Грушки-яблочки• 22 июня 2025

Море 1+1 (13 років) з бюджетом 1200$ на 10-14 днів: можливо? порадьте куди?

Чи можливо за такий бюджет відпочити? Порадьте, які напрямки краще розглянути. Можливо, у кого є досвід вже. Жодного разу не була за кордоном, тому думаю, чи варто пробувати, чи заощаджувати на наступний рік. Але дуже б хотілося відпочити
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляЖенщинас
Так, забула за курортний збі при виселенні, 4 євро за добу, не пам´ятаю точно.
Вийде не на два тидні,,а на 10-13 ночей.
до речі ми на Мальті теж збір платили, але щось недорогий, типу 50 центів доба, 9 євро заплатили господарю готівкою, а так все через Букінг
ФруктЕщеТот• 22 июня 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
насправді це залежить від ступеню переляканості))) щоправда в нас перший раз була Чорногорія від туроператора, а другий раз одразу Кіпр із самостійним бронюванням, ще й їхати треба було через весь острів бо наші лоукости літали тільки в Ларнаку а готель в 10 км від Пафоса був
Вот ,сами вы впервые ездили через туроператора
Автор перелякана уже от количества советов ,я б ей не рекомендовала в первую же поездку ехать самостоятельно
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
може й так, просто вона пізно вхопилася, в б вже тепер чекала до середини серпня коли будуть дешеві тури на вересень, бо зараз їхати - максимальна спека, максимально високі ціни та максимальна кількість людей, ніколи не їду в цей період. минулого року прям виключення було, але в Албанії людей було не дуже багато
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Ми з Чернігівщини, через Київ у любому випадку доведеться
важкувато буде
ФруктЕщеТот• 22 июня 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Да ,сейчас будет очень жарко
В Алании можно уложиться в этот бюджет ,пляж там городской ,чтоб не платить за лежак ,взять с собой покрывала и зонт ,можно купить там . Это будет бюджетно ,но это будет отдых на море .
Знаю ,сейчас уже наставят фиолетовых морд
Но я за то ,что лучше поехать ,чем сидеть дома
Женщинас• 22 июня 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
ну не знаю скільки того посуду, ми з донькою два тижні як повернулися з Мальти, знімали апарти - звичайна однокімнатна квартира, повністю упакована, навіть пралка, враховуючи дорогу аж з Києва це важливо

готували так - купили піццу у Спарі по акції та кинули в духовку, раз суп зварили поки душ прймали - кинули ноги курячі, а потім овочі заморожені з того ж спару, помити та порізати помідор з огірком неважко, на сніданок брали йогурти, яйця посмажили пару разів, не сказала б, що ми готовкою переймалися сильно
То вам класно, мої ковирялкини. Вони мене в Іспанії замісяць замучили. Люди на пляжі, а ми до обіду поснідати не можемо ))). Може як старші будуть, то стануть всеядними.
Женщинас• 22 июня 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Я платила на ресепшені готелю - можна готівкою, можна картою.
Женщинас• 22 июня 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Греция дорогая, плюс курортный сбор,плюс мороженое итд. Не получится сейчас ей влезть в 1200$. Это нужно заранее бронировать или уже на осень искать
Ось пропозиція, яку мені скидали.
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Дякую, що поділилися. Я без досвіду самостійного планування подорожей, на перший раз точно буду хвилюватися, але на майбутнє інформація корисна
авторе, наступного року сідаєте у лютому на Букінг та шукаєте, точніше навпаки, спочатку реєструєтеся на Wizz air та Rayan air, обираєте квитки, потім з цього виходите, обираючи на Букінгу готель, там розберетеся, нічого важкого нема

може комусь згодиться, напишу ще раз як дешевше всього доїхати-долетіти

ми їздимо через Будапешт - поїзд до Чопа, там електричка до Захоні (20 хв просто переїдете кордон), електричка до Будапешта, якщо рейс скоро, то можна не їхати до вокзалу, а вийти на Феріхедь по дорозі й одразу до аеропорту на автобусі 200е (10 хв їхати по укр паспорту до аеропорту безкоштовно, назад квиток купляєте у квиткоматі), коштує це все разом від 1200 до 1500 грн в залежності який поїзд до Чопа та яка електричка до Будапешта, Вам потрібна та, що їде на вокзал Ньюгаті, якщо одразу в аеропорт
у Чопі якщо візьмете квиток одразу до Будапешта буде просто дорожче на 400 грн, а все одно у Захоні висадять та сядете не електричку (типа нашого Інтерсіті) до Будапешта окремо

у Будапешті на вокзалі є автоматична камера схову десь 4 євро, туди можна запхати 2 маленькі валізи, або більша 5 євро,це за добу ціна, оплата картою або форинтами (ніколи в мене їх нема)
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляДжага-джага
В октябре ещё лучше. Теперь езжу только осенью
Цены сразу пополам
Никаких толп, ротовирусов нет
я аналогічно - осінь та пізня весна якщо в жаркі місці типу Мальти
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ длякотопёс
А Болгарию реально или в Турцию осенью
запросто
Первая ласточка инфляции• 22 июня 2025
Ответ дляЖенщинас
2 евро сбор
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляДжага-джага
В Болгарии осенью холодина
в Туреччині Аланія тепла, ми літали 25 жовтня - 2 листопада) море 24 градуси але бувають шторми та дощі
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляДжага-джага
Сейчас там цены космос. За паршивое чёрное море и совдеп
я вже не кажу про мазут, яке нафіг Чорне море? в людей пам´ять коротка
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляДжем Шакіри
лучшее море это океан
там акули
Женщинас• 22 июня 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
2 евро сбор
Точно більше, від категорії готелю залежить, чим більше *, тим вищий збір. 60 з чимось євро заплатила за 13 ночей.
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляразмахер
Check out Smartline Meridian Hotel on Booking.com! https://www.booking.com/Share-ewqXifO
Гарний готель, смачна їжа.
ого ціни!
Первая ласточка инфляции• 22 июня 2025
Ответ дляЖенщинас
За сколько людей?
Женщинас• 22 июня 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
За сколько людей?
За трьох.
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Не обращайте внимания
Тут большинству важен сам факт ,что они едут в 5 на первой линии
Я была в Олюденизе в 3 и это было лучше ,чем 5-ка бюджетная
Но нам не нужно было бухло ,обжираловка и анимация ( в итоге она была для взрослых ) . Мы любим изучать местность ,ездить по экскурсиям и самостоятельно
аналогічно
Первая ласточка инфляции• 22 июня 2025
Ответ дляЖенщинас
За трьох.
Вы платили 20 евро за человека за 13 дней. Сколько это получается за день?
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
И ещё, автор, не слушайте очень умных, как это просто и легко - сняла квартиру, доехала в аэропорт и тд! В первый раз 200% нужно начать с олла в турции. Вас довезут 100% в аэропорт, дальше там же в 20 метрах будут стойки и вы ищете ту, что у вас написана в билете. Все! Вас погрузят, привезут, выгрузят и так же назад, на рецепшене скажут когда заберут.
А мотаться по аэропортам не с вашим бюджетом, квартиры и тд это сложно для новичка! Турция понимает и английский и руцкий, вы всегда получите то, что вам надо. А уже в следующий раз по опыту поедете на что то интереснее. Хотя мы уже 4 год меняем только отели в турции)))
не факт, в нас першої країною була не Туреччина, й другою теж, при чому перша була через туроператора, а друга самостійно, рівень англійської в мене This is a table але діти мовну гімназії закінчили (тепер вже закінчили), а так за мене ховалися, хоча й розмовляли
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Вот Египет реально, автор
Конечно это будет скромно из разряда Голодными не будете, но море там все же лучшее
там русня(((
Женщинас• 22 июня 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
1,5 євро. Там не точно 60 євро, а 60+. Рахували точно не за людину, а за номер. Бо були 1+1, з них брали таку ж суму за добу.
Кукарикуууууу• 22 июня 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Нет,не дойдет. Потому что автор едет ВПЕРВЫЕ! Ей нужно,чтобы агент всё объяснил,разжевал и чуть ли не за ручку отвёл. Автору нужно объяснить нюансы,посоветовать ,что нужно взять в автобус для комфортной поездки. Тут даже вон баталии идут о ламинированныз свидетельствах о рождении,ей нужно проверить сроки паспорта. Все рассказать и показать. Пусть это будет для начала пакетный тур, там , съездит пару раз и сама будет уже ориентироваться.
доречі, перший раз за 10 років подорожей на кордоні попросили саме свідоцтво дитини. До того, що воно заламіноване претензій не було. Щиро раджу звернутись до Ольги з турдрім, влна часто відписується в темах про відпочинок. Я користуюсь її послугами й іншим раджу! (не реклама, їздили в 3 подорожі все ОК)
Женщинас• 22 июня 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Це варіант. Але я ні разу не була в Туреччині. Вперше сама поїхала в Чехію (Прага).
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Считали уже кучу раз, пакетные туры чаще дешевле. Вам не лень идти по жаре в маркет,а мне лень и стоять готовить тоже. Я лучше подремаю или на балконе посижу кофе попью или вино... нафига мне отдых на кухне проводить.
И ещё раз: вы на машине,сели и поехали. Автор в Украине.
це в мабуть в Чорногорії не були, ми завжди там брали апарти, в Месару зайшов, тобі м´яса насмажили якого хочеш, овочей та фруктів купив, сиру негушського, пршута, оливок на розвіс на ринку або у маркеті та каймаку, смакота! ні в якому готелі таке не подають
Кукарикуууууу• 22 июня 2025
Ответ дляРоздратована шкіра

ще додам, що їхати до Будапешту можна через Мукачево. Тоді з поїзда взагалі не виходите. Квитки беру на угорських авіалініях. Мукачево- Захонь та Захонь-Будапешт (квиток солідарності) фактично для українціа безкоштовно. Проїзд в Будапешті безкоштовно. Доречі, в Мукачево дуже класний аквапарк Карпатія!
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А Мармарис - это не Турция?
затока, ми раз поїхали, була розчарована
Роздратована шкіра• 22 июня 2025
Ответ дляКукарикуууууу
квитків солідарності вже нема, вони були на самому початку

стосовно Мукачево - там один поїзд на день, а в нас у різні години виліт, коли їдете з Чопа, ширше поле маневру по часу

а так можна й з Києва їхати, але поїзд раз на день, за квитки в 2 рази більше заплатите й приїде на вокзал Келеті, звідки треба буде на Ньюгаті переїхати, щоб в аеропорт їхати, або на метро, мені більше подобається електричкою)