Мэри Попкинс• 05 июня 2025
Прошу без осуду, можливо хтось був у такій ситуації як я
Добрий день,я не знаю що зі мною,постійні головокружіння (у стані коли ходжу)Коли сиджу,лежу,їх немає, то шатання,головні болі(не кожен день), починається з однієї сторони,а потім може переходити на скроні,то німіє обличчя з однієї сторони,то нога болить,то рука болить, поясниця болить,буває таке відчуття наче важкість у очах, хочеться їх закрити,але спати я не хочу,то відчуття як в очах пливе,інколи болить шлунок,у мене хронічний страх інсульту,от не інфаркт,не онкологія,а саме інсульт,я ще начебто молода,тиск у нормі,серце перевіряла,теж у нормі,були панічні атаки,ну я так думаю що то вони,різко стискало голову, кидає у піт,руки та ноги холодні, трусить, дьоргаються ноги, підіймається тиск,тривав цей стан близько 15-20 хвилин,потім відпускало потроху, ноги й руки зігрівалися,тиск приходив до норми,і голову наче не стискало,пила меньше пів року есциталопрам,потім зійшла,було 10 мг, останні 7-8 днів зійшла на 5 мг,і потім повністю перестала їх пити,перші декілька тижнів було нормально,а потім почалося,то обличчя німіє (зліва),то голова болить,і знов цей страх інсульту з´явився,і це триває вже близько двох тижнів,без антидепресантів я вже майже 2 місяці,і я не знаю з чим пов´язувати свій стан,до жовтня місяця 24 року все було добре,і от як у жовтні у мене сталася ця атака,і все пішло навиворіт наче,то болі,то головокружіння,то оніміння,то ще щось,стан такий що хочеться просто ридати від самої себе,до цих атак я була позитивна людина,мені постійно хотілося прибирати у хаті,гуляти на вулиці з дітьми,а з жовтня місяця 24 року мене наче підмінили... Вибачте за багато тексту 😭Це просто крик душі, зараз щоб встати з ліжка,це для мене майже квест,бо коли лежу,наче нормально, тільки-но встаю,і починається,то голова крутиться,то як стискає у голові щось,то відчуття що зараз просто впаду...
Графиня Шезвездицкая• 05 июня 2025
1. Невропатолог и обследование
2. Если исключена патология по неврологии- к психиатру
сказочное_Бали• 05 июня 2025
Вы дефициты сдавали? Гемоглобин, ферритин, железо? Такое может быть при анемии. Магний ещё
Мэри Попкинс
• 05 июня 2025
Ответ дляМиллениалка
анализы
к врачам - кардиологу, неврологу, эндокринологу
З серцем все добре,у невролога була, навіть у двох,тільки остеохондроз є,шийний, грудний,у ендокринолога не була
Мэри Попкинс
• 05 июня 2025
Ответ дляНайщасливіша
А с позвоночником что?
Остеохондроз в мене,і шийний і грудний
Просто красавица• 05 июня 2025
періменопауза? скільки вам років?
вам до лікарів а не на форум, почніть з сімейного, він зкерує вам і потрібні аналізи і по результатам до профільного далі
Найщасливіша• 05 июня 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Остеохондроз в мене,і шийний і грудний
Может давать и боли и головокружение и онемение, а невроз усиливать симптомы.
Мэри Попкинс
• 05 июня 2025
Ответ дляМerida
к эндокринологу, а потом к психиатру. А зачем вы отменили ад? Врач вам это разрешил?
Лікар мені взагалі прописала їх пити 1 місяць,а я їх пила 5,а потім зійшла
Метелики на душі• 05 июня 2025
Ви наче мене описали. Але у мене тиск падає. Це дуже страшно, коли стається усе миттєво, не знаєш причини. Думаю це наслідки нервових і фізіологічних виснажень, як недосип, розумові та фізичні навантаження. Все життя була здорова, як кінь, але останнім часом багато обставин, які негативно впливають на мій стан. Сумно. Сьогодні бомбили нас, і цей стан .. думаю якось треба помитися переодягтися. А то прилетить або інсульт вхопить, а я в домашніх трусах і з жирним волоссям 😂 сміх і гріх
Мэри Попкинс
• 05 июня 2025
Ответ дляМerida
Почему не пошли снова?
Ну ось так вийшло,я розумію що це неправильно,але... Сталося як сталося, зараз записана до лікаря, чекаю на прийом,але це буде тільки майже у кінці червня
Твердая валюта• 05 июня 2025
Ответ длясказочное_Бали
Супер комментарий!! Я вас поддерживаю. Именно дефицит витаминов и правильные анализы !!
Мэри Попкинс
• 05 июня 2025
Ответ дляМerida
Вы первый человек, от которого я слышу, чтоб такие препараты назначили на месяц
Ну кажу як є,мені їх виписали на місяць 😒
Твердая валюта• 05 июня 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
1. Невропатолог и обследование
Вы кроме психиатра можете что то посоветовать?
Читайте умные комментарии про дефицит витаминов в том числе
Миллениалка• 05 июня 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Остеохондроз в мене,і шийний і грудний
о, так массажи и гимнатстика
оно вам и дает головыне боли, головокружение, онемение
у меня тож такое
массаж делаешь - попускает
у меня тож такое
массаж делаешь - попускает
Твердая валюта• 05 июня 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Не нужен вам сразу тот эндокринолог,сдайте анализы
И надо было это сделать очень давно
Мэри Попкинс
• 05 июня 2025
Ответ длясказочное_Бали
Ці симптоми що у мене може давати дефіцити?Якщо так,то обов´язково здам
Миллениалка• 05 июня 2025
Ответ дляМerida
я тоже
Большой секретик• 05 июня 2025
В мене таке- тривожність, транквілізатори допомогли. Мрт робила і шиї, і голови.
Твердая валюта• 05 июня 2025
Ответ дляМerida
Психиатры и онлайн работают. Вам не форум нужен, а правильно подобраннве лекарства
Лекарства после сдачи анализов а не после онлайн консультации
Мэри Попкинс
• 05 июня 2025
Ответ дляТвердая валюта
И надо было это сделать очень давно
Дякую вам за адекватну відповідь, обов´язково здам ці аналізи ❤️
Твердая валюта• 05 июня 2025
Ответ дляМиллениалка
о, так массажи и гимнатстика
у меня тож такое
массаж делаешь - попускает
у меня тож такое
массаж делаешь - попускает
Вам тоже желательно сдать анализы на недостаток витаминов,и не только. Невозможно постоянно делать массаж
Мэри Попкинс
• 05 июня 2025
Ответ дляТвердая валюта
Та я тим онлайн лікарям не довіряю,гроші деруть шалені,а по факту...Стан як був поганий,так і є
Твердая валюта• 05 июня 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Очень могут давать такие симптомы
Вы принимаете на постоянной основе какие-то витамины?