Міс Всесвіт• 21 июня 2025

Почему билеты на «Конотопську відьму» такие дорогие?

Кто ходил? Как вам?
ДеньгиНеСдаю• 22 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Удалено администрацией...
От ви точно не в Україні) Бо так, ми тут живемо далі
120-120-120 (не худею)• 22 июня 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Не сумнівайтеся ні хвилини. Живу тут з дітьми, не виїжджала за кордон, хоча обʼїздила пів світу, жити хочу вдома
Удалено администрацией...
120-120-120 (не худею)• 22 июня 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я как раз ни на день не выезжала, Киев, последняя бомбежек возле меня была, ребенок до сих пор заикается, а я не могу восстановить пульс.

Потому смешно читать, как живущие в Украине живут и по театрам бегают.
ДеньгиНеСдаю• 22 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)

Я теж живу в Києві, і діти так само. Вам смішно, мені ні. Всі навколо мене теж живуть, бо в нас одне життя. Так, бігаємо по театрах, квитків он нема )
ДеньгиНеСдаю• 22 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Удалено администрацией...
Київ
120-120-120 (не худею)• 22 июня 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Київ
Удалено администрацией...
ДеньгиНеСдаю• 22 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Удалено администрацией...
Навіщо мені брехати? Ви дивна) Я живу в Києві й завжди тут жила
120-120-120 (не худею)• 22 июня 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Удалено администрацией...
ДеньгиНеСдаю• 22 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Удалено администрацией...
Жесть( яке дно молоти… Я вам співчуваю, робіть паспорти. У мене вони давно є, але ми нікуди не збираємося
120-120-120 (не худею)• 22 июня 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Удалено администрацией...
ДеньгиНеСдаю• 22 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Удалено администрацией...
120-120-120 (не худею)• 22 июня 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Удалено администрацией...
ДеньгиНеСдаю• 22 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Удалено администрацией...
Не розумію, що ви намагаєтеся мені довести. Це має дивний вигляд. Вас же ніхто тут не тримає. Але чомусь мозолять очі повні зали театрів. Ви в Києві в укритті весь час живете? Чим займаєтеся? Діти ваші, онуки ніде не бувають зараз взагалі? Тоді вам реально краще виїхати - я щиро це кажу. Бо ми живемо - вчимося, працюємо, займаємося спортом, ходимо в ресторани й театри
120-120-120 (не худею)• 22 июня 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Удалено администрацией...
ДеньгиНеСдаю• 22 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Удалено администрацией...
У мене є війна, мої рідні й близькі воюють. Я працюю, доначу і роблю все, що в моїх силах. А ви не маєте ніякого права дорікати тим, хто продовжує жити далі. Якщо не можете вижити, працюйте інтенсивніше або їдьте на соціал, раз вам поперек горла театри. У мене все
120-120-120 (не худею)• 22 июня 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Удалено администрацией...
ПироженкА• 22 июня 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Якщо подобається класика і тривалість більше 2 годин, то Річард ІІІ.
Також Кайдашева сім´я (в принципі, досить відома вже багато років).
Взагалі останні роки два на вистави театру Франка непросто придбати квитки. Їх дуже дивно виставляють у продаж, і дуже швидко розкупають.
Влітку - липень, серпень - в театрах зазвичай канікули, тож дивіться, де ще є квитки або вже на вересень.
Київський академічний молодий театр також мені подобається. Там, наприклад, Загадкові варіації.
Дякую за відповідь. Класика не принципово, як і тривалість вистави. Просто зараз навіть не маю з ким порадится- всі знайомі театрали виїзали ((
Так, на Кайдашевій сім´ї була, в молодому театрі теж кілька вистав дивилася, але Загадкові варіації- ні. Спасибі, розгляну Ваші рекомендації
Черговий по кухні• 22 июня 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Судячи з відповіді, жінка на пенсії. Звісно, для багатьох пенсіонерів театри це дороге задоволення.
Але згодна з вами, життя продовжується, потрібно знаходити щось для душі. Дорікати комусь за відвідування театру - некрасиво. За такою логікою можна почати дорікати курцям, що під час війни дозволяють собі таку розкіш, а вони більші витрачаюсь на цигарки, ніж той, хто раз на місяць в театр ходить.
Кондуктор троллейбуса• 22 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Удалено администрацией...
Тобто ходити в театри не можна, а гавкати на людей, які туди ходять - так аж бігом
120-120-120 (не худею)• 22 июня 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Нельзя, вообще не нормально это все, должно быть как вначале войны.
А то хорошо получается, одни по театрам бегают, а вторых ловят как скот.
Кондуктор троллейбуса• 22 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Хто особисто вас ловить?
120-120-120 (не худею)• 22 июня 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Хто особисто вас ловить?
Моего мужа людоловы ловят, а вы не в Украине и не видите этого?
Кондуктор троллейбуса• 22 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Яким чином цей факт заважає особисто вам відвідати театр?
120-120-120 (не худею)• 22 июня 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
В смысле каким? Т.е. все ок? Муж как преступник, при этом в жизни не имеет даже админ штрафа должен сидеть закрытым, а я по театрам ходить? Типа все ок ? Вы серьезно?
Кондуктор троллейбуса• 23 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
А що таке? Вашого чоловіка жаба задушить, що ви в театр сходите раз на рік?
120-120-120 (не худею)• 23 июня 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Удалено администрацией...
Кондуктор троллейбуса• 23 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Удалено администрацией...
Ну не у всіх такі чоловіки, що не поважають ані себе, ані дружин - тому ми спокійно ходимо в театри і не тільки)
120-120-120 (не худею)• 23 июня 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Удалено администрацией...
Кондуктор троллейбуса• 23 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Удалено администрацией...
Сказала тітка, для якої норма ховати чоловіка під спідницею
120-120-120 (не худею)• 23 июня 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я никого не прячу, но надо, то спрячу, выживаем как можем.

Вам хорошо раз по театрам бегаете, а мы просто пытаемся выжить вот прямо сейчас и для не нормально такая ситуация.