пані Солоха• 20 июня в 15:08

Берут ли женщин в ПВО?

И можно ли именно в своем городе быть в ПВО? Защищать город, сбивая шахеды. Я из Одессы.
Зарплата там какая, это тоже интересно.
Черный Ловелас• 20 июня в 15:41
Ответ дляпані Солоха
Противошахедное. Я не знаю что для этого нужно. Я гражданская женщина на данный момент.
Если здоровье позволяет и желание возьмут. В рекрутинговый центр обращайтесь.
ЦібаФу• 20 июня в 15:42
Ответ дляпані Солоха
Вообще женщин берут в ПВО, интересно?
Беруть, дивилася відео, що в київській області цілі групи жіночі. Але не зрозуміла чи це ЗСУ чи ДФТГ. Бо ви ж хочете за гроші. А ДФТГ - це на добровільних засадах, ще й вкладатися потрібно в одяг, взуття, харчування на виїздах і т.п.
Ширли-Мырли• 20 июня в 15:47
Ответ дляЧерный Ловелас
Кем возьмут? Зенитчицей? Пулемечицей? Ракетчицей?
Черный Ловелас• 20 июня в 15:48
Ответ дляШирли-Мырли
Для начала в учебку на бзвп а там скажут.
Ширли-Мырли• 20 июня в 15:49
Ответ дляЧерный Ловелас
Не молите очередную чушь😂😂😂😂
Черный Ловелас• 20 июня в 15:50
Ответ дляШирли-Мырли
Не молите очередную чушь😂😂😂😂
Вас по чуши не перегнать куда там мне.
Володарка мрій• 20 июня в 15:54
Ответ дляЦібаФу
Так, не має, але, до прикладу, у нас з місцевого ПВО з кожної групи забрали пів року тому по 2 людини на нуль і вже не в ПВО. Тому служба ПВО не гарантує, що не попадеш на нуль. В мене чоловік в МВГ, але як доброволець, тобто безкоштовно, хоча і не 24/7, а доба раз на 6 днів. От якраз добробатами і замінили частину груп ПВО
Я про таке і пишу, там немає контракту, відповідно, нікого нікуди забрати не можуть, але тут вже курки налетіли
Володарка мрій• 20 июня в 15:55
Ответ дляНаша взяла
Попробуйте, расскажите. ТРО уже давно стало подразделением ВСУ, со всеми вытекающими последствиями.
https://tro.mil.gov.ua/istoriya-tro/
Добровільна допомога БЕЗ контракту, які наслідки?🤦‍♀️
Володарка мрій• 20 июня в 15:56
Ответ дляШирли-Мырли
Не молите очередную чушь😂😂😂😂
Це його кредо
Наша взяла• 20 июня в 16:05
Ответ дляВолодарка мрій
Как минимум, не будет ничего, что положено военнослужащим. Если автор будет просто гражданским лицом.
ЦібаФу• 20 июня в 16:06
Ответ дляВолодарка мрій
ТРО вже давно стало ЗСУ. В мене купа друзів ТРО вже повоювали на нулі і поранені списані. І трохи знайомих ТРО вже в землі😭Їх ще приблизно 1,5 - 2 роки тому перевели в ЗСУ, але назви так і лишили ТРО якогось міста/області і додали в кінці ЗСУ
ЦібаФу• 20 июня в 16:08
Ответ дляНаша взяла
Буде, якщо контракт з ДФТГ. А просто сторонню людину ніхто не підпустить до ПВО. ДФТГ теж проходять навчання. В них такі самі соц гарантії, як у ЗСУ. Ну і не буде зп та одягу, взуття, харчування
Шаманю второпях• 20 июня в 16:18
Берут.
У нас Киев в ПВО и женщины защищают.
Стебель березы• 20 июня в 17:23
А гріх на душу готові собі взяти?
Он хлопця нещодавно привезли в психіатричну лікарню на Кирилівській, працював в ппо, збив щось, а воно змінило курс та впало не туди куди треба. Люди постраждали та хлопець з глузду зʼїхав, ледь не вкоротив собі віку, побратими спасли та привезли до лікарні.
СамавиховуюКота• 20 июня в 20:23
Ответ дляВолодарка мрій
Неправда, в мобільні групи набирають зараз без контракту
А як саме це виглядає? Працюєш поки вважаєш за потрібне?
СамавиховуюКота• 20 июня в 20:24
Ответ дляМамина корзиночка
блин, пво приоритетная цель для противника, оно вам надо?Синяя морда, я надеюсь, ты уже в там))
Ми всі тут пріорітетні цілі. Особливо прикордонні регіони.
СамавиховуюКота• 20 июня в 20:26
Ответ дляНаша взяла
так зате і зобов´язань не буде
Мамина корзиночка• 20 июня в 20:33
Ответ дляСамавиховуюКота
да прям таки,ваша жизнь ничего не стоит что для них,что для своих
ЦібаФу• 20 июня в 22:29
Автор, випадково тільки що наткнулася, що набирається жіноча група для перехоплення ворожих дронів

https://shotam.info/u-zsu-formuiut-pershyy-zhinoch...