Це і є питання?
Anastasiia-9046• 20 июня в 01:14
Ответ дляIndividualForce
Я також думаю, Зе спеціально протягнули, щоб почати війну, бо він під ними насправді, у нього нема ніяких важелів щось змінити.
Пригадую путін позитивно про нього відгукувався на виборах, підтримував кандидатуру. Цікаво, чому ж?
І доречі так само трампа протягнули другий раз, і так само путін його нахвалює...
Співпадіння?...
Досить згадати хто там розмінував Чонгар для того, щоб пустити шатли в Крим перед самою війною
Aksinia 111• 20 июня в 01:32
Ответ дляПадаюВреверансах
А кого обрати треба, щоб закінчив раніше?
Странно, почему на Ваше сообщение столько клоунов . Не хотят называть своих ’ фаворитов’ и клоунов лепят . От большого ума видать .
Ответ дляМанула
Вже не раз казала, ця трійця пу-зе-трумп як спеціально підібрані один для одного
Не знаю, що від нас залишиться до 2028-го року ...
Так всьому світові це вигідно! Сбоголні я,ще раз почула від агалфьика, що Україна повинна стати захистом для Європи! Іншими словами, це дуже вигідно всим, одні ділять сфери впливу, а для інших ми є великий захисний щит! Це дуже боляче чути, але 4 рік війна і відчуває що це не жарт. Всім так дуже зручно.
Ответ дляillaria-k
Владимир Зеленский сказал на встрече с журналистами, которая состоялась 27 мая.
’Безусловно, мы понимаем анализ уже многих разведок, многих стран, аналитику. Июнь 2026-го - мы все надеемся, что войны уже не будет. - заявил Зеленский
А до цього буда осінь 22, літо 23, осінь 24 та літо 25. Все стабільно... боляче
IndividualForce• 20 июня в 08:23
Ответ дляСанька-4b93
Много текста и ни одного факта
Які можуть бути факти у тому що приховується від людей? Брехня-це суть всієї політики.
Єдиний інструмент, це логіка і аналіз кому що вигідно.
Апель-синка• 20 июня в 13:47
Ответ дляМанула
Кстати, послушала я про трумпа инфу, он оказывается тоже с детства травмированный на всю голову, причем собственными же родителями.
В итоге он просто унаследовал бабло и бизнес отца, а потом много раз попадал в жопу по своей дурости, но папа своим баблишком вынужденно спасал фамилию от позорного позора. Кстати, он в военной академии учился, и с детства отличался лживостью и агрессивностью, чморил более младших и слабых, в первую очередь младшего брата и сестер, также оскорблял учителей в школе. Короче, гондольером был уже с детства.