, гості, хобі, дівичники… а ви при зустрічі ввечері з чоловіком плачете і вимагаєте романтики від нього, то щось не те… а як він поводить себе з дитиною?
Дюагональ• 16 мая в 01:41
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
З фразою ’На чоловікові не концентруйте все своє життя’ погоджуюся на 💯%
Таро Клеопатра• 16 мая в 02:57
Ответ дляКупи слона
А что вы хотели,всегда пляски да веселье,это называется быт,тут или притретесь и все преодолеете вместе,или расход.
Спілий баклажан• 16 мая в 05:48
Ответ дляКупи слона
Не знаю, что дальше делать. Мне плохо
А раньше он был другим или вы не замечали что у него абьюзивные черты и отсутствует эмоциональный интеллект?
Спілий баклажан• 16 мая в 05:50
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А почему муж не должен жалеть жену, выслушать, поддержать и встать на ее сторону. Она ж не стена
Добрая свекровь• 16 мая в 07:07
Ответ дляКупи слона
Не знаю, что дальше делать. Мне плохо
разводиться, вы ему нафиг не нужны
Добрая свекровь• 16 мая в 07:08
Ответ дляКупи слона
все что общее можно поделить. а ребенку нужна счастливая мама, сколько бы ему не было
Добрая свекровь• 16 мая в 07:09
Ответ дляКупи слона
в чем вы потрибна? чтоб было над кем издеваться?