Опля Картопля• 19 июня в 21:23
Дівчата, який у вас розмір ноги? є "попелюшки" чи "попелюшки навпаки"?
просто цікаво)
Результат:
вже голосів:
80 (19.85%)
70 (17.37%)
63 (15.63%)
52 (12.9%)
49 (12.16%)
41 (10.17%)
26 (6.45%)
18 (4.47%)
4 (0.99%)
Так точно!• 19 июня в 22:42
Ответ дляКидаю курити
А с чем это связано?
Размягчаются ткани перед родами - чтобы все ’прошло как по маслу’ ))) ноги - побочный эффект
Так точно!• 19 июня в 22:43
Ответ дляПригощаю кашею
Кто сказал)? 10 это 26, очень редко больше, но там марка играет роль еще... Я мерила там в магазине спец штукой для определения размера ноги. у меня 9 если у вас 10 это наш 40 нормальный, а не от балды что сейчас пишут..
Я в США обувь 14 лет заказываю.
10 - это евро 42
Вкаблучках• 19 июня в 22:45
Ответ дляЦирк на дроті
Был 36 до родов. После первых 38, после вторых 40.
А вес у вас прежний остался?
Чупокабра• 19 июня в 22:52
У мене 43 в більшості брендів, устілка 27, 5 а краще 28 .а що?єдине в скечерсі це41, рікер 42 а різні Нью беленси гайки Адідас вже 43
Пампушечка• 19 июня в 23:12
Ответ дляМиззери
Да это факт кстати известный что нога часть увеличивается
У меня был 37 теперь 38
Да я знала), но чтоб на 2 и более размера это прям 😭
Сито для думок• 19 июня в 23:19
Ответ дляМиззери
С каждыми родами
Интересно у кого 10 детей то как ?
А те вообще как на лыжах ходят
Тихомандражная• 19 июня в 23:21
Ответ дляиз_под_тишка
Маю стандарт 38,5-39, доньці 12 років, вже до 40 дол ходить, гени беруть своє, в чоловіка 45, у свекрухи 42. Маю магазинчик і є дві клієнтки, у однієї 33, у іншої 34, а взагалі дуже часто каблучки шукають 35) та й таке.
У мене навпаки ,мій розмір 40-41 , а у доньки 37 і 165 см зросту
Вже у неї нога не росте .
У чоловіка 43 розмір ,у свекрухи 41
У моєї мами 39-40, у батька 45
От і думаю я і придумати не можу ,в кого це вона з такою маленькою ніжкою
Вже у неї нога не росте .
У чоловіка 43 розмір ,у свекрухи 41
У моєї мами 39-40, у батька 45
Сито для думок• 19 июня в 23:27
Ответ дляТихомандражная
Вже у неї нога не росте .
У чоловіка 43 розмір ,у свекрухи 41
У моєї мами 39-40, у батька 45
Вже у неї нога не росте .
У чоловіка 43 розмір ,у свекрухи 41
У моєї мами 39-40, у батька 45
Да подождите. Вот троих родит, и будет як у батька
Пампушечка• 19 июня в 23:29
Ответ дляМиззери
С каждыми родами
Интересно у кого 10 детей то как ?
😱😱 этого не знала, да ну..) у подруги как был 37, так после 2 остался
Тихомандражная• 19 июня в 23:31
Ответ дляСито для думок
Поживем увидим.
У меня после родов всего на размер стала больше нога .
Вот читаю ,что и на 4 размера становится больше ,хотя не знаю как это возможно .Ладно шире становится нога ,но не растёт же в длину на 2 сантиметра ?
Сито для думок• 19 июня в 23:33
Ответ дляТихомандражная
Поживем увидим.
Я тоже об этом узнала только что в этой теме. Для меня это новость, если честно.
Молчавочка• 19 июня в 23:55
Ответ дляОпля Картопля
у мене, наприклад, був 38 розмір. після двох вагітностей став 40 (
а в чому сум? я не розумію, є якесь правило що розиір 38 краще ніж розмір 40?
ні, ну я розумію розмір дупи, чи мозку
а яка різниця який розмір ноги?
ні, ну я розумію розмір дупи, чи мозку
а яка різниця який розмір ноги?
Сегодня сержусь• 20 июня в 01:13
Ответ дляЦирк на дроті
А ви також і вагу набрали? Чи просто нога така стала?
Цирк на дроті• 20 июня в 08:09
Ответ дляСегодня сержусь
Набирала. Потім худла. Перші роди щось коло 10 кг, другі менше.
Опля Картопля
• 20 июня в 09:45
Ответ дляМолчавочка
ні, ну я розумію розмір дупи, чи мозку
а яка різниця який розмір ноги?
ні, ну я розумію розмір дупи, чи мозку
а яка різниця який розмір ноги?
ви праві. нічого критичного не сталося. та і вже звикла за ці роки. а тоді дивно було це прийняти, взуття міняти. воно ж не одразу стало зрозумілим