Наездница• 20 июня в 08:56

Почало чесатися все. Кожну секунду мені то ніс почесати, то руку, то ногу. Тік?

У мене щось таке, ніби все тіло чешеться. Кожну хвилину - то на носі щось засвербіло, то на нозі... Лягаю в постіль - і просто руки вичесую...

Однозначно то не фізична чесотка, враження - що на психологічному рівні.

Хтось стикався з тим?
Несу пургу• 20 июня в 08:57
Я стикаюся періодично. Коли нервую, якісь навʼязливі думки, починаю чесатися
автор Наездница • 20 июня в 09:00
Ответ дляНесу пургу
пойняв - так з головою у мене проблеми)
треба Магне попити)
Из Виа-гры• 20 июня в 09:03
Скорее всего у Вас психогенный зуд, возможно необходимо обратиться за помощью к психотерапевту?
автор Наездница • 20 июня в 09:04
Ответ дляИз Виа-гры
дяку, зараз погуглю що то.
так, треба буде сходити дот спеціаліста
Ms. Скромность• 20 июня в 09:10
Довго пробули на сонці із відкритими руками/ногами. Можливо алергія на сонце
Подвійна веселка• 20 июня в 09:12
У мене таке теж, це коли сильно нервую
П´яна вишня• 20 июня в 09:13
Продолжение вчерашней темы....
Українська Мрія• 20 июня в 09:15
Давно это началось? У меня после новостей все чешется, не могу спать.
автор Наездница • 20 июня в 09:18
Ответ дляП´яна вишня
Продолжение вчерашней темы....
а що вчора було? бо я не в курсах
Несу пургу• 20 июня в 09:18
Ответ дляНаездница
пойняв - так з головою у мене проблеми)
треба Магне попити)
Пропийте, гірше точно не буде
автор Наездница • 20 июня в 09:18
Ответ дляMs. Скромность
точно не реакція на сонце. дякую
Несу пургу• 20 июня в 09:18
Ответ дляMs. Скромность
Ні, це нервове
автор Наездница • 20 июня в 09:19
Ответ дляУкраїнська Мрія
ну он можливо і співпало з сильним обстрілом, але якось однозначно дату Х не можу скзаати
все ж грішу на стрес
П´яна вишня• 20 июня в 09:19
Ответ дляНаездница
а що вчора було? бо я не в курсах
Була. Написала, можливо від одягу (алергія).
автор Наездница • 20 июня в 09:20
Ответ дляП´яна вишня
а, ні, не одяг - у мене одяг незмінний (новий не купую, працюю з дому в селі, тому так))
Божий одуванчик• 20 июня в 09:20
Тут магній не допоможе, потрібні рецептурні ліки.Зверніться до психіатра.
Гадаю_По_шнуркам• 20 июня в 09:21
У меня так уже год и сыпи нет. Началось после сильного стресса
автор Наездница • 20 июня в 09:24
Ответ дляБожий одуванчик
напевно варто. зайвим точно не буде, бо бачу що впринципі кукуха трохи з´їзджає_))
СкокоМнеДадите• 20 июня в 11:41
Зверніть увагу на роботу печінки і жовчного міхура