Грушки-яблочки• 22 июня в 08:31
Море 1+1 (13 років) з бюджетом 1200$ на 10-14 днів: можливо? порадьте куди?
Чи можливо за такий бюджет відпочити? Порадьте, які напрямки краще розглянути. Можливо, у кого є досвід вже. Жодного разу не була за кордоном, тому думаю, чи варто пробувати, чи заощаджувати на наступний рік. Але дуже б хотілося відпочити
Роздратована шкіра• 22 июня в 13:12
Ответ дляЖенщинас
Так, забула за курортний збі при виселенні, 4 євро за добу, не пам´ятаю точно.
Вийде не на два тидні,,а на 10-13 ночей.
до речі ми на Мальті теж збір платили, але щось недорогий, типу 50 центів доба, 9 євро заплатили господарю готівкою, а так все через Букінг
ФруктЕщеТот• 22 июня в 13:13
Ответ дляРоздратована шкіра
насправді це залежить від ступеню переляканості))) щоправда в нас перший раз була Чорногорія від туроператора, а другий раз одразу Кіпр із самостійним бронюванням, ще й їхати треба було через весь острів бо наші лоукости літали тільки в Ларнаку а готель в 10 км від Пафоса був
Вот ,сами вы впервые ездили через туроператора
Автор перелякана уже от количества советов ,я б ей не рекомендовала в первую же поездку ехать самостоятельно
Роздратована шкіра• 22 июня в 13:14
Ответ дляФруктЕщеТот
може й так, просто вона пізно вхопилася, в б вже тепер чекала до середини серпня коли будуть дешеві тури на вересень, бо зараз їхати - максимальна спека, максимально високі ціни та максимальна кількість людей, ніколи не їду в цей період. минулого року прям виключення було, але в Албанії людей було не дуже багато
Роздратована шкіра• 22 июня в 13:15
Ответ дляГрушки-яблочки
Ми з Чернігівщини, через Київ у любому випадку доведеться
важкувато буде
ФруктЕщеТот• 22 июня в 13:16
Ответ дляРоздратована шкіра
Да ,сейчас будет очень жарко
В Алании можно уложиться в этот бюджет ,пляж там городской ,чтоб не платить за лежак ,взять с собой покрывала и зонт ,можно купить там . Это будет бюджетно ,но это будет отдых на море .
Знаю ,сейчас уже наставят фиолетовых морд
Но я за то ,что лучше поехать ,чем сидеть дома
Женщинас• 22 июня в 13:18
Ответ дляРоздратована шкіра
ну не знаю скільки того посуду, ми з донькою два тижні як повернулися з Мальти, знімали апарти - звичайна однокімнатна квартира, повністю упакована, навіть пралка, враховуючи дорогу аж з Києва це важливо
готували так - купили піццу у Спарі по акції та кинули в духовку, раз суп зварили поки душ прймали - кинули ноги курячі, а потім овочі заморожені з того ж спару, помити та порізати помідор з огірком неважко, на сніданок брали йогурти, яйця посмажили пару разів, не сказала б, що ми готовкою переймалися сильно
То вам класно, мої ковирялкини. Вони мене в Іспанії замісяць замучили. Люди на пляжі, а ми до обіду поснідати не можемо ))). Може як старші будуть, то стануть всеядними.
Женщинас• 22 июня в 13:19
Ответ дляРоздратована шкіра
Я платила на ресепшені готелю - можна готівкою, можна картою.
Женщинас• 22 июня в 13:20
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Греция дорогая, плюс курортный сбор,плюс мороженое итд. Не получится сейчас ей влезть в 1200$. Это нужно заранее бронировать или уже на осень искать
Ось пропозиція, яку мені скидали.
Роздратована шкіра• 22 июня в 13:21
Ответ дляГрушки-яблочки
Дякую, що поділилися. Я без досвіду самостійного планування подорожей, на перший раз точно буду хвилюватися, але на майбутнє інформація корисна
авторе, наступного року сідаєте у лютому на Букінг та шукаєте, точніше навпаки, спочатку реєструєтеся на Wizz air та Rayan air, обираєте квитки, потім з цього виходите, обираючи на Букінгу готель, там розберетеся, нічого важкого нема
може комусь згодиться, напишу ще раз як дешевше всього доїхати-долетіти
ми їздимо через Будапешт - поїзд до Чопа, там електричка до Захоні (20 хв просто переїдете кордон), електричка до Будапешта, якщо рейс скоро, то можна не їхати до вокзалу, а вийти на Феріхедь по дорозі й одразу до аеропорту на автобусі 200е (10 хв їхати по укр паспорту до аеропорту безкоштовно, назад квиток купляєте у квиткоматі), коштує це все разом від 1200 до 1500 грн в залежності який поїзд до Чопа та яка електричка до Будапешта, Вам потрібна та, що їде на вокзал Ньюгаті, якщо одразу в аеропорт
у Чопі якщо візьмете квиток одразу до Будапешта буде просто дорожче на 400 грн, а все одно у Захоні висадять та сядете не електричку (типа нашого Інтерсіті) до Будапешта окремо
у Будапешті на вокзалі є автоматична камера схову десь 4 євро, туди можна запхати 2 маленькі валізи, або більша 5 євро,це за добу ціна, оплата картою або форинтами (ніколи в мене їх нема)
Роздратована шкіра• 22 июня в 13:21
Ответ дляДжага-джага
В октябре ещё лучше. Теперь езжу только осенью
Цены сразу пополам
Никаких толп, ротовирусов нет
Цены сразу пополам
Никаких толп, ротовирусов нет
я аналогічно - осінь та пізня весна якщо в жаркі місці типу Мальти
Роздратована шкіра• 22 июня в 13:21
Ответ длякотопёс
А Болгарию реально или в Турцию осенью
запросто
Первая ласточка инфляции• 22 июня в 13:22
Ответ дляЖенщинас
2 евро сбор
Роздратована шкіра• 22 июня в 13:22
Ответ дляДжага-джага
В Болгарии осенью холодина
в Туреччині Аланія тепла, ми літали 25 жовтня - 2 листопада) море 24 градуси але бувають шторми та дощі
Роздратована шкіра• 22 июня в 13:23
Ответ дляДжага-джага
Сейчас там цены космос. За паршивое чёрное море и совдеп
я вже не кажу про мазут, яке нафіг Чорне море? в людей пам´ять коротка
Женщинас• 22 июня в 13:24
Ответ дляПервая ласточка инфляции
2 евро сбор
Точно більше, від категорії готелю залежить, чим більше *, тим вищий збір. 60 з чимось євро заплатила за 13 ночей.
Роздратована шкіра• 22 июня в 13:24
Ответ дляразмахер
Check out Smartline Meridian Hotel on Booking.com!
Гарний готель, смачна їжа.
ого ціни!
Первая ласточка инфляции• 22 июня в 13:24
Ответ дляЖенщинас
За сколько людей?
Роздратована шкіра• 22 июня в 13:25
Ответ дляФруктЕщеТот
Не обращайте внимания
Тут большинству важен сам факт ,что они едут в 5 на первой линии
Я была в Олюденизе в 3 и это было лучше ,чем 5-ка бюджетная
Но нам не нужно было бухло ,обжираловка и анимация ( в итоге она была для взрослых ) . Мы любим изучать местность ,ездить по экскурсиям и самостоятельно
аналогічно
Первая ласточка инфляции• 22 июня в 13:26
Ответ дляЖенщинас
За трьох.
Вы платили 20 евро за человека за 13 дней. Сколько это получается за день?
Роздратована шкіра• 22 июня в 13:26
Ответ дляБутерброд з ікрою
И ещё, автор, не слушайте очень умных, как это просто и легко - сняла квартиру, доехала в аэропорт и тд! В первый раз 200% нужно начать с олла в турции. Вас довезут 100% в аэропорт, дальше там же в 20 метрах будут стойки и вы ищете ту, что у вас написана в билете. Все! Вас погрузят, привезут, выгрузят и так же назад, на рецепшене скажут когда заберут.
А мотаться по аэропортам не с вашим бюджетом, квартиры и тд это сложно для новичка! Турция понимает и английский и руцкий, вы всегда получите то, что вам надо. А уже в следующий раз по опыту поедете на что то интереснее. Хотя мы уже 4 год меняем только отели в турции)))
не факт, в нас першої країною була не Туреччина, й другою теж, при чому перша була через туроператора, а друга самостійно, рівень англійської в мене This is a table
але діти мовну гімназії закінчили (тепер вже закінчили), а так за мене ховалися, хоча й розмовляли
Роздратована шкіра• 22 июня в 13:28
Ответ для120-120-120 (не худею)
Вот Египет реально, автор
Конечно это будет скромно из разряда Голодными не будете, но море там все же лучшее
там русня(((
Женщинас• 22 июня в 13:28
Ответ дляПервая ласточка инфляции
1,5 євро. Там не точно 60 євро, а 60+. Рахували точно не за людину, а за номер. Бо були 1+1, з них брали таку ж суму за добу.
Кукарикуууууу• 22 июня в 13:28
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Нет,не дойдет. Потому что автор едет ВПЕРВЫЕ! Ей нужно,чтобы агент всё объяснил,разжевал и чуть ли не за ручку отвёл. Автору нужно объяснить нюансы,посоветовать ,что нужно взять в автобус для комфортной поездки. Тут даже вон баталии идут о ламинированныз свидетельствах о рождении,ей нужно проверить сроки паспорта. Все рассказать и показать. Пусть это будет для начала пакетный тур, там , съездит пару раз и сама будет уже ориентироваться.
доречі, перший раз за 10 років подорожей на кордоні попросили саме свідоцтво дитини. До того, що воно заламіноване претензій не було. Щиро раджу звернутись до Ольги з турдрім, влна часто відписується в темах про відпочинок. Я користуюсь її послугами й іншим раджу! (не реклама, їздили в 3 подорожі все ОК)
Женщинас• 22 июня в 13:30
Ответ дляБутерброд з ікрою
Це варіант. Але я ні разу не була в Туреччині. Вперше сама поїхала в Чехію (Прага).
Роздратована шкіра• 22 июня в 13:33
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Считали уже кучу раз, пакетные туры чаще дешевле. Вам не лень идти по жаре в маркет,а мне лень и стоять готовить тоже. Я лучше подремаю или на балконе посижу кофе попью или вино... нафига мне отдых на кухне проводить.
И ещё раз: вы на машине,сели и поехали. Автор в Украине.
це в мабуть в Чорногорії не були, ми завжди там брали апарти, в Месару зайшов, тобі м´яса насмажили якого хочеш, овочей та фруктів купив, сиру негушського, пршута, оливок на розвіс на ринку або у маркеті та каймаку, смакота! ні в якому готелі таке не подають
Кукарикуууууу• 22 июня в 13:33
Ответ дляРоздратована шкіра
ще додам, що їхати до Будапешту можна через Мукачево. Тоді з поїзда взагалі не виходите. Квитки беру на угорських авіалініях. Мукачево- Захонь та Захонь-Будапешт (квиток солідарності) фактично для українціа безкоштовно. Проїзд в Будапешті безкоштовно. Доречі, в Мукачево дуже класний аквапарк Карпатія!
Роздратована шкіра• 22 июня в 13:33
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А Мармарис - это не Турция?
затока, ми раз поїхали, була розчарована
Роздратована шкіра• 22 июня в 13:36
Ответ дляКукарикуууууу
квитків солідарності вже нема, вони були на самому початку
стосовно Мукачево - там один поїзд на день, а в нас у різні години виліт, коли їдете з Чопа, ширше поле маневру по часу
а так можна й з Києва їхати, але поїзд раз на день, за квитки в 2 рази більше заплатите й приїде на вокзал Келеті, звідки треба буде на Ньюгаті переїхати, щоб в аеропорт їхати, або на метро, мені більше подобається електричкою)