Грушки-яблочки• 22 июня 2025
Море 1+1 (13 років) з бюджетом 1200$ на 10-14 днів: можливо? порадьте куди?
Чи можливо за такий бюджет відпочити? Порадьте, які напрямки краще розглянути. Можливо, у кого є досвід вже. Жодного разу не була за кордоном, тому думаю, чи варто пробувати, чи заощаджувати на наступний рік. Але дуже б хотілося відпочити
Первая ласточка инфляции• 22 июня 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я такого не писала
или вы думаете, я когда лечу в аэропорт Даламан впадаю в летаргический сон и думаю, что лечу в Новую Зеландию?
Или для меня флаги убирают турецкие и портреты Мустафы Ататюрка и в мечетях не поет мула в 5 утра?
Я понятия не имею куда вы летали и летали ли вообще. Потому что все ваши заявления абсурдны
Розбещена цяточка• 22 июня 2025
Ответ длянеДоЖиру
Раніше Чорногорія була дешева, подивіться
то було раніше( навіть 2 роки Чорногорія була дешевша, зараз ціни значно виросли - була там на початку літа (не з туроператором)
ПоЗиТиВнАя• 22 июня 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Я б обрала Болгарію - знайти квартиру, купувати їжу в супермаркеті (сендвічі, йогурти, проста паста з салатом). Містом гуляти, або поїхати в сусідні міста теж цікаво.
На отпуск ком есть варики по 50 тысяч и ещё может скидку сделают,завтрак+ужин. Маловато 7 дней,но все же. Мне тоже кажется, Болгария самый оптимальный вариант сейчас
Женщинас• 22 июня 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Готовые варианты - это большая переплата.
Для меня не напряжно готовить. И это очень экономно. Всегда снимаю с кухней апартаменты. Мои дети не едят в кафешках ничего кроме пицц и макарон. Домашнее едят.
Главное классный пляж и хорошая квартира и минимум 2 недели. Для меня это отдых.
Мы так объездили кучу стран.
Хотіла зекономити, все сама, не виходить - дорожче, як не крути. Ну і готувати, мити посуд на відпочинку - можна, але навіщо. Після такого відпочинку - ще мене на вілаочинок окремо треба відправляти.
ПоЗиТиВнАя• 22 июня 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Какие именно?)
Спілий баклажан• 22 июня 2025
Ответ дляЖенщинас
Греція, напівпансіон, два тижні - 1600 на трьрх.
І додайте ще вартість пляжу та харчування
У автора на все $1200
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ длянеДоЖиру
в Чорногорії наразі вже дорого та жарко, ми на такі дати літали минулого року в Албанію з донькою, десь плюс-мінус такий бюджет вийшов, летіли з Будапешта, їхали з Києва, квитки брали на Віз ейрі, акція була
Спілий баклажан• 22 июня 2025
Ответ дляЖенщинас
Вона ніколи не була супер дешева.
Але дешевша за Грецію
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
С ограниченным бюджетом лучше искать олл,потому что питаться в кафе не дешево
з малим бюджетом треба знімати апарти щоб мати можливість готувати самим
Кишмишная Мая• 22 июня 2025
Ответ дляЗасомневаю
А до Черновцов автор из Чернигова должен через портал попасть? Или на поезде/автобусе с ребенком и чемоданом переться? Да, еще и так спланировать, чтобы в день приезда из Чернигова сразу уехать из Черновцов, иначе придется еще в Черновцах ночевать. А это все деньги. Ехать из Черновцов выгодно тем, кто живет в Черновцах и области. Странно, что это нужно еще и объяснять.
Мені нічого не треба пояснювати, але поясню вам. Багато людей з країни беруть саме тут виїзд в Болгарію, тому що легше з Києва, наприклад, доїхати на поїзді з вечора до ранку в Чернівці, поспати нормально ніч, і сісти в автобус на Болгарію, сполучення дозволяє. І навіть тут люди про це писали, ні раз читала раніше.
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Так, Болгарія. Беріть чернівецьких туроператорів і хорошу 4, як показує практика в них дешевше + їх трансфер. Для підлітка треба вибрати кращий готель, ніж класне море, наприклад Греції, але спартанські умови
у мене діти навпаки завжди оберуть класне море та спартанські умови
Спілий баклажан• 22 июня 2025
Ответ дляЖенщинас
Ніякої Болгарії
Сказала як відрізала 🤣
А чому ніякої Болгарії?
Тирамісу на терасі• 22 июня 2025
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
До чого тут ця інформація?
тому що так дешевше! ми в минулому році Албанію бронювали за тиждень, ну вийшло так випадково
Баррикадница• 22 июня 2025
Ответ дляДжем Шакіри
бывает
мне Крит не зашел, вообще никак, и толку от того моря
А що саме вам там не сподобалось?
Потужна махіна• 22 июня 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Не, Болгария за те же деньги даёт стыковые условия и питание максимум завтрак-ужин.
Что вы с этой столовской жрачкой? Так офигенная молочка и фрукты!
Личко Невеличке• 22 июня 2025
Ответ дляЖенщинас
Каждому свое. Я лучше сама буду готовить. Мне не сложно абсолютно. И рынки разные люблю, ходить выбирать, сыры, фрукты, рыбу.. мне это в кайф..
КликОЛЬКА• 22 июня 2025
Ответ дляПочекуха
Дякую. Тут что не напишешь, все равно не так
Доколупатися на порадниці за будь-що - буденна справа
ПоЗиТиВнАя• 22 июня 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
У автора ограниченные бюджет выбирать сыры,фрукты,рыбу. На курорте Солнечный берег много рынков знаете поблизости к отелям?)
ФруктЕщеТот• 22 июня 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Согласна ,но для этого еще нужен опыт поездок . Автор впервые едет ,я б рекомендовала начинать с олл
Женщинас• 22 июня 2025
Ответ дляСпілий баклажан
У автора на все $1200
Пляж безкоштовний. Думаєте автор з собою і копійки не візьме? На обід і воду ще витрачати 10-12 євро в день більш ніж достатньо.
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
у мене не було досвіду в 2022 році, точніше був досвід самостійного бронюівання, але тоді мені треба було доїхати до Жулян або Борисполя, а не як тепер на перекладних, там нема нічого складного, а з підлітком 13 років взагалі проблем не бачу, ми на Сіцилію літали з дітьми 5 та 11 років й нічого, 2 доби в дорозі так, квест ще той був
ПоЗиТиВнАя• 22 июня 2025
Ответ дляЖенщинас
Греция дорогая, плюс курортный сбор,плюс мороженое итд. Не получится сейчас ей влезть в 1200$. Это нужно заранее бронировать или уже на осень искать
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляСпілий баклажан
Сказала як відрізала 🤣
А чому ніякої Болгарії?
от я не була, але теж ніякої Болгарії, там надто люблять русню та пуйло, раніше розглядала може поїхати, тепер точно ніт
Женщинас• 22 июня 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Це можна і в готелі робити, що ми і робимо завжди. Якби я була без дітей, то ваш варіант вибрала б однозначно. Їздила так в Чорногорію - ідеально було. А ці спиногризики мені нерви витріпають з їжею. Ні, і ні )))).
ФруктЕщеТот• 22 июня 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
То есть вы выезжали за границу,так ?
Автор впервые выезжает ,посмотрите ,она не знает как путевку купить и где ,а ей советуют апартаменты и ходить на базары . В данном случае лучше,чтоб привезли в отель ,а потом так же забрали
Сама я б поехала в апартаменты,ходила б на местные базары ( я это обожаю,это часть моего отдыха )
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляЖенщинас
ну не знаю скільки того посуду, ми з донькою два тижні як повернулися з Мальти, знімали апарти - звичайна однокімнатна квартира, повністю упакована, навіть пралка, враховуючи дорогу аж з Києва це важливо
готували так - купили піццу у Спарі по акції та кинули в духовку, раз суп зварили поки душ прймали - кинули ноги курячі, а потім овочі заморожені з того ж спару, помити та порізати помідор з огірком неважко, на сніданок брали йогурти, яйця посмажили пару разів, не сказала б, що ми готовкою переймалися сильно
Женщинас• 22 июня 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так, забула за курортний збі при виселенні, 4 євро за добу, не пам´ятаю точно.
Вийде не на два тидні,,а на 10-13 ночей.
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
То есть вы выезжали за границу,так ?
насправді це залежить від ступеню переляканості))) щоправда в нас перший раз була Чорногорія від туроператора, а другий раз одразу Кіпр із самостійним бронюванням, ще й їхати треба було через весь острів бо наші лоукости літали тільки в Ларнаку а готель в 10 км від Пафоса був