Доктор Хаос• 21 июня в 10:38
Мої обновочки
Розміри підійшли, мегазадоволена!!!
За 4 дні посилка прийшла.
Мадам Тю-лю-лю• 21 июня в 13:41
Ответ дляДоктор Хаос
Answear, зі всіма плюшками вийшло дві пари 3500. На євзуття ці крокси ще дешевше і зноау всв розміри є.
3500??
Автор, обувь очень дешмански выглядит
Доктор Хаос
• 21 июня в 14:02
Ответ дляАнонимарик
Кроси симпатичні, босоніжки трохи колхоз. Наче за 300 грн куплені
Було б круто за 300 купити їх
Помилуйте мадам• 21 июня в 14:04
Ответ дляЗроблено у 80-х
Яка б це лінійка не була, кросівки взуття для спорту
Де таке написано? В законі? Покажіть де. Чи то може вам так хочеться?
Доктор Хаос
• 21 июня в 14:04
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
3500??
Автор, обувь очень дешмански выглядит
Це ваші особисті проблеми. Мені вона подобається і зручна. А хто що там оцінює, то це їх таракани. Мені - чим дешевше купила те, що подобається, тим краще.
Помилуйте мадам• 21 июня в 14:06
Ответ дляДоктор Хаос
Автор, кого ви тут слухаєте) ви бачили, що більшість виставляє з лахів і взуття в темах? Ото треш))))
Доктор Хаос
• 21 июня в 14:08
Ответ дляПомилуйте мадам
Я їх і не слухаю. Речі оцінюю не по дороговизні/ дешевизні, а по інших критеріях.
Володарка мрій• 21 июня в 14:11
Ответ дляЗроблено у 80-х
Є достатньо зручного, якісного взуття, не для пляжу.
Але вы из той породы удивительных жиночок, которые с 15 и до 60 выворачивают себе стопу в «модельной»
обуви с рынка, то звідки вам про це знати
То вдягніть, нарешті, те ваше зручне взуття, та вийдіть у ньому з цієї теми!
Зроблено у 80-х• 21 июня в 14:12
Ответ дляВолодарка мрій
Вийдіть ви
Стриптизерка• 21 июня в 14:20
Ответ дляДоктор Хаос
Збираюсь на Закарпаття і у Відень, а поиім в Грецію, і щодня бігати. І в пир, і в мир.
Поділіться, будь ласка, куди саме в Грецію їдете і яким транспортом? Зараз обираємо між Албанією і Грецією. У Греції були на Халкідікі, Касандра давно.
Дверной_Проем• 21 июня в 14:24
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Да, пума не относится к удобной обуви. И плюс жаркие они для лета.
А у кого удобые?
ФФФФристайла• 21 июня в 14:32
Ответ дляДоктор Хаос
Чому?
Тому що це взуття не для довгих прогулянок. Особливо крокси. В них жарко влітку, а в ваших ще й товсті пряжки.
Доктор Хаос
• 21 июня в 14:39
Ответ дляСтриптизерка
Автобусом їдемо, Саронічна затока, передмістя Афін. В Албанії не була ні разу. Боюся експериментувати. На літак зажала +20-30 тисяч, їх є де прилаштувати.
Доктор Хаос
• 21 июня в 14:41
Ответ дляAnnaOst
А як вони по ширині? Мені треба на широку ногу
В мене нога широченька, фото своєї ласти для рцвнки її широкрсті скидала вище ))), нормально мені.
Доктор Хаос
• 21 июня в 14:42
Ответ дляФФФФристайла
Вже років 15 ношу крокси, влітку з них не вилажу, на відпочинку по 15 км находжувала за день.
Доктор Хаос
• 21 июня в 14:56
Ответ дляAnnaOst
Дякую! Сподіваюся виправдають себе на довгих дистанціях, бо у мене калі і я не дуже задоволена, шукаю щось інше
Дякую!!! Я люблю сайконі джаз, мені вони найзручніші, на нозі не відчуваються, але більше спортивні. Вдалих пошуків Вам!!!
Мадам Тю-лю-лю• 21 июня в 15:13
Ответ дляДоктор Хаос
У меня вообще проблем нет. Авторша, вы ж в селе живёте? Ну для села ваши говнодавы как раз подходят
Доктор Хаос
• 21 июня в 15:56
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я й бачу, що нема проблем, у вас їх ціле кубло. Ви цілком нещасна, закомплексована, невихована, хамовита особа. І де б ви не жили - від вас тхне на кілометри. А моє взуття мені скрізь пригодиться - і в селі, і в місті, і на мор, і біля річки.
Володарка мрій• 21 июня в 16:03
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Эталонная советчица. Прямо в Палату мер и весов
Мадам Тю-лю-лю• 21 июня в 17:40
Ответ дляДоктор Хаос
’І в селі, і на мор’
Сэло оно и в Африке сэло!
Мадам Тю-лю-лю• 21 июня в 17:42
Ответ дляДоктор Хаос
Хреновая из вас бабка Ванга
Одевайте свои говнодары и катитесь на мор