Кучерявочка• 19 июня 2025

купальник spf закритий довгий рукав

нема можливості купити купальник спеціальний з спф собі і дитині.
точніше є, але їхати потрібно 100 км, бо в моєму місті такого нема. по інету не вгадаю з розміром.
є якийсь спосіб без цього? якщо грубо мазати кремом наприклад, або після купання одягати зверху футболку на купальник?
плануємо їхати всього на 5 днів
автор Кучерявочка • 19 июня 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Знімаю мокру футболку і дитина в купальнику. Ви про це? Купіть пару штук б/у, бо мої загартовані
але навіщо тоді їх купувати, якщо потім дитина в купальнику?...
Единорог_помог• 19 июня 2025
Ответ дляКучерявочка
скажіть, а вона має обтискати чи така вільненька може бути?
Не дуже обтискала, трохи вільна. Звісно що на дуже худеньких буде вільніше
Единорог_помог• 19 июня 2025
Ответ дляКучерявочка
Щоб зняти. Хіба не логічно?
Ну хтось не заморочується і перевдягає дитину при всіх на пляжі, хтось заморочується і ходить кожного разу в перевдягальню. Я для себе вибрала не заморочуватися і просто зняти, не створюючи дискомфорту дитині чи собі
мимАпроходила• 19 июня 2025
Ответ дляКучерявочка
просто якщо бути у воді довго чи стояти/сидіти - то за цей час людина згодає, а в мене родимок багато всяких різних
Крем. Не бути на сонці з 12 до 15 хоча б. В ідеалі з 11 до 16
автор Кучерявочка • 19 июня 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Щоб зняти. Хіба не логічно?
маю на увазі, що дитина потім обгорить, якщо після купання знімати
Единорог_помог• 19 июня 2025
Ответ дляКучерявочка
То не знімайте. Я вам від чистого серця дала пораду з власного досвіду а ви причепилися. Сидіть весь час в мокрому з ніг до голови і не свого розміру
автор Кучерявочка • 19 июня 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
та я без пертензій, просто питаю, бо не знаю)
Единорог_помог• 19 июня 2025
Ответ дляКучерявочка
На потім спф крем. Не знаю вже як розжовувати
автор Кучерявочка • 19 июня 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
зрозуміло) кофта потрібна саме у воді, потім крему достатньо.
Злюка-закусюка• 19 июня 2025
Ответ дляКучерявочка
Ви ж розумієте. що все залежить від вашого особистого стилю відпочинку.
Я наприклад за футболку. бо на прямому сонці ми або рано вранці і пізно ввечері або у воді. а плекатись ми любимо довго. Горять плечі. Весь інший час ми під парасолькою. тобто зняли футболки і обвітрюємось в тіні. ну можливо ще крем, на суху шкіру він буде добре триматись.
якщо ви довго на сонці і поза водою, то можливо ваш варіант купальник з спф і довгим рукавом, як ви присилали.
хтось переодягає дітей з мокрого. хтось чекає доки танина сама висохне на тілі.
обирайте
автор Кучерявочка • 19 июня 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
обирайте
дякую дуже Вам!
Единорог_помог• 19 июня 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
обирайте
В мене вже не вистачило терпіння
автор Кучерявочка • 19 июня 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
В мене вже не вистачило терпіння
не судіть строго
Мальчун-задирун• 19 июня 2025
Ответ дляКучерявочка
читала, що звичайні футболки, особливо світлі - взагалі не спф
Серьёзно? А почему тогда кожа под одеждой не загорает?
автор Кучерявочка • 19 июня 2025
Ответ дляМальчун-задирун
не знаю, прочитала таке про світлі тонкі речі
Мальчун-задирун• 19 июня 2025
Ответ дляКучерявочка
Ну знаете ли,одна женщина тоже на заборе кое-что прочитала. Подошла поближе-нет,не оно))
Надо ж и здравый смысл немного включать