Подмигашка• 21 июня в 14:14
Догледіти свекрух це хрест невісток і їх прямий обов’язок…
Як вам таке? Розділяєте?
Доньок немає, грошей на приватний будинок для літніх людей та доглядальниць теж. Є два сини. Живуть окремо зі своїми сім’ями.
ГЛЮкоза• 21 июня в 14:16
Я свою свекровь буду смотреть. Она мне много доброго сделала. Естественно и муж тоже в стороне не останется.
НичеНипанимаю• 21 июня в 14:16
У моєї є донька. Це її хрест. Я завжди була чужою кісткою разом зі своїми дітьми
Манкоголік• 21 июня в 14:17
Ні. В моєї свекрухи два сини. Як вони її чи свекра доглядати мають - не мій клопіт.
Женщинас• 21 июня в 14:17
У сыновей нет денег даже на дом престарелых? Печально) что ж вы за такого нищеброда замуж вышли?
Железобетон• 21 июня в 14:18
Свекруха колишня. Але якби б не розлучилась, все рівно для неї нічого б не робила. Як вона зі мною, так і до неї.
Елена 1919• 21 июня в 14:19
Квартиру свекрухи сдать.нехватку денег на частный пансионат поделить между сыновьями.
БезникаяЯ• 21 июня в 14:19
У вас не має грошей, то хай вирішують два сина
Або беруть майбутній спадок в розпорядження за догляд
Я матуся, мені можно• 21 июня в 14:20
Ну якщо це справжня родина (і сини з матір´ю, і чоловіки з жінками), то всі турботи по догляду розділять між собою. Невістки не повинні, але то ж не чужа людина. Допомагати чоловіку у догояді - це прояв людяності, а не обов´язок.
Хоча, я описала ідеальних людей. В реальному житті все, на жаль, далеко не так.
Подмигашка
• 21 июня в 14:20
Ответ дляНичеНипанимаю
Мова про тих хто народив тількі продовжувачів роду
З родзинкою• 21 июня в 14:21
Я б догледіла,але більш проворні доглядають.Їм і заповіт.
Своїм дітям теж так сказала -хто буде доглядати,тому і лишу.Якщо ні,то перепишу на чужих людей,хто догляне.
Подмигашка
• 21 июня в 14:21
Ответ дляЖенщинас
Це не моя родина і не мій чоловік.
Манкоголік• 21 июня в 14:22
Ответ дляЯ матуся, мені можно
В мене з чоловіком ніби норм сім´я, але. Коли я доглядала свою маму, вона від онко помирала, то ні чоловік, ні його брат мені не допомогли, як і свекри.
То як думаєте, я буду для них допомогати?
НичеНипанимаю• 21 июня в 14:22
Ответ дляПодмигашка
Тоді вони й доглядають чи винаймають
Манкоголік• 21 июня в 14:23
Ответ дляЗ родзинкою
А якби там хата мазанка була, то черги за доглядом не було б?
Инстагра_мерша• 21 июня в 14:23
Ответ дляЖенщинас
Скільки має заробляти чоловік, щоб утримувати сім´ю і доглядальників посуточних?
Це від 100 косарів.
Багато в нас чоловіків стільки заробляють?
Це від 100 косарів.
Дивне створіння• 21 июня в 14:25
Ответ дляЗ родзинкою
А есть что переписывать? Или за комнату на Троещине ещё и должны?
Спасу мир• 21 июня в 14:25
Главное шо невестки есть. Это уже плюс. А если нет невесток, задача усложняется
А ось і я• 21 июня в 14:25
сестра мого чоловіка саме так і думала) Вірніше вона планувала все скинути на чоловіка, тобто на сина. Але жити ми мали в моїй квартирі і доглядати мала б я, бо чоловік все рівно на роботі, а я в декреті.
Инстагра_мерша• 21 июня в 14:25
Ответ дляЯ матуся, мені можно
100% з вами згодна. Я обов´язково допоможу чоловікові у догляді за свекрами. У нас це і не обговорюється
Я матуся, мені можно• 21 июня в 14:25
Ответ дляМанкоголік
Прикро. А Ви про це розмовляли зі своїм чоловіком? Просили допомоги? Чоловікам частіше треба напряму казати. Просто давати завдання. Вони більш конкретно сприймають запити. Менш емпатичні та емоційні.
После 18• 21 июня в 14:26
Однозначно делать этого не буду. Уверена муж мою мамы бы тоже не досматривал. Путь за это думают её дети. Сыновья по очереди значит.
Парова машина• 21 июня в 14:26
Які догляди на старості
Задача свекрухи народити і виховати банкомат невістці і більше ніколи не зʼявлятися в її житті
Инстагра_мерша• 21 июня в 14:26
Ответ дляМанкоголік
’Квартиреый вопрос все испортил’
Крилата цитата
Вкаблучках• 21 июня в 14:26
Помогаю свекрухе конечно при необхолимости и наличии у меня возможности, но так чтобы это прям исключительно моя обязанность была или другой невестки (у свекрови двое сыновей) так никто это не рассматривает. Сыновья задействованы в первую очередь.
А ось і я• 21 июня в 14:26
Ответ дляМанкоголік
а як вони мали б вам допомагати?
я без наїздів, просто цікавлюсь.
Подмигашка
• 21 июня в 14:27
Ответ дляЕлена 1919
Там хата в селі, три копійки