Міс Всесвіт• 21 июня 2025
Почему билеты на «Конотопську відьму» такие дорогие?
Кто ходил? Как вам?
...аяприкольная• 21 июня 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Я эту имею ввиду
Я зрозуміла.
Я вам надала альтернативу
Не гавкаю- но охраняю• 21 июня 2025
много рекламы и по итогу ни о чем! не советую! это все стоит максимум 300 грн за билет и то, так себе
Бесконечность-не предел• 21 июня 2025
Я не зрозуміла цю виставу. В мене захвату не було, хоча театр люблю.
Фізик-ядерщик заочно• 21 июня 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
фото
а где вы нашли эти билеты? Зашла на сайт контрамарки и не вижу во Франка этот спектакль
Метровий сантиметр• 21 июня 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Я была в прошлом году. Как раз в разгар большого ажиотажа.
Я обычно покупаю билеты в первых трех рядах (из-за зрения).
Билетов, как обычно, не было месяцами. Помню, в какой-то теме одна из советчиц написала - все, кто хотел на спектакль - бегом, открылась продажа))). Я побежала и выхватила билет за тысячу с чем-то на балконе. Пришлось надевать очки (а я этого не люблю, не очень комфортно в них). Ну что вам сказать - немного пожалела, что пошла. Потому что даже в очках видно очень плохо. Поэтому идея покупать в партере - небезосновательна. Но в партере было по 5000, я не готова столько платить. И тот спектакль был благотворительный на нужды ВСУ, так что было не так обидно).
Я по 200 грн брала билеты в ложе. А высокие цены это когда благотворительный спектакль
Черговий по кухні• 21 июня 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
На этот спектакль вы брали по 200 грн? В каком году?
ДеньгиНеСдаю• 21 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Только не у тех кто живёт в войне
Я теж тут живу, нікуди не виїжджала. Але в мене більше життів нема, тому я ходжу в театр, на концерти, літаю у відпустку
ДеньгиНеСдаю• 21 июня 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Це інша відьма) Не франківців
спальное место• 21 июня 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Я эту имею ввиду
Я ходила, мне понравилось. Но я по знакомству за 200 грн, за полную цену даже и не знаю...
Фізик-ядерщик заочно• 21 июня 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Це інша відьма) Не франківців
ааа, зрозуміла)
Бо на ту відьму квитків не купити
жижифреймут• 21 июня 2025
Чисто комерційний проект. Нічого надзвичайного. «Калігула» мені подобається набагато більше.
Метровий сантиметр• 21 июня 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
В прошлом году. И на Тортюф тоже по 250 брала
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 июня 2025
Ответ дляТумба-юмба
Я за такі гроші краще на Лару Фабіан піду
потрібно підтримувати відчизняне, якщо воно достойної яаості. У нас так завжди повелося, що закордонне це вау, а за своє рідне платити не вважаємо за потрібне
Тумба-юмба• 21 июня 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
То вітчизняне має бути відповідного рівня.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 июня 2025
Ответ дляТумба-юмба
щоб воно стало відповідного рівня - потрібно його фінансувати. Для того щоб театр став світового рівня - потрібно ходити на вистави і купувати квитки не по 100 грн
120-120-120 (не худею)• 21 июня 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Отлично, что вам не мешают бомбежки жить , но правда очень сомневаюсь, что вы реально тут живёте.
Тумба-юмба• 21 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
То людям перестати жити? Навпаки, треба жити,як останній день бо не знаєш ,що буде завтра
IQ 80• 21 июня 2025
Вартість квитків в новому сезоні (з осені) піднімають всі театри. КВ вистава аншлагова, одна з п´ятьох, на яку ставлять максимальну ціну навіть на рідній сцені. У вас у Львові гастролі, отже дешевше просто не може бути.
Вистава класна: жива, енергійна, яскрава, музична, весела, експресивна, гарна і цікава. Не дарма лауреат Шевченківської премії. Не пошкодуєте.
Я сама їздила її дивитися в інше місто, в Києві взяти квитки не змогла
120-120-120 (не худею)• 21 июня 2025
Ответ дляТумба-юмба
Удалено администрацией...
120-120-120 (не худею)• 21 июня 2025
Ответ дляIQ 80
Вы серьезно? Во время войны билет в театр за больше чем пол мин ЗП это норм?
Тумба-юмба• 21 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Удалено администрацией...
IQ 80• 22 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Абсолютно нормально. В Києві квитки розлітаються за секунди! Так - так, навіть не за хвилини)
Але є квитки на КВ і по 900, ловіть)
І є квитки також на інші вистави і в інші театри ще дешевше.
В решті решт, можна взагалі в театри не ходити, берегти сімейний бюджет, адже це витрати не першої необхідності.
Але є квитки на КВ і по 900, ловіть)
ПироженкА• 22 июня 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
К сожалению, не могу ответить однозначно, так как я видела очень издалека (опять-таки даже в очках), из-за этого не прочувствовала атмосферы. Для меня важно видеть четко лица актеров, чуть ли не слышать запах сцены, ее оформление, декорации и т.д., поэтому я в основном беру в первом или втором ряду.
Если бы мне кто-то предложил недорого пойти, но уже в партере, пошла бы, не думая.
Могу сказать, что атмосфера ’моторошна’, особо могу отметить музыкальное сопровождение.
Я бы скорее сказала, что советую, чем наоборот.
Но согласна, что ценность спектакля несколько преувеличена, по сравнению с некоторыми другими, менее распиаренными.
А які саме менш розпіарені вистави Ви б порадили? Дуже давно не була в театрі, надихнулася виправити ситуацію
Черговий по кухні• 22 июня 2025
Ответ дляПироженкА
Якщо подобається класика і тривалість більше 2 годин, то Річард ІІІ.
Також Кайдашева сім´я (в принципі, досить відома вже багато років).
Взагалі останні роки два на вистави театру Франка непросто придбати квитки. Їх дуже дивно виставляють у продаж, і дуже швидко розкупають.
Влітку - липень, серпень - в театрах зазвичай канікули, тож дивіться, де ще є квитки або вже на вересень.
Київський академічний молодий театр також мені подобається. Там, наприклад, Загадкові варіації.
Кондуктор троллейбуса• 22 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Удалено администрацией...
Ну не живіть, Господи. Якого біса ви приперлися в тему? Щоб псувати її?
120-120-120 (не худею)• 22 июня 2025
Ответ дляТумба-юмба
Удалено администрацией...
120-120-120 (не худею)• 22 июня 2025
Ответ дляIQ 80
Але є квитки на КВ і по 900, ловіть)
Удалено администрацией...
Кондуктор троллейбуса• 22 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Удалено администрацией...
Це і норма. Просто то не ваш рівень.
120-120-120 (не худею)• 22 июня 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Действительно 🤦
ДеньгиНеСдаю• 22 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Не сумнівайтеся ні хвилини. Живу тут з дітьми, не виїжджала за кордон, хоча обʼїздила пів світу, жити хочу вдома