Підглядала у одній пасажирки що летіла зі мною на Кіпр, плащ з купою кишень, де вона пронесла на борт, свої речі... Ідея дуже сподобалась. Подушку на блискавці де теж ховають речі, вже бачила, а це плащ - класно
Глаза_в_3_карата• 20 июня 2025
Ответ дляПотужна махіна
в военторге плащ-палатку покупайте
А если есть собака, то ей плащ-будку
Самая СоветЧиваЯ• 20 июня 2025
У мене така джинсова куртка. З кожної сторони внутрі по 2 кишені, одна велика, інша поменше, влазить багато чого)))))