фан L.O.S.T.• Изменено 21 июня в 14:53
Може хтось міряв чи купував таке плаття H&M
Або бачив примірку у когось з блогерів. Цікавить як у нього з розмірами. Бо ніяк не можу зловити с, от думаю може М взяти. Чи хс. Або може бачив хтось щось подібне в інших магазинах. Хочу коротке і по фігурі, але не сильно відкрите вгорі, бо у мене грудей нема
фан L.O.S.T.
• 21 июня в 15:02
Ответ дляБорець за гаманець
М і ХС майже однакові. От прям на сантиметр ширше
Я ношу с, але багато їх одягу ведикомірить чи маломврить
фан L.O.S.T.
• 21 июня в 15:03
До речі я замовила з розпродажу такий комбінезон і блузку, сьогодні отримала. Нормальні, не вау, але нормальний повсякденний літній одяг, який бонусом ще й прасувати не тре а через текстуру тканини. Комбінезон на високих підзодить
фан L.O.S.T.
• 21 июня в 15:13
Ответ дляЯ тут Живу
автор, расцветка такая сомнительная, ищите дальше
Є ще чорне, але мене й ця влаштовує. Там ціна не висока, мені на пару разів вийти ввечері погуляти з чоловіком
Алина-1240• 21 июня в 15:17
Ля)))наконец нормальное летнее платьюшко, а не поп или султан сулейман бесформернный в пол
фан L.O.S.T.
• 21 июня в 15:20
Ответ дляАлина-1240
В цьому році щось з ними напряг - або екстремально коротке, або дуже відкрите, або безформенне. Оце одне знайшла так і там розміру мого нема)
Гага Газу• 21 июня в 15:36
Вырез у него глубокий видно по фото.Ну и часто такие трикотажные платья из H&M очень плотные и катаются
фан L.O.S.T.
• 21 июня в 15:47
Ответ дляГага Газу
Воно не трикотажне, воно з плотної бавовни. У мене фігура приблизно як у моделі, тільки я на 5 см нижча
Гага Газу• 21 июня в 15:54
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я и написала плотное и вырез будет глубокий.Я подобное видела и меряла.А после находила в секонде, как с мусорки после носки, все катаное.А и да, трикотаж это не только вязаные вещи , но и из хлопкового полотна, почитайте
Перша на селі• 21 июня в 16:12
Ответ дляАлина-1240
Вам такое все равно не светит
Алина-1240• 21 июня в 16:13
Ответ дляПерша на селі
Вам такое все равно не светит
Тут снова я вам клоуны ставлю?) Или что на этот раз?)
Володарка мрій• 21 июня в 18:20