Тоскующая• 21 июня в 00:06

Чому люди завжди грубі з близькими? Дуже сумно стало..

Приходжу до лікаря, в коридорі сидить чоловік і жінка.
Він дуже роздратовано з нею говорить, жінка кліпає очима.
Настає мій заходити, вони сидять, я питаю чи вони в черзі чи як.
Чоловік дуже любʼязно і приємно відповідає.
Або ситуація 2.
Колезі, з яким ми сидимо, дзвонить жінка ʼЛюда ну шо ти хочеш, що хочеш те й готуйʼ
Через 5 хв до мене звертається дуже любʼязно і ввічливо.
Чому так? Хіба не навпаки - зі своїми близькими треба говорити з повагою, а чужі обійдуться?
сладкий_ноябрь• 21 июня в 00:09
Але ж так не у всіх відбувається, маю надію, ви це розумієте.
Ухахайкина• 21 июня в 00:10
Да, есть такое.
тянитолкайка• 21 июня в 00:12
Тому що на близьких легше за все зриватись, бо тебе люблять...
Міс Всесвіт• 21 июня в 00:13
Да, так и есть - это конченные люди и их Партнерам нужно наконец-то уважать и ценить себя и выбирать достойных людей рядом.
Я-ваш шанс• 21 июня в 00:19
К сожалению есть такое, потому что близкий тебя знает, как облупленного, а на чужого человека обычно подсознательно хочется произвести хорошее впечатление...
Алина-1240• 21 июня в 00:21
Не свезло женщинам с мужьями
Цвіпканя• 21 июня в 00:22
Не всегда и не со всеми. Я так с мамой разговариваю, грубо ещё и ору. По другому не выходит. Последнее время стараюсь вообще не разговаривать, потому что потом меня трусит и без ’Корвалола’ никак.
Ду да ду да ду• 21 июня в 00:26
Ответ дляЦвіпканя
А че так.
Деметра-c3d4• 21 июня в 00:30
Мені робили операцію по гінекології в обласній лікарні. І ввечері перед операцією я вийшла в коридор говорити по телефону зі своїми рідними. Так, як коридор не дуже широкий то ми ( ті хто вийшли по телефону говорити) практично чули одне одного. І поблизу мене жінка стояла. Мала вигляд змученої хворобою людини. Це ще було онкологічне відділення.
Вона розмовляла з чоловіком. То він так до неї кричав, що не давав її слова вставити. Вона старалася утихомирити його, в потім сказала, що я тебе просила що хоч в лікарню не дзвони і не обзивай мене різними словами, а це були майже одні мати.
Вже пройшли роки, а я буває згадую ту молоду і хвору жінку яка навіть перебуваючи в лікарні не почула тихого і доброго слова від чоловіка.
Дайте вподобайок• 21 июня в 00:40
Ох, на месте Люды я бы ему приготовила..
Скажений гудзик• 21 июня в 01:48
Не знаю , автор, как у вас там происходит. Но я почти всегда заркалю другого человека. То есть: взаимоподдержка и помощь от него и от меня также, а если грубость, то пусть и в ответ получает тоже самое. Вот последних мое поведение подбешивает, но сделать они ничего не могут, если им по какой то причине надо пообщаться со мной.
Скажений гудзик• 21 июня в 01:53
Мне как то попался парень абьюзер. Хватило моего терпения с перебежками на несколько месяцев. За это время я стала тоже абьюзером для него, чтобы моя доброта не тянула его возвращаться )) Пришлось ему с криками, что я ненормальная истеричка, самоликвидироваться.
Твоя подружайка• 21 июня в 02:57
Не однозначно. Там могла женщина плешь проесть до этого
Ні грама• 21 июня в 07:53
Тому що з близькими нас поєднує спільне життя, спільні образи, спільні проблеми вирішені чи ні, спільні нереалізовані плани, очікування, емоції, втрати. Дуже багато всього. З вами їх не поєднує нічого їм на вас пофіг, тому емоцій ви ніяких не викликаєте.
Ні грама• 21 июня в 07:57
Ответ дляДеметра-c3d4
Історія жахлива насправді. Вже саме життя намагалось заставити ту жінку скинути баласт і позбутись чувака. Але ми іноді навіть у хворобі дозволяємо комусь витирати об себе ноги. Достатньо було просто сказати, іди наху. І не відповідати на дзвінки.