Бензопирен• 21 июня в 20:15
Нравятся ли вам сумки guess?
Стоит ли покупать? Много красивых моделей. У меня есть одна, очень красивая , но ручки стали трескаться через 3 месяца, думаю что это мне так не повезло, так как многим нравятся и проблем нет.
Рятівник Малібу• 21 июня в 20:20
Мені подобаються, але тут вичитала і зрозуміла, що цей бренд дуже знецінюють. І через це не дуже хочеться купувати... Но в моєї знайомої є, літня, носить часто, 3+ роки і чудова. А ті, хто не сидить на цьому форумі, люблять Guess, до речі.
Видящие_помогите• 21 июня в 20:21
Ответ дляРятівник Малібу
Вы в какой стране?
Видящие_помогите• 21 июня в 20:24
Ответ дляБензопирен
Почему нет?
1.некрасивые, грустные для меня. 2.одна была, не кожа, правда, так углы и края протёрлись неделю через три.
Видящие_помогите• 21 июня в 20:24
Ответ дляРятівник Малібу
В Україні
Може для Украины лучше делают
аромат Жука• 21 июня в 20:25
Ні, вони косять під найбільш банальні і шипорєбні моделі більш дорогих брендів. Як на мене.
Видящие_помогите• 21 июня в 20:26
Ответ дляБензопирен
Почему нет?
Я веселые люблю. Braccialini, Desigual
Рятівник Малібу• 21 июня в 20:32
Ответ дляВидящие_помогите
Може для Украины лучше делают
Та я не знаю, я бачу по фото інша знайома в Польщі також Guess носить. Носять, тішаться, фото виставляють.
Я бачила в секонді сумку Guess з натуральної шкіри, велику, ніби як шопер, на змійку закривалася. Не так як ці відкриті сумки зараз модні... Ну така гарна. Але мала пошкоджені ручки, так. Все решта ідеально, без дефектів.
Бензопирен
• 21 июня в 20:33
Ответ дляРятівник Малібу
Вот и у меня так с сумкой guess, вся идеальная, а ручки в лохмотья
Бензопирен
• 21 июня в 20:37
Ответ дляХвець-тець
Ого....Сумка 9000 грн.
Почему 9000? От 3500 примерно
Хвець-тець• 21 июня в 20:37
Ответ дляБензопирен
Почему 9000? От 3500 примерно
Ну, такого размера, как я ношу (не маленькие, маленькие не ношу, не помещается ничего) - от 7000.
Трохи злякана• 21 июня в 20:38
У мене було кілька й рюкзак - все ок, нічого не тріскалося. Носила нормально
Бензопирен
• 21 июня в 20:39
Ответ дляХвець-тець
Я на answer смотрю. Там таких цен нет
Хвець-тець• 21 июня в 20:39
Ответ дляБензопирен
Почему 9000? От 3500 примерно
Но выглядят да, симпатично.
Marinamariana• 21 июня в 22:08
Ответ дляВидящие_помогите
Так у вас подделка была дешевая
Видящие_помогите• 21 июня в 22:10
Ответ дляMarinamariana
Так у вас подделка была дешевая
Возможно, я ж не в Украине покупала, а в США
Лорка-хлорка• 22 июня в 12:24
За дизайном подобаються, але якість — ніяка. Купувала рюкзак, гаманець і сумку... Після сумки вирішила, що з мене досить. Усі речі дуже швидко потріскалися.
Слоник-тоник• 09 июля в 21:55
Ответ дляВидящие_помогите
Може для Украины лучше делают
Супер шутка