Доктор Хаос• 21 июня 2025
Мої обновочки
Розміри підійшли, мегазадоволена!!!
За 4 дні посилка прийшла.
Живчик-счастливчик• 21 июня 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Збираюсь на Закарпаття і у Відень, а поиім в Грецію, і щодня бігати. І в пир, і в мир.
Вот для беганья вам нужны кроссовки на размер больше вашей ноги и туда стельку ортопедическую, вы так как на фото не набегаетесь
Доктор Хаос
• 21 июня 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Автор супер, обувь ваша реально удобная и стильная
Дякую, сумнівалася в кросівках, тут писали, що не зручні. Подивлюся,на великих відстанях як себе покаже. Так зручні, легкі, м´які.
Позитивна• 21 июня 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Якщо вам 40 + носіть, мені яка різниця
Ви тільки з питань ’взуття’? Крокси носять всюди. Та, в принципі, хто що хоче, те й носить.
Живчик-счастливчик• 21 июня 2025
Ответ дляkuskus
Медики про це не знають-половина в кроксах
Медики на работе в кроксах потому что обувь нужно мыть и сан обработку проводить обуви, тканевая или кожаная не подойдет, но не с утра до ночи ходить по улицам в резине, хотя потом лечить ноги после 40 лет
ПлюшкамиБалуюсь• 21 июня 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Кроссовки то красиво смотрятся, но вашу ношу сжали по бокам, вы долго не проходите печь будет стопа, издеваетесь над ногами
Да, пума не относится к удобной обуви. И плюс жаркие они для лета.
Зроблено у 80-х• 21 июня 2025
Ответ дляПозитивна
Хто що має, те і носить.
Крокс взуття для пляжу
Доктор Хаос
• 21 июня 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Автор у вас косточка вам лучше ортопедические босоножки в орто магазинах брать и стельки
Оце новина, ніколи не було кісточок
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 21 июня 2025
Вітаю!
Трохи не мій стиль, не мій фасон, але то ж ви собі придбали і головне щоб вам подобалось
Доктор Хаос
• 21 июня 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
А Крокс W10 заказывали?
W9, на сайті рагульні розміри - там 39-40. Я не могла зорієнтуватися , який брати.
Да, я блондинка!• 21 июня 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ясно що носять, якщо одне взуття на літо
Удалено администрацией...
Позитивна• 21 июня 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Хто що має, те і носить.
Крокс взуття для пляжу
За кордоном зараз масово в кроксах, діти в тому числі. Мабуть, щось не знають. Чи бідні)
А я нівроку• 21 июня 2025
Ответ дляДоктор Хаос
В Вене 30+ тепла, а вы купили демисезонные ещё и темные ботинки
И тапки для пляжа. Странный выбор
Зроблено у 80-х• 21 июня 2025
Ответ дляПозитивна
Компанія Reddyhoff створила зручне взуття з поролону, в якому також можна плавати, що робить його придатним для різноманітних водних розваг.
Доктор Хаос
• 21 июня 2025
Ответ дляГлаголиця
Це якийсь тур чи просто подорожі самостійно?
Самостійно Закарпаття, Відень, куди взбреде, туди їдемо. А Греція тур.
Позитивна• 21 июня 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ми обговорюємо взуття автора. До чого це?
Зроблено у 80-х• 21 июня 2025
Ответ дляПозитивна
Це історія кроксів. Взуття для води.
ПлюшкамиБалуюсь• 21 июня 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Новую обувь в поездку и сразу на большие расстояния? Вы самоубийца
Доктор Хаос
• 21 июня 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Не одне, але з крокс, все інше іде на дальні полиці.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 21 июня 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Гарного відпочинку!
Я на море збираюсь, відчуваю що знову в 2 парах шльопанців пробігаю 🙈
А кроси мені нові потрібні, дуже потрібні, але ніяк не можу знайти білі шкіряні і щоб не за 5 тис
Зроблено у 80-х• 21 июня 2025
Ответ дляПозитивна
Ви можете ходити в чому завгодно, для мене це гумове, пляжне взуття
Позитивна• 21 июня 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Це історія кроксів. Взуття для води.
Все змінюється. Якщо заглянути в історію будь-якого відомого бренду, то починали всі з чогось, не зі свої відомих і нині топових товарів.
ПлюшкамиБалуюсь• 21 июня 2025
Ответ дляПозитивна
А вы где именно заграницей? Я такого не вижу.
Доктор Хаос
• 21 июня 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Не здавили, вільні і в довжину, і в ширину, можу дулі пальцями крутити. То оптична ілюзія. Для мене зручність - на першому місці зараз стала.
Позитивна• 21 июня 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Вибачте, ну настільки пофіг, що для Вас, Ви не уявляєте) У Вас пластинку заїло)
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 21 июня 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
У вас мислення як у тих кому зараз 60-70 років. Типу взуття має бути шкіряне, а у резиновому лише на пляж. Навіть моя мама вже визнала, що «мильниці» Crocs чудове зручне взуття
Доктор Хаос
• 21 июня 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Навіщо устілки? Лікар сказав, що устілки, то міф.
Зроблено у 80-х• 21 июня 2025
Ответ дляПозитивна
Для мене взуття з резини для води
Ви можете носити, як вам завгодно